Играта на Мечето Барни

  • 69 702
  • 518
  •   1
Отговори
# 465
  • tardis
  • Мнения: 329
Коя предишна? За доктора и полицая е удължена до края на юли, така че ако си мислела, че не е валидна- беж до коша за опаковката и регистрирай кода.  Laughing Пък дано се падне полицай!

Благодаря ти,аз не съм разбрала че е удължена...Вчерашният код вече е в кошчето,на опаковката пишеше до 24.06 и аз я изхвърлих ooooh!
И аз от неразбралите, но преди да хвърля последните 5-6 картончета пробвах, понеже на сайта все още дава да регистрираш... Още първото спечели  Grinning
Остава чакането...

# 466
  • София
  • Мнения: 6 309
Удължена е промоцията, имаше реклама по ТВ, но ние за пореден път не печелим. Confused

# 467
  • Мнения: 0
А аз все ги изхвърлям по навик. Незнам защо  Mr. Green

# 468
  • Мнения: 0
имам един малак вапрос...първо ще се извиня ако имам правописни грешки..  Embarassed  когато пращаш кодовете в саита,таксуват ли те на gsm-a?

# 469
  • плевен
  • Мнения: 643
имам един малак вапрос...първо ще се извиня ако имам правописни грешки..  Embarassed  когато пращаш кодовете в саита,таксуват ли те на gsm-a?

не Peace

# 470
  • Мнения: 243
Някой има ли излишно мече  Praynig
Ще си го платя.
Трябва ми за едно сладко малко момченце!
Нямам никакъв късмет с кодовете  Tired

# 471
  • Мнения: 0
Имаме две мечета полицай. Ако има някой от Стара Загора два доктора да пише във форума или на Л.С. Може и да разменим по пощата, ако има желание.

# 472
  • Мнения: 243
Спечелих, спечелих  Party
Сега остава да го дочакам  Rolling Eyes Tired
  bouquet

# 473
  • Мнения: 1 022
ние спечелихме и двете мечета но в началото . сега от продължението всеки ден регистрирам по два кода и нищо не че толкова ми трябват но ми стана интересно ......
децата им се радваха точно 5 мин

# 474
  • Мнения: 1
аз също копувам по цели кутии но така или ина4е не са ми се падали ме4ета за съжеление или аз незнам кск то4но става защото проверявам кодовете на стрАницата на барни и все ми изписва кода е невалиден или неизползван , това най вероятно означава 4е не пе4елим ..... ако не е така кАкто ги проверям моля поправете ме Simple Smile

# 475
  • Мнения: 243
аз също копувам по цели кутии но така или ина4е не са ми се падали ме4ета за съжеление или аз незнам кск то4но става защото проверявам кодовете на стрАницата на барни и все ми изписва кода е невалиден или неизползван , това най вероятно означава 4е не пе4елим ..... ако не е така кАкто ги проверям моля поправете ме Simple Smile

Използвай другия бутон и го регистрирай!

# 476
  • Canada
  • Мнения: 649
Аз чак сега разбирам за играта... Embarassed Но да попитам тези кодове, вътре при самите закуски ли са? Защото вчера купихме кутия барнита, но вътре няма нищо?! newsm78

# 477
  • София
  • Мнения: 6 309
трябва на самото пакетче на кексчето да пише "спечели 20 000 плюшени мечета Барни"; има опаковки и без този надпис и явно няма код вътре. кодът е на картонената опаковка отдолу.

# 478
  • Мнения: 0
Здравейте! Имам повтарящо се мече барни полицай, тарся мече доктор ако някой има да разменим да ми пише!

# 479
  • Мнения: 2 407
Има ли вече спечелили мечета от играта на Барни.
Ние спечелихме цели 7 за мое голямо учудване,тъй като купихме цяла кутия още преди да  е почнала промоцията и първите седем  кода спечелиха.
ААА това не ми се вярва, аз регистрирах над 60 кода, естествено барнита купувани по различно време на различни места е как едно не уцелихме.

Общи условия

Активация на акаунт