Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Диде,Кате ,Кеми честито момичета.Бяхте великолепни.[/b
И понеже още не ме е налегнал сънчо малко да ви коментирам.
Първи номер  творбата - много интересна.Впечатли ме идеята за циферблата.Не гласувах за нея защото ми се стори малко претрупано с този повтарящ се мотив  .Само да попитам часовника така е купен или е правен newsm78  bouquet
Втори номер-една от фаворитите ми.Много нежна , тайнствена, с оригинално решение за този релеф през средата .И се чудя защо не получи достатъчно признание този часовник newsm78 newsm78
Номер три-закачливо , весело  но аз малко съм далече от детската тема.  bouquet  bouquet
номер четири-много стилен , стойностен  часовник.Много се колебаех за него Hug
номер  пет-понеже една дама попита откъде е "изкопан" този часовник та да отговоря.От магазините за левче които са преди женския пазар.Казвам  на мъжът ми че ,часовника ми не се е харесал а той казва-голяма работа , на теб нали ти харесва?Ами истината е ,че и на мен много не ми хареса, ама защо го пуснах точно него не знам!Като форма е интересен но трудно се работи защото е малко пространството за да се покаже някаква интересна композиция. ooooh!
Номер шест-перфектна творба.Много класическа и точно това ме спря.Аз търсех нещо по нестандартно,защото почти всички бяхме заложили на двуфазно кракле . Peace Peace
Номер седем- също много нежна и затрогваща творба.Може би не трябваше да я обграждаш със златно а прехода от картинката към фона да става плавно.Така ми стои като изрязано.  bouquet  bouquet
Номер осем-моят фаворит!!!Може и аз малко да съм допринесла за това Joy Joy Joyи мотив , и изпълнение , оригинално хрумване , точно това което търсих !Всичко събрано на едно място.  bouquet  bouquet  bouquet
Номер девет-също много оригинален часовник.Хареса ми и съм си гласувала за него с кеф. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И накрая няколко предложения за тема
Натюрморт на храна(не сме правили)
Хазарт и хазартни игри
На пътешествие по света
Шеби шик

Последна редакция: сб, 01 окт 2011, 01:45 от виванова

# 46
  • Мнения: 7 384
            Благодаря ви ,мили момичета,за високата оценка на часовничето ми!Обичам ви! Heart Eyes
            Кате,Кеми,честито! Прекрасни творби!  bouquet
            Ето и моя кратък коментар:
            № 1 - Изключително добра работа,интересно решение и много добро изпълнение.Единствената причина  да не гласувам за това часовниче е ,че нещо изпуснах основната функция - загубиха ми се стрелкичките и понеже съм баба когато се обърна трудно ще разбера колко часа е. Embarassed Ако темата беше пано - бих дала първо място.
            № 2 - Оргинално решение и страхотна идея,за изпълнението - както винаги на висота,но...местата за съжаление само три.
            № 3 - Това е един от фаворитите ми.Страшно ми хареса - нежно,детско,свежо и направо ти се доспива  като гледаш сладкото бебоче Laughing Злати,ако това е CD от къде изрови тези малки стрелкички?
            № 4 - Изключително оргинален часовник,но малко "тежък" ми дойде стила.Такава творба трябва да има и съответното място в интериора,а това предполага доста тузарска обстановка.
            № 5 - това е също един от фаворитите ми.Веднага си спомних къде са ги продавали и направо ме хвана яд,че не съм си купила.Много добро решение и страшно оргинално.Според мен мястото си е стигнало и изпълнението е перфектно.
            № 6 - това се получи поради липса на лазерен принтер  Mr. Green И това е отлежала работа  Mr. Green Пазя грвната и циферблата поне от две години и са монтирани също от толкова време и съответно дъската е направена бяла.Идеята ми беше да е старинния Париж,но......когато се отказах либето даде идеята да сложа пиленца и цветенца и понеже е първия часовник ,който правя много му се радвам,че отгоре на всичкото и работи точно. Laughing                 
            № 7 - Много интересно решение и идея,но снимките са......Така,че не разбрах къде ,какво  е от снимките и къде прехода е малко "твърд"
            № 8 - Една творба ,за която не ми стигнаха местата.Много нежна и стилна.Яйчното кракле малко ми стесни пространството и стои малко строго за нежността на часовничето.
            № 9 - Това ми е фаворитът! Много стилно,свежо , оргинално и прекрасно.Гледах го поне 100 пъти  и все повече ми харесва.
           Предложение за тема   newsm78 - не мога да формулирам точно ,но ми се иска да е нещо загадъчно и приказно,фантастично.

