Фън шуй за дома ,градината и всичко около нас

  • 3 862
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Някой ще може ли да ме убеди, че фън шуя ще подобри нещо около мен?

# 16
  • Мнения: 1 296
 LaughingЧестно казано, аз не разчитам на фън шуя за това, а на собствените си възможности, сили, умения и....късмет Peace
Но в градината си гледам да спазвам някои насоки от естетична гледна точка. Поне дава възможност всеки път като си преместиш погледа, да виждаш нещо зелено, красиво, хубаво и най-вече цветно.

# 17
  • Мнения: 10 687
Ами ако това сандъче символизира ковчег, в който погребвам парите и късмета? Вие как мислите?

Сандъчето символизира точно това, което ТИ решиш, че ще символизира то. Никой друг не може да му даде друго значение!
Аз например имам една дървена фигурка, подобна на пирамида, с две чекмедженца. В едното (със символа на нарастваща луна) слагаме с моя приятел листчета с желания и късметчета от кафе, които искаме да ни се изпълнят. В другото - с изрисувана намаляваща луна - листчета с нещата, от които искаме да се освободим. Периодично ги изгаряме и така...  Grinning
Общо взето, добра ни е успеваемостта  Wink

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
mijjjka, това което правите е много интересно, още повече, че и приятелят ти също го прави и вярва в това. За моя мъж подобни неща са просто "глупости", ама... разни хора.. Та, исках да кажа, че мъничко ти завиждам, че имаш разбиране от страна на половинката ти  Grinning

# 19
  • Мнения: 10 687
mle4ko, той свикна с моите "лудости" и поне не ми се присмива, както беше в началото Laughing Не че вярва на 100%, но си слага късметчетата където трябва   Wink
Между другото, имаме от повече от 3 години една много интересна тема в подфорум Хомеопатия - "Подсъзнанието може всичко", където обсъждаме такива теми. Така че, ако се интересуваш от подобни неща (а и от много други!) заповядай  Hug Мисля, че ще ти е интересно  Simple Smile

Ето я актуалната тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=609160.0

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
mle4ko, той свикна с моите "лудости" и поне не ми се присмива, както беше в началото Laughing Не че вярва на 100%, но си слага късметчетата където трябва   Wink
Между другото, имаме от повече от 2 години една много интересна тема в подфорум Хомеопатия - "Подсъзнанието може всичко", където обсъждаме такива теми. Така че, ако се интересуваш от подобни неща (а и от много други!) заповядай  Hug Мисля, че ще ти е интересно  Simple Smile

Ето я актуалната тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=609160.0
Много ти благодаря  Hug
Още повече, че сме на различни мнения относно хомеопатията и силата на позитивното мислене Tired

# 21
  • Мнения: 94
Някой ще може ли да ме убеди, че фън шуя ще подобри нещо около мен?


Няма да навреди ако опиташ, така сама ще се убедиш дали действа или не. Аз бях много скептично настроена, но реших да опитам. Всички казват, че действа. Може и има нещо вярно. Ако стане- би било страхотно, ако не, то няма да бъда разочарована толкова много Simple Smile
Успех ако решиш да пробваш

# 22
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Някой ще може ли да ме убеди, че фън шуя ще подобри нещо около мен?


Няма да навреди ако опиташ, така сама ще се убедиш дали действа или не. Аз бях много скептично настроена, но реших да опитам. Всички казват, че действа. Може и има нещо вярно. Ако стане- би било страхотно, ако не, то няма да бъда разочарована толкова много Simple Smile
Успех ако решиш да пробваш


Може на подсъзнателно ниво да има някакъв ефект или човек ще се чувства по-добре ако е направил нещо полезно.

# 23
  • Мнения: 15
geryger за бамбука до колкото знам се слага в стъклена ваза но просто мисля че защото е по- хубаво не знам да има изискване в каква точно ваза да е.Знам обаче че ако имаш 3 стръка бамбук които са ти подарени от добър човек е на пари

# 24
  • Мнения: 29
записвам се и аз!
и аз се опитвам да зпазвам някои правила Simple Smile
с бамбука - без да искам съм улучила  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт