Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 63

  • 38 566
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 818
Успешен ден! 

# 46
  • Мнения: 8 428
Добро утро ЛиНКи Hug
Ели мерси за кафенцето и хубавите снимки .

# 47
  • Мнения: 1
НА ЦЕЛИЯ ЕКИП, КОЙТО РАБОТИ ПО ПРЕВОДА

# 48
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Анеджим Шахнур не само е смляла кафе за снахата, ами и го сервира
Време е за следваща чаша кафе. С пожелания за приятен ден Ви я поднасям-Муратлинки

# 49
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мераба къзлар! Hug Hug Hug Hug Hug

Ей, ме на и мене в кючека. Joy

Честит имен ден на всички празнуващи. Да сте живи и здрави! Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Честит Шекер-Байрам на всички почитащи празника. Много здраве и щастие в семействата ви.

# 50
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Нов клип от арабите

# 51
  • Мнения: 8 428
Ваня много е хубав клипа.
Едно чудесно изпълнение от "Гласът на България"
http://youtu.be/hW_6dMTa5zI

И един страхотен Мурат  smile3521



Сега за 60-та серия на ЛиН.
Първо ще започна от разговора между Явуз и Джалил(тоя дето товареше сено в пикапа във Ван)
Явуз попита Джалил ,защо не се вълнува от предстоящата сватба и от отварянето на фабриката,а Джалил отговори-Аз на Балдар съм дал две свидни жертви.На мен мир не ми трябва.Нима голяма част от всички други и от двата аширета не са дали жертви.Интересно е защо Джалил не погледне от друга гледна точка ,че е по -добре да има мир отколкото война.Аз си казвам ,че на Явуз нещо в мозъка му не е наред и затова иска да прдължи кръвната вражда ,ноооо този Джалил си е съвсем в ред ,но и той не иска мир.Да кажеш ,че е стар и има закостенели разбирания ,не е  newsm78Просто човека не желае да погледне по широко ,да се задълбочи.Казва око за око и толкова.Но пък от друга страна дали е възможно човек да прости убийството ,да махне с ръка и да продължи  newsm78Например Назан  имаше голям проблем с това ,че Чичек ,сестрата на убиеца на мъжа й идва като снаха у тях.Обаче Шахнур въпреки това и в името на мира прие Морановата щерка.Но пък тя Шахнур си имаше и други доводи де,бизнеса да върви пък другото няма значение.Хм аз май бая се задълбочих в тоя въпрос та мисля да спирам  smile3521
Друго което ми хареса в тази серия беше Шахнур.Завърна се ханъм ага Шахнур.Как го набра Аббас ага по телефона.Да намираш бърже оня Явуз и на мен лично да докладваш hahahaПодбра и Фиданка ,кво я оплакват още от сега жената.Объркала се  какво толква.Много ми беше миличка шахнур на вечерята ,направила любимото ядене на сина си ,всички седнали хапват си с апетит ама мама си изпусна вилицата и всички отново си припомниха,че мама не е здрава и ,че всеки  ден е подарен от Бог.Ама и Саваш как хубавичко си хапва от тая манджичка ,ще рече човек ,че пържоли яде smile3521Много се чудих аз как може тоя Саваш да яде джанки и да пие ракия,ама той и магарешки бодили обичал много да яде  smile3521
Другото готино нещо в серията беше как Джемал би дуспата на Явуз.Човека бизнес иска да прави ,а не да се занимава с лудостите на  Явузчо.Ама Явуз накрая какъв празен поглед имаше като каза аз съм на края на пътя,но няма да замина сам ,ще повлека още някой с мен.
И за накрая оставям новоизлюпения брат.Абе тоя на къв се прави.Не бил щял парите на Саваш и го не щял и за брат.Абе ей глупчо глупав ти в тая глава никъв акъл нямаш.Как няма да искаш тоя човечец за брат  smile3521.Савашчо как се беше зарадвал,че аби му иде на гости ,а тоя му развали всичкото удоволствие.

Последна редакция: вт, 30 авг 2011, 17:21 от Eny87

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 90
Мили преводачки,доскоро бяхте обикновени камъчета,но след шлифовката ЛиН,заблестяхте с всички цветове на дъгата.А ние се оказахме богати,защото имаме вас - истински,безценни диаманти.
 newsm51 Two Hearts txtloves newsm76 smile3525

# 53
  • Мнения: 9 752

Честит Рамазан Байрам на преводачките и приятелите ми  от БГ.МАМА , които го празнуват  Hug
С пожелание за здраве,  сила на духа и вяра в доброто!!!

# 54
  • Мнения: 8 428
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на всички празнуващи!!! smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51

Честит Рамазан Байрам!





# 55
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен  Hug
Гледах реклмата по тв и определено смятам да следя филма.Обожавам Демир още от Гордата аси.
Надявам се да приемете още една фенка в клуба. Hug smile3525

# 56
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Лоренка, добре дошла в клуба на филма и героите му. Надяваме се, че ще ти е весело с нас.
Ние ще започваме филма отначало, независимо, че "нашите пчелички" все още работят по последните серии.

# 57
  • Мнения: 45
                Здравейте момичета! wavey wavey wavey

Току що изгледах серията. Ени, скъпа след теб просто няма какво да добавя  Hug толкова образно си описала всичко.  Peace
Ваня, благодаря   bouquetза каталога от вчера. Актьора от клипа скоро го гледах в един филм с много тъжен край. Cry
Lorenka, добре си дошла! Hug

# 58
  • Мнения: 8 428
Здравейте и от мен  Hug
Гледах реклмата по тв и определено смятам да следя филма.Обожавам Демир още от Гордата аси.
Надявам се да приемете още една фенка в клуба. Hug smile3525

lorenka добре дошла  smile3525



# 59
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Ваня, благодаря   bouquetза каталога от вчера.


Общи условия

Активация на акаунт