Закъснява ми, а тестът е отрицателен

  • 184 189
  • 527
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 333
Здравейте дами! Искам да ви попитам за моят проблем. На 21 ноември ми дойде, на 06 декември правихме секс с моят мъж и той свърши в мен от тогава имам придърпване в яйчниците и на пъпа, главоболие и едно такова неспокойно, спи ми се а като легна не мога да заспа. Ходих на гинеколог на 20 декември и тя ми каза че матката ми е нормална, но ливацита е уголемена и каза че може да е ранна бременност, но не може да се види още закъснението ми е един ден не е много, но си направих тест и е отрицателен, спря да ми се яде манджи и неща които харесвах. Болят ме гърдите. Та мисълта ми е кога мога да си направя тест, а и да не забравя теста който направих беше след обяд. И ако може някоя дама да ми каже дали има възможност да съм бременна. Благодаря предварително! ❤️❤️❤️
Сметни си най-дългия цикъл, денят след него се смята за закъснение.
Ако вече имаш такова, си направи тест с първа, сутрешната урина.
А колкото до симптомите, те се появяват на по-късен етап, а при някои жени, дори липсват, което ти го пожелавам.
Тук няма как някои да ти каже дали си бременна или не си.
Желая ти късмет!

# 436
  • Мнения: 2 515
Всъщност лигавицата е удебелена не само при ранна бременност, а и преди всяка менструация.

# 437
  • Мнения: 10
Много ви благодаря дами ами ще изчакам още 2 3 дена и отново ще пиша да ви кажа моята новина. Лека вечер и Весели празници за сега от мен 😍❤️❤️❤️

# 438
  • Мнения: 36
Направи си и утре сутрин тест с първата урина късмет

# 439
  • Мнения: 10
Дами да ви кажа все още не съм си правила но утре сутрин ще си направя с първата урина днес започна и да ми се повръща да се изморявам взе да ми се вие свят незная дано тази година коледният ми подарък е малко сладко слънчице в моето коремче. ❤️

Добро утро дами! За огромно съжеление днес лелката ме посети. Благодаря за разбирането. Искам един въпрос да ви попитам. Пробваме за бебе от 7месеца и нищо не става. Може ли някой да ми каже на какво може да се дължи това небебеправене?

Последна редакция: пн, 23 дек 2019, 17:02 от AnMary

# 440
  • Мнения: X
Може, да- репродуктивен лекар.

# 441
  • Мнения: 10
Вуйна ми така беше и дошло с закъснение 3 дена както на мен и след като и свърши отиде да я видят на ехограф и се видя че е забременяла и тя беше много учудена че и е дошло а е бременна в 5та г. с

# 442
  • София
  • Мнения: 12 006
Вуйна ми така беше и дошло с закъснение 3 дена както на мен и след като и свърши отиде да я видят на ехограф и се видя че е забременяла и тя беше много учудена че и е дошло а е бременна в 5та г. с
А реално не й е дошлно нищо, а е имало проблем с бременността, поради което е прокървила и е извадила късмет, че нещата са се оправили от самосебе си, защото е можело и да има фатален за бебето край, ама тя като е толкова неука и не е разбрала какво се случва с тялото й, нямаше и да разбере, че е загубила бебе.
ПП: казвам бебе образно, всички знаем как се нарича купчината клетки в 5гс.

# 443
  • София
  • Мнения: 8 932
Според мен жената си е разбрала, че нищо не ѝ е "дошло" и затова е отишла на лекар.

# 444
  • София
  • Мнения: 12 006
Според мен жената си е разбрала, че нищо не ѝ е "дошло" и затова е отишла на лекар.
Под това "дошло й е" разбирам менструация, казано в разговорен вариант, т.е. била учудена, че е имала менструация, а е бременна в 5г.с. едновремено. Те така тръгват слуховете за цветна бременност. А реално не е било М, а кървене от бременността.

# 445
  • Мнения: 10
А реално не й е дошлно нищо, а е имало проблем с бременността, поради което е прокървила и е извадила късмет, че нещата са се оправили от самосебе си, защото е можело и да има фатален за бебето край, ама тя като е толкова неука и не е разбрала какво се случва с тялото й, нямаше и да разбере, че е загубила бебе.
ПП: казвам бебе образно, всички знаем как се нарича купчината клетки в 5гс.
[/quote]
Извинявай много в тази група съм от скоро не знаех че има толкова невъспитани дами. Ако не си прочела или ако аз не съм обеснила по разбираемо, само да кажа че и е дошло предния месец два пъти и на следващия месец и закъсня и за това отиде на гинеколог и чак тогава разбра че е бременна та така де незнам кой е неук но ако обичате бъдете малко по възпитани и по малко нервни. Весели празни на всички.

# 446
  • София
  • Мнения: 8 932
Извинявай много в тази група съм от скоро не знаех че има толкова невъспитани дами. Ако не си прочела или ако аз не съм обеснила по разбираемо, само да кажа че и е дошло предния месец два пъти и на следващия месец и закъсня и за това отиде на гинеколог и чак тогава разбра че е бременна та така де незнам кой е неук но ако обичате бъдете малко по възпитани и по малко нервни. Весели празни на всички.



Няма защо да се сърдите. Първо твърдяхте, че въпреки че е имала менструация е отишла на лекар и е разбрала, че е бременна. Сега се оказва, че е било съвсем нормално забременяване установено след закъснение. Т.е. нищо изненадващо.

# 447
  • Мнения: 5 468
Така тръгват митовете за цветната бременност от жени, които понятие си нямат от менструален цикъл, овулация и изобщо от процесите в женското тяло. Rolling Eyes Те знаят само, че нещо им идва, без да са наясно как и защо...

Симона, прочети малко по въпроса и ще ти се изяснят доста неща.

# 448
  • Мнения: 31
Здравейте дами,
С моя мъжо се решихме и на 29 декември ми е била евентуално овулацията ( не съм много сигурна) бебеправехме на 28.12 и 29.12.  Само няколко дни след това започнах да се чувствам като “пребито куче” знаех, че е рано за симптоми и помислих, че си втълпявам.Толкова бях нетърпелива, че на 9-тия ден от евентуалната О си направих кръвен тест. Беше отрицателен. Успокоих се и си чаках М на 12 януари. Започнах да имам Вълчи глад, ставам посред нощ до тоалетната, уморявам се от най-малкото дори и циците ми се подуха. Днес вече съм със закъснение трети ден (не е много) и с 2 отрицателни пикливи теста. Има ли някакъв шанс да се е получило от първия път, дали да си направя кръвен тест или да изчакам още? Много ми е объркано 😕

# 449
  • Мнения: 2 515
Закъснение и отрицателен тест говорят само за едно.
Кога ти беше последната менструация и колко дневен е цикълът ти? И случвало ли се е да ти закъснява друг път? Така по-лесно ще можеш да ни ориентираш и да ти дадем нашето мнение.

Общи условия

Активация на акаунт