Отговори
# 15
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
аз закупих ваучер за подарък на племенника-фотосесия при Галина Гичева.
Ще споделя впечатления:)

# 16
  • Мнения: 79
Вмъкни Цитат
Мерси за новата тема, Mahidevran! Hug

Минавала съм доста често покрай салон Ескейп, но е нямало никога много хора, незнам дали не се дължи нещо на цените им примерно  newsm78 инаяе е доста голям салон, и сега се замислям дали да не пробвам  Thinking

И аз се записвам да не ви изпусна, аз също си взех ваучер за Ескейп, много любезни ми се сториха пък да видим.

Някой беше писал за тоси салон Beauty & Business - Варна срещу ВИНС-а http://napolovina.com/offer.php?id=357 имам спомен, че отзивите от козметичката бяха хубави?
и аз ще взема ваучер и то защото се надявам да да остана доволна като се има предвид хубавото мнение във форума  Peace

за масаж в Capella се чудя дали да взема ваучер  Thinking

Иначе имам един ваучер за педикюр в салон Ели, валиден до 31.08. оказа се обаче, че нямало утре часове, а аз исках в събота да отида... с компромис с момиче се разбрахме по телефона да остане за 3ти , надявам се да остана доволна   Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 4 593
с интерес следя как се развива тази мода  love001

# 18
  • Мнения: 3 211
Платих през пейпал пък ще видим, после като се осчетоводи как ще дойде сметката.

Вие как плащате най-често?

# 19
  • Мнения: 4 422
Аз плащам с кредитна карта не ми се занимава с банкови преводи и пр
При хубавите ваучери пропуснах да спомена катмите на Скай фудс ли бяха..
При калпавите  LPG в Амарант мисля,че апарата им е стар и слаб,иначе към обслужването нямам забележки.Калпав е и маникюр и педикюр в .. от първите ми ваучери в Палах център е салона ама сега не се сещам името.  Embarassed

# 20
  • София
  • Мнения: 30 142
аз плащам през Изипей и няма такси.

# 21
  • Мнения: 861
Може ли линк, към офертата за прическа в Ексейп?

# 22
  • София
  • Мнения: 30 142
Може ли линк, към офертата за прическа в Ексейп?


Escape
  разграбена  newsm78

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 412
Току що се връщам от маникюр в "Ил". Направи ме за 15мин., но честно казано не съм доволна нито от оформянето, нито от лакирането  Mr. Green Имам още един ваучер за там, да видим дали няма да си променя мнението. Салона беше празен, във вторник по обед като отидох да си запазя час, пак нямаше никой.

# 24
  • София
  • Мнения: 30 142
кога успя за 15мин да те оформи и лакира  newsm78

# 25
  • Мнения: 87
Може ли линк, към офертата за прическа в Ексейп?

Aз лично си взех това Eскейп-преса

# 26
  • Мнения: 11 338
 Още малко и да ви изпусна animal037

Единствените ваучери от който съм доволна са 2-те ми почивки Grinning

От услуги - все още не съм попаднала на точното място.

За ядене - м-р Баба - суши, пицария Уно - пици + сладолед и разбира се Бодега - паеля, винце и страхотен десерт.

# 27
  • София
  • Мнения: 30 142
letiziq, аз си взех другата оферта. Ще споделим после мнение  Peace

# 28
  • Мнения: 291
Да споделя и аз за тази почивка http://grabo.bg/4-noshtuvki-za-dvama-sas-zakuski-za-72lv-0z4rnu купих я за подарък на родителите ми-пълна отврат ви казвам,ама в пълния смисъл на думата и като обслужване и като база.Придружих родителите си за да ги закарам до там,няма да ви казвам на какво обслужване се натъкнахме,такова нещо никога не ми се беше случвало и не мога да проумея как някой хора си мислят,че се прави туризам.Е със сигурност никога ама никога няма да посетя пак това място,толкова много несъответствия имаше между описанието на офертата е Грабо и действителноста,че от всичките ми ваучери до сега това беше меко казано ужасно.

# 29
  • Мнения: 135
и аз ще ви следя

Общи условия

Активация на акаунт