Програма "Старт на кариерата" от Агенция по заетостта

  • 109 732
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Еми, ще чакаме, списъците с имената на хората, които почват работа вече са уточнени, обаче някои Бюра по труда не са изпратили рамковите договори за подпис във ведомствата. Сигурно имат друга работа.

# 676
  • Мнения: 0
А без насочващо писмо не могат ли да се подадат документи в съответното ведомство?

# 677
  • Мнения: 19
Здравейте Simple Smile Искам да задам някои въпроси, може и да знаете отговорите им Simple Smile за което предварително благодаря   bouquet
Първият ми въпрос е - знаете ли как точно се определя кой от кандидатите да заеме работното място, в смисъл по какви критерии?
Вторият ми въпрос е - как се разбира дали от второ място, съм се изкачила на първо място? /например/ На сайта на  БТ не е обявено,стоят си старите списъци.
Благодаря Simple Smile

# 678
  • София
  • Мнения: 1 555
Хммм....сега изтеглих отново списъкът и наистина са качили първоначалният списък от 21.09. Няма ги промените - кой от къде се е отказал и т.н. Rolling Eyes Честно вече ми е абсолютно непонятно тези хора какво правят ...  Crazy

Uliana23 - Ако искаш съм изтеглила последно списъкът на 10.10 и той би трябвало да е окончателен. Мога него да ти пратя. Но защо са го заменили с първоначалния не знам ...  Rolling Eyes

# 679
  • Мнения: 30
Здравейте! Simple Smile
От БТ - Сердика не се обаждат по тел-а, сами трябва да ходите и да питате. С повечето институции са подписали договори.
От БТ се издава насочващо писмо и от датата на издаване на писмото до 1 седмица се започва работа. Необходимите документи са медицинско, свидетелство за съдимост, трудова книжка (която, ако нямате ви я издава работодателя) и копие от  дипломата.
УСПЕХ! Simple Smile

# 680
  • Мнения: 19
Хммм....сега изтеглих отново списъкът и наистина са качили първоначалният списък от 21.09. Няма ги промените - кой от къде се е отказал и т.н. Rolling Eyes Честно вече ми е абсолютно непонятно тези хора какво правят ...  Crazy

Uliana23 - Ако искаш съм изтеглила последно списъкът на 10.10 и той би трябвало да е окончателен. Мога него да ти пратя. Но защо са го заменили с първоначалния не знам ...  Rolling Eyes


Много ще съм ти благодарна, Ивон! Или ако не те затруднявам, може да погледнеш само за определената квота и града, който ме интересува. Както ти е удобно!  bouquet  bouquet  bouquet

# 681
  • Мнения: 0
Здравей те искам да попитам някой получил ли е обаждане от БТ Изток Simple Smile

# 682
  • Мнения: 433
Вчера питах в БТ Изток - няма нужда да се ходи до там, три пъти ми потретиха, че ще се обадят на хората по телефона за насочващите писма. Все още не били подписали рамковите договори.

# 683
  • Мнения: 0
Мерси много за информацията Simple Smile значи ще се чака отново Simple Smile :Simple Smile Simple Smile

# 684
  • Мнения: 0
И аз сега забелязвам, че списъка е без промените. Явно вече и те не знаят какво правят. Аз само искам да попитам имали някой, който е от Бюро Възраждане в София и ако да, дали знае каква е практиката при тях, т.е. звъни ли се по телефона, за да уведомят за насочващите писма, защото аз доколкото разбрах от моят трудов посредник не се обаждали.

# 685
  • Мнения: 0
Някой да има напредък?  Rolling Eyes

# 686
  • София
  • Мнения: 1 555
Оправили са списъците в сайта.  Peace
Аз вчера ходих до Бюро Възраждане - оказа се, че рамковия договор с моя работодател е подписан и ми дадоха насочващото писмо. Т.е. хич и не чакайте някой  да ви се обади (въпреки че те самите така бяха казали  ooooh!), а проверявайте.  Peace
Докато бях там едно момиче се интересуваше за МФ и казаха, че рамковият договор с тях още не е подписан.

# 687
  • Мнения: 916
Дааа, и на мен първо ми бяха казали да чакам да ми се обадят за насочващото писмо и на другия ден ей така реших да се обадя и отговорът беше: " Ами, елате да ви го изготвим, какво чакате?"....
А свидетелството за съдимост задължително ли трябва да е с настоящ адрес?

# 688
  • Мнения: 0
Да и аз ходих до бюрото и се оказа, че нямат намерение да звънят. А що се отнася за свидетелството за съдимост си писах постоянния адрес и после погледнах, че трябва да е настоящ и сега не знам дали няма да ми направят някой проблем.

# 689
  • Мнения: 0
Моя колежка от провинцията си получи насочващото писмо и утре започва работа, ние тук в София какво чакаме нямам представа. То това чакане безкрай ли ще бъде.  Някой получи ли такова от Люлин.

Общи условия

Активация на акаунт