хлебопекарна

  • 32 035
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 378
Нямаш проблем-утре следобяд  ще докладвам  Simple Smile

# 16
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Моята е Северин, много съм доволна с една бъркалка за 1 кг хляб, но цената и не е ниска. А бих искала да купя една такава Фиф за подарък, но за съжаление съм далече от София. Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 378
djemma,ФИФ- ката  ми е от магазин на ТСМ -предполагам ,че ще намериш.
Кажи тези с една бъркалка за какво количество хляб е?

# 18
  • Мнения: 1 116
Лятото докато си бях в БГ купих на майка ми машина ФИФ, след като бях чела добри отзиви за тази машина от форумките тук. За времето което я ползвах бях доволна, с тия две бъркалки супер измесва тестото, майка ми я ползва сега и също е много доволна.

# 19
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
за съжаление във Варненския магазин няма машини за хляб или преди известно време по не нямаше . Моята е за 1 кг хляб, вече писах и е с една бъркалка.По-точно има три размера- 500 гр, 750 гр и 1 кг.Меси отлично тесто, казвам го защото някой питаше дали не меси по-зле от тези с две бъркалки. Тестото винаги ставамного гладко и еднородно-простомечта. А изделията винаги стават на конци, което е показател за добро измесване.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 818
От известно време точа зъби и аз за такава машина, но мога да отделя малко финанси, затова тайно се надявам да доставят във варненския ТСМ такива хапаратури. Ако някоъ мамка ги види, да ми пише ЛС веднага, ще я черпя после топъл ляб!  Blush

# 21
  • София
  • Мнения: 3 911
Във форума сме обсъждали темата няколко пъти. Пусни в търсачката "машина за хляб". Дава доста теми. В закованите теми има линк към рецепти за машината. Рецепти има и тук:

http://store3.data.bg/gato/

Ето и една от темите тук :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=22004.0

# 22
  • Мнения: 1 455
благодаря на всички за отговорите.
Вчера видях една останала в един ТСМ, но не пишеше никъде марка и беше с 2 отделения, т.е за 2 малки хлебчета. Честно казано хич не ми хареса, стори ми се дървена, а цената й е 72 лв.
Май ще взема тази от метро - оптимум, имат пластмаса и инокс. Кое е по-добро? Струва 50-60 лв с ДДС, но не помня точната цена. ИМат и на Аляска, но тя е към 90 лв, но изглежда много добре.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 911
Препоръчвам ти FIF на ТСМ. Но не тази, която си видяла ти, а ето това:

http://community.webshots.com/photo/325162756/325162756esZSzl

Предната снимка е на готовият хляб, а следващоите две са на кутията и пак на автомата. Наистина си струва да се купи.

# 24
  • Мнения: 1 455
Рая, благодаря ти, мила, но проблемът е, че никъде не мога да я открия тази машинка. Обаждах се на доста магазини (биг шоп) и повечето казаха, че са я имали, но не се знае кога пак ще им я доставят. Та, за да не чакам много май ще взема Оптимум-а от метро.
още веднъж - благодаря за инфото   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 3 911
Както решиш. Във ХИТ има машина Шнайдер. Майка е с такава - доволна е.

# 26
  • София
  • Мнения: 378
kukiр да кажа - ходих в магазина на Симеон има само 2 ,но едната е използвана- едната е същата като тази ,която е показала Raya, а другата е за две хлебчета!И понеже е за подарък, а искахме с две бъркалки не взехме от там.Цената им е 49 лв.
Ние намерихме от друг магазин на ТСМ за 68 лв и взехме .

# 27
  • Мнения: 5 500
Във Варна все още няма в Биг Шоповете, никога не са получавали и не работят с поръчки! Гадове!

# 28
  • Мнения: 1 290
Moята е МУЛИНЕКС - доволна съм..
Купувана е от Варна..
Други не съм виждала и пробвала за да направя сравнение Simple Smile

Има 11 програми..
Отложен старт (зареждаш си продуктите и сутринта се събуждаш от аромата на току-що изпечен хляб)

Незнам какво имат/нямат другите и кое е "екстра" за да споделя дали го имам

# 29
  • София
  • Мнения: 2 708
Надин, мерси много за инфото   bouquet Сега остава само да пратя някой да ми вземе Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт