За мъжкарите и пишкането седнал

  • 14 671
  • 136
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 62 595
Да знаете, другарки, че Фройд нещо е объркАл! Момиченцата и жените не завиждат на мъжете за атрибутите им, а за това, че могат да пикаят прави! Коя жена не би предпочела просто да извади малко до някоя дърво, отколкото да й мръзне всичко посред зима някъде в гората!

# 91
  • Мнения: 9
Моят мъж пикае седнал,така го е научила майка му от малък

     Моят пък като "пишка" седнал и пълни казанчето отгоре

# 92
  • Мнения: 2 070
Кое според вас кара мъжете да ходят по малка нужда прави? Мислите ли, че специани заложби на характера водят до пишкането седнал? Мъжкар = Мъж, който се облекчава прав?
Какви ти заложби бе, чисто физиологическа е причната да се пикае седнал.
Което ме подсети, че и в тази насока сме онеправдани Crossing Arms

# 93
  • Мнения: X
За вашите мъже не знам, но моят не пикае седнал за да не му цопне атрибута на дъното на тоалетната  Laughing
Joy Joy Joy
Моят вкъщи пишка седнал. Съвсем доброволно. Но нашият кенеф е от онези, които обикновено като цопне нещо, ти се изпръсква задния фланг. Голяма преебавка, всеки случай. Иначе като гледам някои колеги какви следи оставят след себе си в тоалетната, направо не знам жените им какъв ужас изживяват ежедневно. На мен ми беше достатъчно на един такъв колега хубостник да му бърша капките всеки път като влезна след него в продължение на няколко години, за да ми стигне за цял живот .
Пикай, ако щеш и на челна стойка, ама след това позабърсвай след себе си, като не ти е точен меркника. Направо не знам за какви се мислят някои хора. Аз на мъжа си дето се вика, не съм бърсала толкова след задника, колкото на тоя клекотанин.

# 94
  • Мнения: 0
Моят мъж пикае седнал,така го е научила майка му от малък
Оххх това ми е мечтата на мен - да пикая седнал. Много по-удобно е, не се цапа наоколо, изобщо само положителни неща има за един мъж да пикае седнал. За съжаление аз не мога - оная ми работа е много голяма и като я навра в тоалетната чиния ми опира в стената на чинията и не мога да се изпикая добре. Затова по неволя пикая прав.  Tired

# 95
  • Мнения: 62
Моят мъж пикае седнал,така го е научила майка му от малък
Оххх това ми е мечтата на мен - да пикая седнал. Много по-удобно е, не се цапа наоколо, изобщо само положителни неща има за един мъж да пикае седнал. За съжаление аз не мога - оная ми работа е много голяма и като я навра в тоалетната чиния ми опира в стената на чинията и не мога да се изпикая добре. Затова по неволя пикая прав.  Tired

да,оная ти работа е много голяма за сметка на малкото ти  безгънково мозъче

# 96
  • Мнения: 0
Моят мъж пикае седнал,така го е научила майка му от малък
Оххх това ми е мечтата на мен - да пикая седнал. Много по-удобно е, не се цапа наоколо, изобщо само положителни неща има за един мъж да пикае седнал. За съжаление аз не мога - оная ми работа е много голяма и като я навра в тоалетната чиния ми опира в стената на чинията и не мога да се изпикая добре. Затова по неволя пикая прав.  Tired
да,оная ти работа е много голяма за сметка на малкото ти  безгънково мозъче
Не мога да разбера защо ме обиждаш че съм прост и глупав. Темата е за това защо мъжете пикаят прави и аз просто споделих аз защо пикая прав. На теб какъв ти е проблема и защо ме обиждаш че мозъкът ми бил малък и без гънки

# 97
  • Мнения: 62
Не ме занимавай с глупости

# 98
  • Мнения: 0
Не ме занимавай с глупости
Ха, че си и нагла на това отгоре. Ти първа почна да ме обиждаш, че съм бил с малък мозък, а сега имаш наглостта да ми казваш, аз да не съм те занимавал с глупости. Айде пътувай на някъде и ти не ме занимавай с твоите обиди, щото аз не съм те обидил с нищо.

# 99
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Състезание по надпикаване ли си спретнахте? Laughing

# 100
  • Мнения: 62
Състезание по надпикаване ли си спретнахте? Laughing


явно тия с големите пишки са и чувствителни

# 101
  • Мнения: 4
Интерсно ми е, а и визуално Simple Smile Как в ерекция,обикновено сутрин, мъж ще пикае седнал Simple Smile И дали ще пикае въобще или ще си взема душ Laughing

# 102
  • Мнения: 81
Да пикаеш прав си е стилно и удобно.
На въпроса защо 2 пиканета не правят 1 е*ане - не можеш да се изпикаеш 2 пъти едновременно.

# 103
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
аз си сядам бе... особено след деветата текила
Toгава може би легнал ще ти е по-удобно.
за легнал трябват поне 15, душа

Ами! Има случаи, когато и без една може да се случи Wink.

# 104
  • Мнения: 4 965
Аз пък се чудя кой нормален мъж, при удобството да се изпикае набързо прав, без да съблича дрехи, да си опикава д-то и т.н. - би предпочел да пикае седнал. Ех, ако можеше и аз така да пестя време. Не, не искам мъжки атрибути, а просто да става по-бързо, че аз съм голяма пикла - колегите ми се смеят, че на всяко влизане и излизане от офиса /а аз постоянно гравитирам наоколо/ минавам през "мястото". И се започва едно събличане, обличане, разгащване и загащване...

Общи условия

Активация на акаунт