А ако миУото се окаже.....

  • 13 032
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 927
Ооо, как какво ще направя бе?! Веднагически му препасвам престилката, слагам му бонето, връчвам му метлата и парцала, цялата кухненска посуда барабар  с печката и пералнята и хуквам по чужди мЪже!  :
Хм, добре рецепта, ама за мен не става. И без да е обърнал посоката, пак ги върши тез` хубавини Grinning Само чуждите мЪже ми остават.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 127
Аз пък си мисля че след първоначалния шок и стрес ще ми се стори по- малко обидно отколкото ако ми изневери с жена. Някак си ми се струва не толкова обидно и сриващо самочуствието.Един вид виж той ми изневерява , но не защото съм грозна / дебела, слаба, стара и т;н / а просто защото е гей.Не знам , но ми се струва че по-малко ще ми се срине самочусвтвието. newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 397
 Не бих се развела. Казват, че хората по принцип са бисексуални, а и щом съм открила след години и през това време съм била доволна от него, значи не е чак такъв гей.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 798
С мъж, с жена, все ще си намери дрехите на паважа пред блока. Ама с мъж ще се намери и във форумските легенди.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green ПЪ ако му стиска...нека.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 199
Само да споменa, че познавам мъж които първо е бил гей после се е оженил за жената на приятел си, тъй че..... Току виж сме се влюбили в един и същи мъж.

# 20
  • Мнения: 2 787
По стечение на обстоятелствата познавам такава двойка - разведоха се. Да ти изневеряват с мъж е не по-малко болезнено отколкото с жена Thinking

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами как да реагирам...Би ми било мъ4но Confused За изневяра с жена поне бих могла да го обвинявам - защо тя, защо не аз? Но мъж как да заместя? 4овек не може да върви срещу природата си, предполагам...Така 4е би ми било много мъ4но, за мене си, 4е съм влюбена в хомосексуалист Sad
Пу-пу, да не ме застига поне това ooooh!

И да, аз също познавам такава двойка. Разведоха се. Той после беше щастлив, намери си половинка. Тя не можа да се съвземе.

# 22
  • Мнения: 4 111
Много хубаво, ще се радвам за тях, де тоз късмет, де!

# 23
  • Мнения: 5 370
Аз пък си мисля че след първоначалния шок и стрес ще ми се стори по- малко обидно отколкото ако ми изневери с жена. Някак си ми се струва не толкова обидно и сриващо самочуствието.Един вид виж той ми изневерява , но не защото съм грозна / дебела, слаба, стара и т;н / а просто защото е гей.Не знам , но ми се струва че по-малко ще ми се срине самочусвтвието. newsm78
Shocked
Напротив, обидата да те заменят с мъж, за мене поне, е много по-голяма.
И тук далеееч не става въпрос за дебелост, слабост и старост, не.
Аз си имам достатъчно, хм, себеусещане и знам какво мога да и какво не мога да дам.
Обаче.....мъж....

Имам много добър приятел гей, говорила съм безброй пъти на моя за него, та той е казвал така :"Много са сложни нещата при вас, хетерото, с тия изневери, големи драми. Ние, с моя, като си хареаме някого, и си правим тройка" Mr. Green Stop

# 24
  • Мнения: 4 111
От левият бряг не съм чула някой да се е върнал, за добро или зло, станалото станало, пък животът продължава. И да изневери с жена, и с мъж, все тази, прав му път, пък дано намери щастието.

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Напротив, обидата да те заменят с мъж, за мене поне, е много по-голяма.
Е, какво обидно пък има newsm78 И без това да откриеш и признаеш разли4ната си сексуална ориентация е достатъ4но трудно, особено за мъж със семейство. Иска се доста смелост, не мислиш ли? Последното, което мисля бих по4увствала, е обида Rolling Eyes Някои неща хората правят само единствено за себе си, не заради другите, така 4е няма защо да се обиждаме от такива неща...

Ако мъж ми разбере, 4е разсъждавам по такава тема, ще ме подбъзиква с месеци Laughing

# 26
  • Мнения: 5 370
Може би не се изразих правилно.
Ако е жена - то неминуемо можеш да си кажеш - ок, тя е по-млада/секси/слаба/има цици.
Но мъж? За Бога, една жена не може да конкурира мъж за ...друг мъж!

В кой филм беше, дето Мадона имаше приятел гей, а после май преспаха? newsm78

# 27
  • Мнения: 51
Ще го натиря!  Mr. Green

Да се е ориентирал сексуално, навреме. А не след като се е оженил и е направил дете. Naughty

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Но мъж? За Бога, една жена не може да конкурира мъж за ...друг мъж!
Е, то4но затова няма как да е обидно. Не се обиждай, 4е нямаш пенис, ти наистина си нямаш Mr. Green

# 29
  • БГ
  • Мнения: 735
 Mr. Green да, да се прибера и видя два чифта мъжки крака в леглото ..........ужас за мен Shocked
е по този въпрос съм категорична,мислила съм по темата и бих  се разделила .няма как да живеем заедно, хубаво да чуем мнение с практика все пак,аз нямам опит с гейовете .

Общи условия

Активация на акаунт