не е лесно да си намерим място в тази европа !!!!!!

  • 2 638
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Отивам да проверя дали ми те4е вода от 4ешмата.
тя мой да тече, ама дали ще е топла?
пък и  то колко е зимата - има няма 3, 4 месеца...поне няма да се отличаваш от местните по аромата Flutter
ама как всички се почесваме по кратуните newsm78

# 16
  • Мнения: 1 363
 hahaha hahaha hahaha
 Joy Joy Joy Joy Joy
 #Crazy #Crazy #Crazy Shocked Shocked Shocked Shocked

Незнам какво да кажа. От сърце и със пълен глас се смея на тази абсурдна тема.

 Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 4 212
местните как вонят, не е истина, даже пускам щорите да не влиза миризмата. Аз сега да си призная ще се къпя утре, събота. Sunglasses

...........и то Барселона. Направо ме хвърли отатък оркестъра.
Не можах да разбера Теодора в Кралският двор ли е расла или Бирбингам. Губи ми се....а, сетих се, в България.

# 18
  • Мнения: 7 605
Теди, недей да отидеШ във Франция, и там били не4истоплътни, мириzливи.....поне така раzправят де  Wink Joy

# 19
  • Мнения: 980
Ми тооо... newsm78 НаШто гардже е най_роШавото и най_хубавото...
Затова грабвай багажа и марШ zа Българско....
В чужд манастир не се ходи със собствен zаконник Crossing Arms.....

# 20
  • Мнения: 26
ами newsm78.....има една прикаzка..."на калпавия космонавт - космосът му пречи"
та при теб май е грешката, не в Европа...... Rolling Eyes
но ти пожелавам успех да намериш своето място под слънцето....

Много точно Ава,абе друг беше лафа,но да спазваме добрия тон все пак Peace

# 21
  • Мнения: 4 212
Здравейте мами

... не са много толерантни с чужденците. За повечето от тях, българката е курва която търси испанец за пари. Познавам много българи които също не са добре тук защото манталитета тук е много прост, преди време беше голяма мизерия  и затова испанците са много комплексирани. ...

да допълня 4е тук (форума) има мама, българка, женена за испанец и се радва на уважение и респект от негова  страна и на фамилия му. Едва ли ще и бъде приятно да генерализираш така.
Незнам какъв им е манталитета, но те са си в държавата а ти си им навлек, да не мислиш 4е умират за теб.
Комплесирани сме по скоро българите, аз по нахакани от испнците не съм виждала и на всякъде ги приемат с респект. А ние като сме с такъв супер манталитет пускаме комплексирани теми и ни гледат под лупа. Що?ми най голямата автобанда в Испания е българската.
Горките белгийци, кретени, германците студени....българите, красиви,умни и интелигентни.

Интересно ми е да разбера, ако има такъв наплив на 4ужденци в България, като как ли ще бъдат приети?

# 22
  • Мнения: 2 257
ами newsm78.....има една прикаzка..."на калпавия космонавт - космосът му пречи"
та при теб май е грешката, не в Европа...... Rolling Eyes
но ти пожелавам успех да намериш своето място под слънцето....

Много точно Ава,абе друг беше лафа,но да спазваме добрия тон все пак Peace


Чакайте са да ви светна къФ е лафа, стига се чесали по тиквите  Laughing Laughing Laughing Казва се: " На крива ракета, космоса и крив!" Основен лаф е просто, да го научите за домашно! Naughty

# 23
  • Мнения: 1 363
Teya, замислих се над изказването ти, че по наперен народ от испанците не знаеш.
Аз мога да кажа същото. Всичките испанки, с които съм имала контакт са били  нахакани и с голямо самочувствие. От всичките националности, с които  съм контактувала те водят първенството. Явно просто са такива. Дори и италянките им отсъпват  Grinning
Имах две колежки- едната испанка, другата италиянка. Последната беше менегерка. Двете не можеха да се понасят.  Laughing Познай защо Laughing

# 24
  • Мнения: 4 212
Да, то4но, такива са.Нахакани, наперени, няма две и двеста. Дет викаш ако им се изпре4и някой на пътя, не се понасят. Но имат здрави семсйтва и мъжете много уважават жените си, генерално.

# 25
  • Мнения: 3 098
Да, то4но, такива са.Нахакани, наперени, няма две и двеста. Дет викаш ако им се изпре4и някой на пътя, не се понасят. Но имат здрави семсйтва и мъжете много уважават жените си, генерално.
Да,така е.Затова съм много нахална и аз,ина4е не става.
Но има много голяма разлика от испанец до испанец.Тези от северна Испания,които познавам,са по_така и семействата им семейства и по културни.Но валенсианци са коне с капаци,ако така мога да се изразя.Не са отворени към света,мисленето им малко куца.А тук от моите комшии,ми стана ясно,4е жените не знаят как се върти семейство,дом,деца.Разводи масово,не могат да си поделят децата,съдят се с години,а най_фрапираЩото беше,4е моята комшийка непрекъснато "отвли4аше" сина си от у4илиЩе и таткото идваше да си го прибира с полиция.
Но,пак казвам това си е за Валенсия.Познавам и много свестни испанци,които си живеят както трябва.

# 26
  • Мнения: 4 212
Баси и оплакванията от Испания.
Ма Холандия никак не я помена девойката, чувствам се обидена Crossing Arms
Това ще е заради бисквитките тук. Mr. Green
е, вие имате цяла тема за Холандия. Ние тук сме каръшик, Испания, Германия, Белгия....
не като вас, 4е и бисквитки ви бисквитки, със златна нишка, само по 1 се полага. Mr. Green

# 27
  • usa
  • Мнения: 2 113
местните как вонят, не е истина, даже пускам щорите да не влиза миризмата. Аз сега да си призная ще се къпя утре, събота. Sunglasses

...........и то Барселона. Направо ме хвърли отатък оркестъра.
Не можах да разбера Теодора в Кралският двор ли е расла или Бирбингам. Губи ми се....а, сетих се, в България.

ти се изкъпи, но не го споменавай на испанците, че съвсем ще те изолират - българка, че и чиста, ще пресичат на другия тротоар направо като се разминавате...

# 28
  • Мнения: 4 629
Незнам колко са интересни заплатите в Испания, но постинга ти е интересен. ТАкива генерални изводи си направила за няколко държави в Европа ( и хората живеещи в тях), че друго освен да ти пожелая успех на новото място, не ми идва на ума 

# 29
  • Мнения: 1 630
Ми не, не е лесно да си намери човек място в Европа, ама кой е казал, че е лесно???  newsm78  newsm78
Според мен не е лесно поради малко по-различни причини де  Mr. Green

Но и в България не е лесно, пък и извън Европа също.
Надявам се да намериш място, на което да се чувстваш добре. Имай впридвид все пак, че не всичко е свързано с мястото, на което си.

Общи условия

Активация на акаунт