# 47
  • Добрич
  • Мнения: 958
Дидия, katyahv честито момичета! Прекрасни творби   bouquet  bouquet  bouquet

Благодаря на всички, които гласуваха за мен  Hug

Аз не съм от многословните, но на всеки би му било интересно да прочете коментари, за своята работа, затова ще се опитам да изразя мнението си:
1. Прекрасна работа, много красива  bouquet, но на мен би ми стояло повече като пано, а не като часовник -  трудно се виждат стрелките. И аз понеже съм от недовиждащите  Wink все гледам нещо да изпъква и да е голямо hahaha
2. Красиво изпълнение, обаче ми стои празно половината пространство и понеже има циферблат, според мен би било добре да има нещичко и от другата страна.  Peace
3. Много сладко часовниче   bouquet Не бял прочела, че е върху CD и наистина откъде тези стрелкички?
4. Стил и вкус, дори си представих стаята, в която е окачен часовника   Simple Smile bouquet
5. Предполагах, че повече хора ще гласуват за него, защото си личи, че е трудоемка направата. Единствено кафявото ми дойде в повече.   bouquet
6. Щом видях този часовник и вече знаех, че бъде победител.   bouquet Страшно красив! Какво ли щеше да бъде, ако беше Старинният Париж?  Wink
7. Чудесно изпълнение   bouquet, само синьото ми беше повечко  Peace
8. За моята какво да кажа - винаги има какво още да се желае. Първоначалната идея беше елементите да са в единия край, т.е. между 6 и 9 и малко към 12 часа. Само, че едно мислиш, друго става. Мотивът не предположи да бъде съсредоточен на едно място. Накрая се получи едно празно пространство, което и така го гледах, и иначе го гледах, и дни стоя, но не ми хареса. Мисля, че така стои по-добре. Разбира се, ако не бяха стрелкичките от Вив, нямаше да стане това което е  Heart Eyes
9. Тук малко са тъмни снимките, но иначе е чудесен часовник.   bouquet

Последна редакция: нд, 02 окт 2011, 11:16 от kemi

# 48
  • Мнения: 139
Момичета, ще почакам и днес за предложения за тема и довечера ще пусна анкета за избор.

# 49
  • Мнения: 7 384
             kemi и katyahv,оказа се ,че нямам вашите адреси .На Катето го имам върху писмо,но не знам дали е пълен,а на Кеми изобщо нямам никакви координати.Моля ви,пратете ми ги на ЛС за да си получите наградките.
             canka_atn,твоето адресче го има в списъка!Нали не е променено? Тъй като и аз попаднах в тройката ще ти изпратя третата наградка  ! Hug
             Крисче,пускай анкетка /ако няма други предложения/ с предложенията на Виванова !Чак сега включих ,че в  нейните теми присъства и "моята" загадъчност ,фантастичност и приказност! Peace Особено в пътешествията. Wink
             И да попитам - ще избираме ли предмет или ще изберем само тема?Май отдавна не сме работили само по определен предмет без конкретна тема или съчетани две условия - предмет + тема.

