Програма "Старт на кариерата" от Агенция по заетостта

  • 109 755
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 403
Здравейте,
и аз кандидатствах но не за София. Всеки ден ме разкарват и има чувството че ме лъжат. Една позната ми каза, че неин познат вече има резултат и е подписал договор. Вие имате ли вече резултати?

elenor , няма как да е подписал договор, тук са те излагали малко Simple Smile но може да си знае резултатите, ако интервюто е било в същата община, където е подало документите. Ако бях кандидатствала в Перник щяха да ми кажат, но бях в София. Все пак окончателното класиране е началото на октомври, така че няма как да е подписал договор. Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1
Здравейте,
и аз кандидатствах но не за София. Всеки ден ме разкарват и има чувството че ме лъжат. Една позната ми каза, че неин познат вече има резултат и е подписал договор. Вие имате ли вече резултати?

elenor , няма как да е подписал договор, тук са те излагали малко Simple Smile но може да си знае резултатите, ако интервюто е било в същата община, където е подало документите. Ако бях кандидатствала в Перник щяха да ми кажат, но бях в София. Все пак окончателното класиране е началото на октомври, така че няма как да е подписал договор. Simple Smile
Не съм съгласна  Naughty. Аз когато ходих да си взимам онези бележки от БТ, влезе едно момче, на което му беше минало интервюто и каза, че са му казали, че мястото е негово, а ставаше въпрос за някакво министерство  Shocked

# 32
  • Мнения: 4
Може, ако е бил единствен кандидат  Grinning

# 33
  • Мнения: 0
lisuger4e, да и аз бях за същия отдел на интервю, но по наблюденията ми мисля, че за там специялно шансът ми е минимален. Успех на теб, и да се похвалиш ако стане.

# 34
  • Мнения: 1
Може, ако е бил единствен кандидат  Grinning
Ми според неговите думи не е бил единствен, ама толкова го били харесали.... Crazy
Не знам..и това като повечето неща в БГ ще стане ясно в последната минута  ooooh!
Успех момичета   bouquet Дано ви вземат, където сте си наумили  Hug

# 35
  • Мнения: 403
Мисълта ми беше, че може да си знае резултата, но няма как да е подписал договор... както и да е успех на  всички... Нека да има за какво да се похвалим тук след 28 Simple Smile, може да станем и колеги, знае ли човек

# 36
  • Мнения: 0
СПИСЪЦИ ВЕЧЕ ИМА! И както се казва - честито на печелившите. При мен резултатите са отрицателни. На едното място съм 2-ра по ред.  Rolling Eyes Ако бях по-назад в списъка нямаше да ми пука, но чесно казано сега ме е яд. Confused

# 37
  • София
  • Мнения: 278
СПИСЪЦИ ВЕЧЕ ИМА! И както се казва - честито на печелившите. При мен резултатите са отрицателни. На едното място съм 2-ра по ред.  Rolling Eyes Ако бях по-назад в списъка нямаше да ми пука, но чесно казано сега ме е яд. Confused

Извинявай, къде видя списъци?

# 38
  • Мнения: 0
В сайта не са качени. Дошли са в бюрата по труда по места. Обади се в бюрото, където си регистрирана и ако са достатъчно вежливи ще ти кажат.

# 39
  • София
  • Мнения: 278
В сайта не са качени. Дошли са в бюрата по труда по места. Обади се в бюрото, където си регистрирана и ако са достатъчно вежливи ще ти кажат.

Благодаря, дава заето естествено  Laughing

# 40
  • Мнения: 1
СПИСЪЦИ ВЕЧЕ ИМА! И както се казва - честито на печелившите. При мен резултатите са отрицателни. На едното място съм 2-ра по ред.  Rolling Eyes Ако бях по-назад в списъка нямаше да ми пука, но чесно казано сега ме е яд. Confused
Не се ядосвай, че си втора  Hug, ако се откажат мястото е твое   bouquet

# 41
  • Мнения: 4
Аз съм на първо и трето място  Joy

# 42
  • Мнения: 1
Аз съм на първо и трето място  Joy
Честито   bouquet

# 43
  • Мнения: 0
СПИСЪЦИ ВЕЧЕ ИМА! И както се казва - честито на печелившите. При мен резултатите са отрицателни. На едното място съм 2-ра по ред.  Rolling Eyes Ако бях по-назад в списъка нямаше да ми пука, но чесно казано сега ме е яд. Confused
Не се ядосвай, че си втора  Hug, ако се откажат мястото е твое   bouquet

Ами няма шанс. Момчето, което е на 1во място на другите две места е доста назад в списъците, така че едва ли ще се откаже след като няма право на избор.

# 44
  • Мнения: 1
СПИСЪЦИ ВЕЧЕ ИМА! И както се казва - честито на печелившите. При мен резултатите са отрицателни. На едното място съм 2-ра по ред.  Rolling Eyes Ако бях по-назад в списъка нямаше да ми пука, но чесно казано сега ме е яд. Confused
Не се ядосвай, че си втора  Hug, ако се откажат мястото е твое   bouquet

Ами няма шанс. Момчето, което е на 1во място на другите две места е доста назад в списъците, така че едва ли ще се откаже след като няма право на избор.
Ама ти и за него ли пита като звъня???  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт