Гордата Аси - Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца - Тема 134

  • 39 931
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 987
а ето и Туба дойде...

# 16
  • Мнения: 1
Имам толкова пропуснати неща ooooh! Не знам кога ще запълня дупките Rolling Eyes то пък човек да не напусне темата за малко по-дълъг период и веднага...сватба Mr. Green

# 17
  • Мнения: 0
Бонобо, добре завърнала се  Hug

наистина си изпуснала много, интересно лято е......а си мислехме че, ще е скука  ooooh! ooooh! ooooh! дано имаш възможност да наваксаш пропуснатото

# 18
  • Мнения: 1
Мерси, Елма Hug
То не са много темите - по-малко от десетина Rolling Eyes, но трябва повече свободно време...ама с тези сватби и бебета взех да се стресирам още преди да съм започнала с четенето Mr. Green

# 19
  • Мнения: 0
Мерси, Елма Hug
То не са много темите - по-малко от десетина Rolling Eyes, но трябва повече свободно време...ама с тези сватби и бебета взех да се стресирам още преди да съм започнала с четенето Mr. Green


При всички положения ще ти е по лесно да четеш от позицията на времето за всичко  Hug

# 20
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Елвис Пресли - Всичко е свършило
Нов клип

Последна редакция: пн, 29 авг 2011, 11:18 от vania_e

# 21
  • Мнения: 0
Бонобо, знам че, я харесваш тук

# 22
  • Мнения: 0
bonobo, добре завърнала се и от мен! Hug Hug

Хайде успех с четенето...само няма да се плашиш... Naughty Naughty

Само една сватба и две бебочита си имаме...колко са те...броят се на пръстите на една ръка... hahaha hahaha hahaha

# 23
  • Мнения: 1
Елма, мерси за снимката - нали знаеш - любимата ми фотосесия Hug Hug

Габи Hug,ама и ти както го казваш....още повече ме Shocked

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Ооооо,Бонбонче,мараба    love001 Ти все си в нелегалност,кога ще се завърнеш за постоянно  Wink Скоро и Фатмата почва ,тук бебета ще друсаме  Laughing

# 25
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Asi - priča iza priče/story behind story
Нов клип

# 26
  • Мнения: 1
Ооооо,Бонбонче,мараба    love001 Ти все си в нелегалност,кога ще се завърнеш за постоянно  Wink Скоро и Фатмата почва ,тук бебета ще друсаме  Laughing

Вече съм си за постоянно,джанъм Hug Аз още от миналата седмица щях,ама проблеми с интернет доставчика и накрая не издържах #Cussing out Знам за Фатмето...много са сладки Heart Eyes
Оле, аз направо на чат обърнах темата Blush...спирам дотук...съжалявам Embarassed Praynig

# 27
  • Мнения: 0
Елма, мерси за снимката - нали знаеш - любимата ми фотосесия Hug Hug

Габи Hug,ама и ти както го казваш....още повече ме Shocked




Що бе , джанъм...сега очакваме новина и за тризнаците на Мурат... hahaha hahaha

Все пак светкавичното семейство трябва да една крачка пред младоженците... Joy Joy

Те къде са хукнали...я малко уважение Joy Joy

# 28
# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Бонбон,хич не мисли  да спираш  Naughty ,имаш да наваксваш и с четене и с писане  Grinning Hug

Общи условия

Активация на акаунт