Последна редакция: сб, 01 окт 2011, 21:35 от Didia

# 50
  • Мнения: 376
Честита победа Дидия,Кате,Кеми   bouquet
Браво на всички участнички  Hug
Благодаря на всички гласували за моята "Вихрогонка"
1-страшно много ми хареса идеята с телта!  Shocked Перфектно извити цифри,много идейно!Самоче "Целувките" ми идват в повече!Кате,моляте ако си направила часовника за себе си,да поправиш двете страни!
Момичета,моля ви ,ако сте решили да правите нещо за себе си с влюбени-ДА СА САМО ДВАМА!!! Дано не ме сметнете за луда,но се чуствам длъжна(щом знам нещо) да го кажа!Ако се чудите защо-това предполага други връзки-ако са две жени-мъжа ще изневерява,ако са двама мъже жената(ако някой иска друга връзка,няма проблем  Joy ) както казват "Много хубаво,не е на хубаво!"
2-моя часовник се казва "Вихрогонка" в чест на Рали-Вихрогонка ,която ни снабди с механизмите  Hug
3-много нежно часовниче,а картинката е прекрасна   bouquet
4-много интересен,но малко тежък ми идва!Иначе,браво Роси   bouquet
5-мащабна работа  Heart Eyes Имам такъв часовник и катого гледам,колко много трябва да се изработва............Браво,Валка за труда!
6-един от фаворити те ми   bouquet Много нежен и елегантен!!!почнах да си го представям с Париж....ама така си е перфектен!Следващия  да е с Париж  Peace
7-подейства ми като молитва за България,по край последните събития в държавата  Hug
8-много красив мотив,много добре дорисувани цветя   bouquet но яйченото кракле нещо не ми се връзва.Да беше по цялата периферия,но всеки вижда нещата по своему!Затова и творчеството е хубаво и свободно!Всеки да изрази себе си!
9-красота и стил   bouquet Перфектен, без излишни неща,без утежняване!

Моето предложение-чара на есента-може пейзажи,може плодове,може дъжд..........Валката е пуснала във ФБ страхотни есенни картини на Ефремов
харесва ми и пътешествия ,загадъчност

прегръщам ви от сърце  Hug  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 7
Честито на победителките,но и поздравления на всички участнички ! Изборът ми беше много труден тъй като всички ми харесват много !
1- тъй като аз съм влюбен в Климт ,телта и трите части са много идейно изработени ,единствената причина да го класирам на 3 място е че между целувките стрелките малко се губят и се забравя че е часовник
2-изключително нежен часовник,страшно ми хареса ,съжалявам че местата са само 3
3-сладурско часовниче, чудесно си се справила Злати.
4- този часовник е много стилен ,но и много претенциозен и малко в повече ми дойдоха мотивите .
5- много положен труд ,личи си че е трудоемък за работа ,но малко ми е кичозен като форма,не като изработка-изработен е прекрасно !
6- това е и моя фаворит,много финно и премерено са избрани картинките,краклето,всичко се допълва перфектно
7-Специални поздравления за мама Здравкова ,която много бързо напредва в декупажа,часовника е много красив !
8-Много ми харесва - и мотивите и яйченото кракле - не ми стигнаха местата за него,но и без мен си е заел полагащо се място !Поздравления !
9-И той е от моите фаворити - аз по принцип не си падам много по морската тематика,но този часовник ме грабна - много стилно изработен ,с удоволствие бих си го закачила да му се кефя и да си спомням за лятото и морето !

И едно предложение от мен за тема - СЕЗОНЪТ НА ТИКВИТЕ ! Joy

# 52
  • Мнения: 38
Честито Дидка, може да си блонди, но си талант  Peace Честито на КатяХВ и на Кеми. Продължавайте в същия дух момичета  Hug
Сега да отговоря на въпроса за стрелкичките  Blush
Както казах в едното евро има часовници големи и малки , е тези малки стрелки са от малките часовничета по 1 евро Simple Smile Когато ги видях в магазина, като обезумяла награбих 5, а продавачката ме гледаше тъпо  Joy след няколко дена взех още нялколо и тя съвсем се лудна хахаха  Откъде да знае, че декупажистите сме малко Плюшкиновци и се запасяваме за черни дни хихихи.
Обичам ви момичета, до скоро!!!

