Лятото си отива.Тъжно ли ви е?

  • 20 407
  • 375
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 227
Не ме натъжава, поради факта, че не ми е любим сезон.Все ми е топло, потно, гадно едно такова, отпуснато, и така всяко лято.Като дойде средата на есента и живвам.Simple Smile

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не само, че не ми е тъжно, ами се радвам страшно много  Mr. Green
От всички сезони най-малко обичам лятото.
Обожавам зимата и снега ... Heart Eyes

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ми е тъжно. Обичам късното лято именно заради очакването на есента.
Очарова ме октомврийското синьо на небето, сияещото жълто на гинкото и характерният шепот на падналите листа. Дните са ароматни и все още топли, наситени с носталгия по вече отминалата отпуска и с очакване на празници, които ще дойдат ей така, докато мигнеш.

# 18
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Аз също обичам есента, според мен тя е по-красива от пролетта. Обичам циганското лято и топлите есенни дни - прекрасни, може би защото са последни ... Обичам и зимата, всичко е толкова красиво, когато е покрито със сняг - не се виждат мръсната ни и мизерна държва, всичко е бяло. Обичам и пролетта - когато всичко се възражда за нов живот ... и знам, че вече лятото е близо ...

Обичам всички сезони, но винаги ми е ужасно тъжно, когато си отива лятото. Искам да живея в държава, където лятото е поне два пъти по-дълго. Толкова го обичам, а толкова е кратко. Обичам да ходя на море, да се плацикам във вълните, да ходя боса, обичам сандалите си с високи токове, обичам летните си дрехи, обичам и жегата, която ми позволява да ги нося, обичам и всички хора, затова че са облечени весело и цветно, обичам лекия загар по кожата си, обичам светлите очи на мъжа си, на фона на неговото загоряло лице, обичам тоооплите летни вечери, обичам всичко свързано с лятото, а то е тоооолкова кратко в България. Мама казва, че докато изгладиш два пъти купа с летни дрехи и то свършило ... Още е топло, но вече ми е тъжно  Sad

# 19
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 242
Зимата в София е гадна, защото по улиците е киша.

Гадна е сега. А преди години ехеееееееееееее само мартенското слънце правеше киши. И пролетта си беше пролет, лятото - лято, есента - есен, и зимата - зима. Спомени.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Тъжно ми е.
Няма да ходя всяка събота и неделя на плаж. Sad
Ще ставаме по тъмно.Ще ни брули студения вятър, ще обличаме по 100 ката дрехи.

# 21
  • Мнения: 581
 Все още се наслаждавам на лятото. При мен трагедията настава в края на октомври, като се смени часовото време. Изключително тежко и мъчително преживявям до пролетта. Иска ми се да заспя дълбок зимен сън и да се събудя за Великден.

# 22
  • Мнения: 425
Винаги ми е тъжно.Още началото на август ми става тъжно,на рож ми ден,всяка година ,не ме радва есента-ветрове,дъждове,олисяла трева,какво радостно има в това..и после студддд-дълъг ,дълъг студ-не ме кефи определено..

# 23
  • Мнения: 8 541
Не. Обичам промяната, всичко (дори и да е мн. хубаво) ми омръзва.

# 24
  • Мнения: X
Не бих казала, че ми е тъжно. Чакам с нетърпение меката, есен, Коледа, моментът, в който ще си обуя новите апрески... ей такива неща.

# 25
  • Мнения: 21 478
  Ми да, тъжно е. Пак почва едно навличане, мъкнене сутрин по градини, отиваш на работа по тъмно, излизаш по тъмно, и дъщеря ми как ще я накарам да обуе чорапи, изобщо не ми е ясно... Въобще, гадно.
   Но още има време, де, чака ни дълга топла есен и циганско лято.

# 26
  • Мнения: 284
Тъжно ми е много, обожавам лятото и не искам да си отива . Мразя зимата - студ,кал,сняг,  болести.... Tired.

# 27
  • София
  • Мнения: 23 097
Да, мъничко ми е тъжно. Въпреки че това лято не ми мина според очакванията и се случиха неприятни неща.
Мразя студа, дъждовете, снега, лапавицата, няколкото ката дрехи и сметките за парното  Wink

Но още има време, де, чака ни дълга топла есен и циганско лято.
ирис, не знам откъде ти е инфото, но силно се надявам да е така  Peace

# 28
  • Мнения: 4 555
Да, много ми е тъжно. За мен годината започва и свършва с лятото. Останалото е очакването му. Тази година беше кратко и неприветливо, дори слънчев септември няма да компенсира юнския студ  Confused
Обичам този период от годината, когато дните са дълги. През зимата имам чувството, че е вечна нощ. Много подтискащо ми действа мракът.

# 29
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Но още има време, де, чака ни дълга топла есен и циганско лято.
ирис, не знам откъде ти е инфото....

Е, как откъде? От Емил Чолаков, откъде другаде? Laughing Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт