Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем!!! - шеста част

  • 29 767
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 133
Добро утро момичета,
вчера бях на контролен преглед в Аг-то и  д-рката която се падна ми каза че вс.е Ок, но не не се впусна в подробности, нали ми се пада безплатно, закъдето лежах в болницата.
Обаче ми кача, че се е обърнала седалищно. То има още доста време, но смятате ли, че има вероятност да се обърне нормално.
Аз съм изцяло за естественото раждане-дори съм против епидоралните упойки. Мисля си като му дойде времето и ако си остане така-какъв ми е шанса да родя нормално седалищно и дали изобщо ще се навия.
Има ли някоя от вас която да е раждала седалищно или да има познати...То е рано още, но ми е любопитно.

# 676
  • Варна
  • Мнения: 729
Едни силно стиснати палчета за Светлето днес  Praynig Praynig PraynigЖелая ти много късмет миличка, всичко ще бъде наред  Hug Hug Hug

Силвър радвам се за сестра ти, поне лежането да и се спести  Hug

Алекс - вие сте близнаци с брат ти ? Супер Wink

Q-T - как сте ? Дано се оправиш бързо от мастита.Надявам се не стане причина да спреш да кърмиш. Племеницата ми се роди със същата косичка като Малена и Елиза, сега е на 1г. 8 м и е блонде с коса под раменете, а е подстригвана Wink))  Какви промивки ти даде АГ-то?  И да се надяваме, че вчера сте открили сезона на купона Simple Smile))

Диде - Диде доста емблематично - денят на народните будители  Laughing Е после ще ни припомняте Simple Smile)))  Аз само кати си предстая в момента, че вагиналният преглед ми е болезнен, а лекарят ми е много внимателен, по принцип когато ме преглежда не усещам дори и най-малък дискомфорт...стигнах до извода , че съм ръждясала... Mr. Green

Непозната -  има много време да се обърне бебчето и най-вероятно ще се случи.  Не мисля, че има лекар , който би те оставил да раждаш вагинално, когато бебето е със седалищно предлежание.  Знам , че рискът е доста голям.

# 677
  • Варна
  • Мнения: 729
Киара  - трички ли чакаш, сега се загледах в лентичката ти  Hug Hug Hug

# 678
  • Мнения: 509
Добро утро,

смях се досега, Диди, Q-T, включвайте се по често Hug Hug Hug

Q-T, аз имах мастит с Гоши, яко изцеждане трябва, като се нахрани бебка, после почваш с помпата, знам че денят минава с кърмене и цедене, но само така се оправят нещата, на прегледа при мамолога след това, той ми каза, че не съм изцеждала добре едната гърда и винаги преди цикъл ще ме наболява  ooooh!, дано се оправиш напълно и нямаш никакви проблеми после  Hug Heart Eyes
И не се ритай в ''простата глава'', чакаме серии от Big Brothera  Joy

Мила Heart Eyes  Hug

Алекс , вярно ли е, че сте близнаци с братчето, страхотно, той как е ? Щастливи ли са много със сестра ти от появата на малките принцове, аз все ще те моля да споделиш каква е количката им, и ако може да ни качиш снимка  Hug Heart Eyes
Аз вчера ходих на кафе с Гоши и една приятелка с момченца близнаци, станахме след 30 мин, защото почнаха да викат и тримата, хвърляха сламки, лъжички и искаха чашите с кафето да пият и те, беше голям цирк, аз с корема понеже ми беше трудно да се пресягам през масата, да им подавам изтърваните на земята играчки си тръгнах вир вода, на финала имахме и операция Лай.о, и Гоши взе да пищи, че се е изцапал....голямо кафе беше  Party

Непозната, бебка ще реши кога да се завърти, знам че някъде се практикува завъртане на бебето от лекарите в последния момент, но в България не знам някой лекар да е запознат с тези техники, ако пък има такъв, може да не поеме риска  newsm78

Момичета ето ви една статия за бъдещите баби :http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article%3Bid%3D4456, моята е баба отдавна, но и пасва напълно  Laughing

До скоро, че ние ще излезем за малко да се изморим, че иначе не иска да спи след обяд, много целувки на всички  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 30 сеп 2011, 10:20 от silvergreen

# 679
  • Мнения: 509
Забравих, стискаме палци за Светлето, днес е деня, нали? Дано да ни зарадва и тя, и най после да се отърве от притесненията си  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: пт, 30 сеп 2011, 10:00 от silvergreen

# 680
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Много стиснати палчета за Светленцето днес!  Чакаме с нетърпение хубавата новина! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed

Алекс, ами те повечето неща бяха за мен, за бебето носих само един пакет памперси, един чифт ръкавички и един пакет мокри кърпички. Друго не са ми искали за бебето, всички дрешки си бяха от там. После само ми донесоха комплекта за изписване.

