Някой опитвал ли е фотоепилация

  • 16 522
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 103
Аз също мисля да хода след раждането

# 16
  • София
  • Мнения: 1 105


Ако отидеш някъде в центъра да ти направят фотоепилация или лазерна, цената ще е пъти по-висока от 20 лв.Защото плащат луди наеми.А този салон е в Люлин, в един блок.Апаратите са едни и същи. Така че, що да се бутам в центъра и да дам примерно в Шармант 60 лв за мишница, като в тоя в Люлин ще дам 20 и за двете.

Сигурна ли си, че апаратите са едни същи? Работя в такъв център, където правим фотоепилация и съм наясно с видовете апарати. Най-вероятно става въпрос за PL апарат, където космите трудно се повлияват, да не кажа съвсем не се повлияват. 20лв. за две мишници ми се струева доста съмнително.


А ще ни обясниш ли ТОЧНО в какво се състои разликата и защо не се повлияват космите, само ще те помоля без термини, а така, че да те разберем всички? Мерси!

# 17
има ефект след колко процедури и къде по-точно си го прави- салон и място(крака, лице...) защото вчера си правих на триъгълника е беше болезнено, но искам да знам дали тъмните косми ще се повлияят ... Praynig

Има ефект, но с една процедура няма да стане!

# 18
  • Мнения: 191
И аз искам да ходя но във Варна не знам каде има  newsm78 някой ако знае да ми каже сте съм му благодарна

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 571
И аз искам да ходя но във Варна не знам каде има newsm78 някой ако знае да ми каже сте съм му благодарна


КС "Skin Line"     ул."Княз Борис I" 53 , тел. 052/ 614 914
МКЦ "Медея"          ул."Юрий Венелин" 22 , тел. 052/ 636 139

Знам че на тези места правят фотоепилация. В Skin Line съм ходила. Доволна съм, въпреки че не съм много редовна. За да се постигне ефекта трябва да се ходи на 4 седмици а аз ходя 2-3 пъти в годината. Което ме подсеща, че сега е идеалното време да ги посетя пак Simple Smile

# 20
  • Мнения: 191

КС "Skin Line"     ул."Княз Борис I" 53 , тел. 052/ 614 914
МКЦ "Медея"          ул."Юрий Венелин" 22 , тел. 052/ 636 139

Знам че на тези места правят фотоепилация. В Skin Line съм ходила. Доволна съм, въпреки че не съм много редовна. За да се постигне ефекта трябва да се ходи на 4 седмици а аз ходя 2-3 пъти в годината. Което ме подсеща, че сега е идеалното време да ги посетя пак Simple Smile
Цитат

много ти благодаря Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 10 310
Tова 6-12 процедури, ми звучи доста съмнително, при мен от първия път си пролича ефекта, а си я правих лятото, на триъгълника...Според козметичката ми са нужни около 3 процедури. Аз ще ходя във вторник, ако някой иска мога да му дам на лични телефона на козметичката, намира се до Южния парк, входа откъм Витошка.
Цената за триъгълник е м/у 50 и 100лв. зависи колко ще махате  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 1 022
Tова 6-12 процедури, ми звучи доста съмнително, при мен от първия път си пролича ефекта, а си я правих лятото, на триъгълника...Според козметичката ми са нужни около 3 процедури. Аз ще ходя във вторник, ако някой иска мога да му дам на лични телефона на козметичката, намира се до Южния парк, входа откъм Витошка.
Цената за триъгълник е м/у 50 и 100лв. зависи колко ще махате  Mr. Green

А с колко процедури се маха и това между 50-100 лева крайна цена ли е или на процедура. И аз много съм навита на трайно обезкосмяване, но искам да започна с подмишниците, защото там най-бързо ми растат, а и ми е малко трудно с епилатора да се обезкосмявам че са ми като ямички. Иначе триъгълника си го обезкосмявам с епилатора без проблем, и аз се чудя даже как не ме боли, а на краката са ми толкова малко космите, но за сметка на това са толкова дългииии.

А ти имаш ли вече трайно обезкосмена зона и от колко време, ако не е тайна и какво казват за след това, някога има ли вероятност да поникнат отново или си остава за вечни времена?

# 23
  • Мнения: 6 909
И аз искам да ходя но във Варна не знам каде има  newsm78 някой ако знае да ми каже сте съм му благодарна
Аз ходя в експложън, близо до пикадили на окръжна е. Предполагам, че в Клиник (Палах център) също имат.

Tова 6-12 процедури, ми звучи доста съмнително, при мен от първия път си пролича ефекта, а си я правих лятото, на триъгълника...Според козметичката ми са нужни около 3 процедури.
Повече процедури трябват. Ще ти пораснат скоро пак космите. И аз първия път като отидох имаше доста видим ефект, но после пак порастват, има нужна от по-дълго третиране.

Та значи аз си правя на подмишниците, 40 лв. ми излиза за двете. 7-8 процедури съм направила вече и има ефект, но ще отида още на 1-2, останали са няколко косъмчета. Не ме боли като ми го правят.

# 24
  • Мнения: 643
Бухтичке не те боли защото имаш висока поносимост, към болка, или по принцип не боли? И аз се интереисувам от Варна заради това питам. И на колко време ходиш там.Предварително благодаря

# 25
  • Мнения: 6 909
Бухтичке не те боли защото имаш висока поносимост, към болка, или по принцип не боли? И аз се интереисувам от Варна заради това питам. И на колко време ходиш там.Предварително благодаря
Нямам представа каква ми е поносимостта към болката, но едва ли е особено висока. Сега като се замислих в началото като охлаждат мястото не е особено приятно. А по време на процедурата се усеща нещо..като убождане може би, но аз не обръщам особено внимание. Ако ме бодат с игла примерно би ми било много по-неприятно от самата мисъл, но това като го знам че е само някаква си светлинка не се впечатлявам. Теб от болката ли те е страх?
В началото ходех на 1 месец, но последните няколко пъти поразредих, защото ме мързи, на месец и половина - два отивам.

# 26
  • Мнения: 643
Не че ме е страх от болката, ама се справям, като съм подготвена, като съм в неизвестност направо се побърквам от ужас. Така се справих и с раждането с предварителна подготовка. Затова разпитвам за болката, да не би да се наглася психически, че няма да ме боли, а да ме заболи.

# 27
  • Мнения: 5 622

 Момичета,за болка при фото,или при лазерна епилация говорим?Едното не е ли по-малко болезнено?И ако да,кое?

Къде е това студио до Пикадили,което казва Бухтичка?

Аз имам желание да си направя на краката,от коляното надолу,че тамнай-ме мързи да ги махам,а и ако се забавя малко и станат по-дългички,после много боли  Stop

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Чувала съм от козметичка, че ефектът от фотоепилацията е траен за не повече от 2 години и после пак израстват космите, не с първоначалната си гъстота Rolling Eyes Има ли от вас момичета с опит повече от 2 години фотоепилация?

# 29
  • Мнения: 1 381
a някой може ли да обясни разликата между лазарна и фото епилация, и евентуално какво  е нормално да се плати за една процедура.

Аз имам мустачки и косъмчета по  брадата. от години ги махам, с ел. пинсета и игла ( това при козметик), но все по-рядко имам време да хода на козметик и все прибягвам до обикновената пинсета.  Ще ми се да се отърва веднъж завинаги от тях.

Общи условия

Активация на акаунт