# 53
  • Мнения: 7 384
              Златееееенцееееее,аз само се маскирам собственоръчно на блонди,ама съм си посребрена брюнетка! Mr. Green Та действам под прикритие! Wink
              Изанкетирах се  Laughing и чакам мнението на всички за да определим тема.Предмета явно ще е по избор,че шеби шик на стъкло май още не съм виждала. Laughing

# 54
  • Мнения: 0
Дидия,Кеми - честито!!!
Съжалявам, че не можах да гласувам–(имах малко  doctor  бебешки тревоги) и за това не ми се струва редно сега да изказвам предпочитания или критики. Всички сте вложили много труд и умения -  bouquet  bouquet  bouquet
Виванова - всичко освен механизма,разбира си, направих сама .Изрязах дървените плочки, обелих медния кабел от изолацията и като започна една борба с клещите....Относно повтарящата се картинка - идеята беше да намеря салфетки и с другите картини на същия художник(знам,че има) и да ги комбинирам, но не намерих  smile3511  и за това идеята се промени.А от повтарящи се целувки, изневери и т.н. не се страхувам - аз съм щастливо разведена - два пъти  smile3534  newsm48 !
   Още веднъж, момичета -поздравления - такива красоти -  newsm51   newsm51  smile3525  smile3525  newsm51  newsm51


# 55
# 56
  • Мнения: 0
пПоздравления ,момичета.много труден избор.Всички бяха се постарали от сърце.
1- В началото ,бях решила да е той,много труд и идейност.Стрелките ме плениха.много ги гледах.Единствената причина да не го класирам на първо място ,беше,че ми дойде много кафяво и някак си обърнато. 
2-изключително нежен часовник.Много въздействащ,някак си романтичен,изчистен ,пък красив.

3-сладурско часовниче.Много детско и приспивно,но местата са 3.
4- Моят часовник е това.Моя приятелка ,отваря салон за красота.стил,много тежък и луксозен.Стил Версаче,така го оприличавамИнтериора и е черно,червено и златно .Много мислих ,какво да и направя и когато конкурса беше за часовник,ми светна идеята.В понеделник е откриването и ще и го подаря.Понеже ,материяла е MDF,не ме питайте ,как изрязах отзад място за механизма,това беше за скрита камера.
5- много ,много труд,но ми беше много претръпан от мотиви.Иначе,предполагам ,колко си се старала миличка.
6- Прекрасен,стилен,практичен.много елегантен и ,абе супер.
7-хубав и интересен
8-Много ми хареса .Специално за мен,ако не беше яйченото кракле,щях да го сложа на 1място,незнам защо но черупките не ми допадат,не в тази творба,а по принцип.Когато са наредени като по конец да,но иначе хаотично положени,ми изглежда някак си неоформено.Поздравления миличка.
9-Много ми хареса,завършен,красив и стилен.Хем морски ,хем не беше син,супер идея,но местата бяха 3 - този часовник ме грабна като идея.
Н ека всички участваме в конкурсите,не заради 1,2,3 място,а заради този адреналин,заради това опипване и оформяне на всеки детайл и заради тази красива еуфория тук-3,4 дни.
Благодаря на всички момичета ,за хубавите думи за моя часовник.

