Основно ястие със свинско и пилешко!Някакви интересни идеи?

  • 9 093
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 109
можеш да сложиш всякакъв вид месо, който имаш (или купиш), но дробчета не слагай  Peace ще промени вкуса. Изкисни хубаво ярешкото, че понякога е по-ароматно, да не стане гаф.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 193
Мерси за съветите  Hug !

# 17
  • Мнения: 9 109
моля  Wink Ще се радвам, ако направиш. Последно (но ако има нещо, питай) - прави по-малки топчетата, защото бухват, да не стане огромна пита. А и така е по-лесно за срязването после.

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 1 193
Да дам отчет от погачата  Grinning всичко ми се получи перфектно ,освен.............погачата  Mr. Green .Ставаше за ядене .но не ми бухна много много  Mr. Green .Надсявам се при следващия опит да стане по-добра .
Иначе ястието е невероятно вкусно и препоръчвам с две ръце  Heart Eyes !

# 20
  • Мнения: 9 109
 newsm10 до следващия път значи можеш да се пробваш само на пити да правиш  Wink Ще успееш!

# 21
  • Мнения: 419
Аз се включвам със закъснение, но пък може и някой друг да има подобна на твоята дилема.
Лично за мен едно от най-вкусните ястия, което се приготвя от комбинация от няколко вида меса и е лесно за приготвяне, е тепанякито.

# 22
  • Мнения: 0
Аз се включвам със закъснение, но пък може и някой друг да има подобна на твоята дилема.
Лично за мен едно от най-вкусните ястия, което се приготвя от комбинация от няколко вида меса и е лесно за приготвяне, е тепанякито.


това добре ми звучи може ли рецептата за това интересно за мен ястие  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт