Кажи ми името на детето си и ще ти кажа какъв си!

  • 34 726
  • 776
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Като не казвате нищо, ще ви започна аз.   Laughing


От Борис на Zvezdna, мога да кажа, че много е вероятно тя да е спокоен и уравновесен човек, обича винаги да залага на сигурното и ако Борис не е кръстен на някой дядо, а е било рядко срещано име, то тя е и новатор.   Simple Smile


А от Филип на Angel_Dust, тъй като знам, че не е кръстен на никого, мога да кажа, че тя често успява да бъде оригинална, без това да изглежда странно за околните.
А ако това не е така, тя най - вероятно е лют фен Филип Киркоров.   Mr. Green   Joy


Нарцис благодаря ти, уви не съм нито спокоен, нито уравновесен човек, много съм емоционална(понякога това ми прави лоши услуги)
Моят син не е кръстен на никого, исках името да е българско(не еврейско и гръцко, че и славянско). Такива имена не са много - Асен, Крум, Борис, Кубрат, Тервел.
От всички най-много ми харесва Борис и затова го избрах.
Имаше още един фактор - аз съм с буква от края на азбуката и исках той да е в началото.
И досега все е 1 или 2 номер в клас (а аз все бях от последните Laughing)

Но генералния извод за мен е , че съм филоложка и съм професионално изкривена Laughing

# 16
  • Мнения: 17 987
Аз пък бях 11-ти номер в клас с 21 ученика. Госпожата по български все събираше домашните на първите или последните 10, познайте, до края на срока си бях без оценка  Mr. Green

Между другото, има ли значение къде се намира буквата в азбуката  newsm78

Преди време бях намерила едни хороскопи на имената във фейса- много верни бяха, сега обаче не ми излизат същите, как мога да намеря нещо, което съм публикувала много отдавна на стената си  Embarassed, направо бях изумена от точните попадения за цялото ни семейство.

# 17
  • София
  • Мнения: 44 120
хахахах Нарцис Simple Smile
какво му е оригиналното пък на Филип, съвсем традиционно име, което на вс отгоре, без да знам , за годината си беше доста модерно Simple Smile За това пък до този съвсем не претенциозен Филип с радост ако имах момиче бих наредила Сара, Изабела или Вероника Simple Smile
За Филип Киркоров Mr. Green но комент Simple Smile
иначе...не че не поласка мнението ти Mr. Green Hug

# 18
  • Мнения: 1 897
raja_nikol, ще трябва да те почерпя ако се видим някой ден! Wink

# 19
  • Мнения: 722
Аз имах два варианта: за момиче - Савина , за момче - Самуил. Е, оказа се че ще имам син. Хайде сега да ми погадаете  Embarassed

# 20
  • Мнения: 17 987
raja_nikol, ще трябва да те почерпя ако се видим някой ден! Wink

Добре  Wink, ама познах ли  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 17 987
Аз имах два варианта: за момиче - Савина , за момче - Самуил. Е, оказа се че ще имам син. Хайде сега да ми погадаете  Embarassed

Как се вика съкратено на Самуил  newsm78, виж Симеон е Мони и много ми харесва, но Самуил....

# 22
  • Мнения: 722
Ние използваме Сами

# 23
  • Мнения: 1 207
Колко е голям Самуил? Аз чух това име за първи път преди...  newsm78 6-7 години да е било, моя колежка си кръсти така сина, страшно оригинално ми се стори. В момента пък май Самуил е поредното име, което излиза на мода.

# 24
  • Мнения: 17 987
Вие сте общителни и будни. Прогресът е важен за Вас. Не се колебаете да кажете истината. Хората Ви възприемат като знаещи и можещи. Обичате тайнствата на природата. На моменти сте импулсивни, на моменти – спокойни. Имате силно чувство за хумор и бързо вземате решения. Бързо се съвземате от нещастията, които Ви спохождат. Всичко поставяте на проверка. Търсите логични обяснения. Проницателни сте и умеете да поемате рискове. Непредсказуеми сте и е интересно да се живее с Вас.


Това е моят хороскоп на името от фейса, отговаря 99,9 %  /не се съвземам бързо от нещастия  Sad/, пробвайте и вие и кажете дали познава  Peace

# 25
  • Мнения: 722
На годинка. Права си. След като го кръстихме така поне 2-3 души ми казаха , че техен съсед, племенник или дете на колега се казва така. Е, явно съм яхнала поредната модерна вълна в имената.  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 276
 Дъщеря ми се казва Калия, на галено й казваме Кали. Хайде, анализирайте ме! Laughing Родена  е 2009.

# 27
  • Мнения: 1 207
Много ме е яд като стане така. Много мои любими имена не са ми вече любими, точно щото се превърщат в супер модерни. Александър и Мартин навремето, сега Теодор и Самуил.
Елиза, друго мое изключително любимо име, също набира скорост. Мисля, че е далеч все още от това да се превърне в модерно, но не е и така уникална, както навремето, когато си го харесах.

# 28
  • София
  • Мнения: 291
От Мария и Павел на Ulia, си правя извода, че майка им е много предпазлива, не обича да експериментира с любимите си хора и много, много обича майка си.   Simple Smile


А от Катерина на Александра, мога да кажа, че майката освен, че обича много детето си, че му е дала такова хубаво име, много обича и бащата на детето си.   Hug

# 29
  • Мнения: 1 897
Добре  Wink, ама познах ли  Rolling Eyes
Не зная. Красотата, колкото и клиширано да звучи, наистина е субективно понятие.
За мен, както и за всяка майка предполагам, децата ми са най-прекрасните същества на света. И съпругът ми е хубав - нали за това се влюбих в него навремето.  Wink

Всъщност, истината е, че когато го видях на улицата преди години (тогава имах друго гадже), първата мисъл, която мина през главата ми беше, че този толкова хубав мъж един ден би имал много красиви деца. И се оказах праваFlutter


От Мария и Павел на Ulia, си правя извода, ... и много, много обича майка си.   Simple Smile
Peace

Общи условия

Активация на акаунт