# 57
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Дидия, Кати, Кеми честитоооооооо! Браво момичета, прекрасни неща!   bouquet

Както написах и при гласуването, всички творби много ми харесава и ми беше адски трудно да ги степенувам  Sad  камо ли да ги коментирам поотделно...
Ще си позволя да пиша коментар само за часовника на Виванова. Вив, чистосърдечно си признавам, че единствената причина да не гласувам за твоя часовник е предмета.   Embarassed Embarassed От много години и аз не знам защо, но някак отвътре като видя този модел часовник и  Banghead Дълго се взирах в тази творба.... това, което търсих  беше ..... нещо сбъркано... нещо сгрешено.... търсих нещо, заради което да не се чувствам толкова гузно, че вместо да оценя перфектния декупаж - задачата за конкурса.... аз гласувам повлияна от чувство.... Когато не намерих дефект при изпълнението си нагласих причина, която ми утърва... декупажа за мен е развлечение и предмета, трябва да ми доставя удоволствие като го погледна....  Това разбира се е абсолютно нечестно, защото по пътя на тази логика утре ще трябва да пускаме и анкета, примерно чинията да е кръгла или правоъгълна .... че някой може да не харесва формата.... и ето ти от конкурс по декупаж, сме станали конкурс за форма, материал, призрачност.... Съжалявам  Tired но признат грях, половин грях.... не можах да не си призная, защото се почувствах длъжна да ти кажа, че специално при моето гласуване, вината не е в твоето изпълнение- перфектно е, а е в моето човешко несъвършенство  txtloves

# 58
  • Мнения: 1
Антомче , не се притеснявай,мила.Нали затова са коментарите .За мен те са много ценни.Аз по -горе съм писала че и на мен самата много не ми хареса и го пуснах него защото другия който правех за конкурса ми се стори че не е точно по темата.Като го довърша ще го покажа защото , като направих този , го зарязах малко да отлежи.Може би в стремежа си да направя нещо по различно като форма не съм улучила.Joy Joy
Другото което пък аз забелязах за другите творби е че , часовника има едно единствено предназначение-да показва колко е часът.И когато го погледнеш без усилие и гадаене да видиш какво показва .Това условие май  сме го спазили само аз и Дидиа.Другите часовници по скоро стоят като пана .На някой много трудно ще разбереш веднага като го погледнеш какво показва.... newsm78 Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ ,МОМИЧЕТА .
МАКАР И НА ОПАШКАТА ВСЕ ПАК НАМЕРИХ ВРЕМЕ ДА СЕ ВКЛЮЧА И ДРАСНА НЯКОЛКО РЕДА.
ЧЕСТИТО НА DIDIA, KATYAHV I KEMI.
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ КОИТО ГЛАСУВАХТЕ ЗА МОЯ ЧАСОВНИК. smile3525ПРИЗНАВАМ НЕ ОЧАКВАХ , ПРАВИХ ГО В ПОСЛЕДНИЯ МОМЕНТ И ПРАТИХ ПОСЛЕДНА СНИМКИТЕ. НА ЕДНА ОТ СРЕЩИТЕ МИК58 МИ ПОДАРИ 2 МЕХАНИЗМА ТОЧНО ЗАРАДИ КОНКУРСА И БЕШЕ ГРЕХОТА ДА НЕ УЧАСТВАМ..НЯМА ДА ВИ КОМЕНТИРАМ ПОИМЕННО,ВСЯКА СЕ Е ПОСТАРАЛА И Е СЪТВОРИЛА НЕЩО ПРЕКРАСНО. НЯМАМ ПРАВО ДА ОТПРАВЯМ КРИТИКИ КАТО СЕ ИМА ПРЕДВИД КОЛКО РЯДКО СЕ ПОЯВЯВАМ В ФОРУМА, НО КАКВО ДА С Е ПРАВИ ,МУЗАТА МИ НЕЩО НЕ МЕ НАВЕСТЯВА В ПОСЛЕДНО ВРЕМЕ. РАДВАМ СЕ ЗА НОВИТЕ ПОПЪЛНЕНИЯ И ЖЕЛАЯ УСПЕХ НА ВСЕКИ

БЛАГОДАРЯ НА ДИДИЯ ЧЕ РЕШИ ДА СПОДЕЛИ НАГРАДАТА СИ С МЕН,АДРЕСА МИ Е СЪЩИЯ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт