Мнение за модел кухненски ъгъл

  • 9 353
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 268
На мен, бялото диванче много ми допада. Само ми се виждат непрактични тези подлакътници, макар че точно те са му чара.
И Роси, сега имаш диванче и сигурно знаеш как се цапа, поръчай си новото да е със свалящи се калъфи. Аз има един страхотно красив кухненски ъгъл, цвят "старо злато" и след n- търкания на дамаската, не ми издържаха нервите и го разколачих тотално, парче по парче. Изпрах си го (няма да казвам каква беше водата на цвят  Embarassed) и после с такера го тапицирах отново. Втори път такова упражнение няма да има, отива директно на боклука.

# 16
  • хасково
  • Мнения: 290
Да споделя аз какво правя с кухненското си диванче.Нашила съм си няколко цвята калъфи точно по размера,за да се изпъват добре.Там където нещо не ми харесва слагам лепящо.На дивана го щракам с такера ,а на калъфа го пришивам.През горещите месеци слагам студените цветове,през зимата-топлите.Почти не личи че не е тапицерия,а калъф.Направих го когато децата го повърнаха за 1 ден 3 пъти.рекох си"така не може" и се запретнах.За 1 седмица си спретнах 4 премени на диванчето.Но си мечтая и аз за такова с прав ъгъл,така че наближава време да се разделя с него.Смятам и новото така да го облека needle

# 17
  • Мнения: 348
Magnum ама кое диванче имаш ?

това:





Възглавниците може да се зашият една за друга в ъгълчетата съвсем незабележимо. Отзад да им се сложи залепващо и на самия диван също - там, където се допират до дивана.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Роси,говорех по принцип ,че бялото повече ми харесва от синьото ,а не че имам някое от двете  Peace

# 19
  • Мнения: 1 174
Не знам дали от фирмата могат да ми го направят със свалящи се калъфи, ще питам.
Peace

Но и да не може, ще измисля нещо  Peace

Мъжът ми хареса диванчето, но се мръщи на цената и настоява първо да обиколим по магазините и да разгледаме все пак какво има.
Но аз съм влюбена вече в това диванче Crazy
Не се знае де, ще видим, може пък да има нещо друго, което да ми хареса.
Между другото говорих със съфорумка, която има такова диванче от 6 години и е супер доволна. Единствено каза, че на нея й идва ниско за хранене  Thinking
Аз току що мерих това диванче, което ми е сега в дневната, та височината на сядане е 43 см., много ми е удобно за хранене, но пък масата ми е висока 73см. , а това диванче го дават 48см. не би трябвало да е ниско, поне за тази маса.

# 20
  • хасково
  • Мнения: 290
Не знам защо не виждам цени в сайта.Кажете каква е цифрата на това диванче бе момичета! Praynig

# 21
  • Мнения: 5 698
Не знам защо не виждам цени в сайта.Кажете каква е цифрата на това диванче бе момичета! Praynig
Виж тук:
http://welga.com/photos/61_64_66_68.pdf

# 22
  • хасково
  • Мнения: 290
Оооо... наистина не е евтино.Дано да си заслужава и откъм удобство.Сегашния ми е с един прост дюшек и се изръбваш отвсякъде.Макар че мъжо като отцепи и спи като в кралските покои.Ако и този е толкова твърд за спане.... ooooh!

# 23
  • Мнения: 1 174
Ами като го гледам струва ми се с 10 см. дунапренов дюшек, отдолу вероятно плоскост ПДЧ.
Сегашното ми е същото, удобно се спи, не е много твърд, но не е и мек, че да потъваш, то си е субективно май  Thinking
Хич не е евтино диванчето, ама то си е с дизайн като за холов диван, само размерите са минималистични  Crazy
Иначе цената е като за холов - с проста дамаска и чистия вариант без подлакътници, възглавници и транспорт е към 500 лв. С всичко останало отива на почти 700лв.
Затова и искам да го бутна и да седна първо, да го разтегна сама и т.н. че това не са 150лв. колкото струва едно простичко кухненско диванче  Laughing
Можеш ли да покажеш какъв тип е твоят диван, аз сегашното си съм го показала по напред от кои е. Мисълта ми е, че за един и същ диван ти може да  казваш - твърдо е, пък аз да казвам, че не е твърд Crazy

Общи условия

Активация на акаунт