К-Т  Hug  Hug  Hug

# 681
  • Мнения: 398
Здравейте момичета,
Мила,Силвър,не сме близнаци с брат ми.Имаме 1год и 10 дни разлика,дори сме една и съща зодия,но са ни дали заедно на училище,защото много сме ревяли един за друг .Аз съм тръгнала от 6 год,а той от 7,а със сестра ми имаме 4 год. разлика
И аз от сутринта си мисля за Светлито,каква ли ще стане днес?
Непознатаимаш много време.Не се притеснявай и не влизай във филми.Имаш други работи за които да мислиш.Бебетата се обръщат дори и в последния ден преди да тръгнат да се раждат

# 682
  • София
  • Мнения: 865
Киара  - трички ли чакаш, сега се загледах в лентичката ти  Hug Hug Hug

Мила, опазил не Господ от три на куп Simple Smile Пишман станах с две, а с три не мога да си представя живота. Принцесата съм аз  Laughing, с двама принца в корема. Нашия бъдещ тате така ни нарича  Party

Чудя се дали са солидарни с мен, но от както съм се разболяла, вече ден и половина, никой не се обажда от корема  Rolling Eyes... а ако изключим матката, тя винаги е готова да се стяга, все едно й плащат за  тва  newsm78

# 683
  • Варна
  • Мнения: 741
Милички, имам страхотна новина!

Нашето сладко Светле днес е станала мама на голяма госпожица! Момата е 3800гр и 50 см и носи прекрасното име Даниела! Да са живи и здрави и тя и мама! Чакаме ги с нетърпение да се завърнат!
Светлето е в реанимация и милата звучеше измъчена, но щастлива! Надявам се утре или вдруги ден да успея да я видя.
Светлинка, не мога да ти опиша колко се радвам за вас, мила...
Hug Hug Hug Hug Hug

# 684
  • София
  • Мнения: 1 251
Здравейте и от мен! wavey
Стискам палци за Светлето,тя си искаше днес да се свършва,тъй че дано скоро научим добрата новина Laughing  Praynig fingerscrossed
Киара, здравей и тук, мисля,че се засичахме в темата за фраксито Peace
Непозната,спокойно само и дано си се обърне бебето навреме,то си знае работата Laughing

На мамите с бебоци,нека си растат и здрави,а на вас никакви мастити и тем подобни кърмачески проблеми Simple Smile )На мен много сложна взе да ми се вижда тая част,а имам желание живот и здраве да кърмя. Дано успея,че аз едно време не съм искала да суча от моята майка Rolling Eyes Доста е страдала милата от тоя факт,а и те са били едни специалисти тогава,думи нямам. Ще давате съвети,само да я докарам до там Praynig

Аз иначе съм ок вече,мина гадния вирус,дано всичко е наред с бебочето. Мисля, че го усещам тия дни,нещо като бълбуко-завъртане hahaha,дано да е то,а не червата ми,наистина се съмнявам понякога Thinking Вече ми е мъчно за мъжа ми,той нали ремонтира вкъщи,а аз съм при наште в провинцията,броя дните до 6-ти.

Целувки от мен за всички Heart Eyes Ааа и сега се сетих,ако може дайте парола за албума да ви видя бебоците Hug



# 685
  • София
  • Мнения: 1 251
ООо,супееееер!
Честито мила Светле, желая ви много здраве и щастливи дни на теб,  малката Даниела и цялото ви семейство! Страшно се развълнувах,даже се просълзих,много,много се радвам Hug

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 6 624
Чистито Светле,миличка!
Да ти е жива и здрава рожбицата и много се радвам за теб,мило дете! Да сте здрави,щастливи цялото семейство,много щастие да ви носи Даниелка,ще ви напълни душите и живота.Почивай си сега,събирай силички и когато можеш,пиши.Сега е най-важно да се възтановиш!Прегръщам те силно!

# 687
  • Мнения: 509
Честито Светленце,

Да ти е жива и здрава малката голяма Даниела, и вие покрай нея, много много се радвам за теб. Бързо възстановяване   bouquet

# 688
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Светле, честита принцеса Даниела!   bouquet   bouquet   bouquet Да бъде здрава и щастлива за радост на всички, да греят хиляди усмивки по лицето й и да бъде надарена с късмет, любов и доброта!!!  Hug  Hug  Hug


# 689
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Момичета, ще пусна новата тема, защото не знам дали през почивните дни ще имам време, най-вероятно не. Но моля ви да стигнем до 50стр. в тази тема и тогава да се преместим в новата. Благодаря!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт