Кое име?

  • 2 712
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 893
Деян и Дaмян сaмо хaресвaм. Дaниел ми е женствено, Дaнaил - в повеЧе библейско...

# 16
  • край морето
  • Мнения: 44
Данаил! Звучи супер силно и мъжкарско. Иначе с Д донякъде харесвам Дилян, Диян, Денислав.

# 17
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 286
Гласувах за Данаил.
Харесвам Диман и Добрин.

# 18
  • Мнения: 1 207
За Данаил гласувах, въпреки че единственият Данаил, който познавам, бивш съученик, е просто...  Sick Но гледам да избягам от асоциациите си.
Даниел също ми харесва, но ми идва прекалено популярно.
Другите имена с Д, които харесвам - Димо, Давид, Дамян, Димитър - са вече предложени. Дамян като че ли ми харесва най-много.

Роис, Еовин - изненадахте ме приятно с предложенията си за Димо  Hug, останала съм с впечатление, че е много нехаресвано име.

# 19
  • Мнения: 399
За Данаил гласувах, въпреки че единственият Данаил, който познавам, бивш съученик, е просто...  Sick Но гледам да избягам от асоциациите си.
...
Laughing
И аз така-имах кофти съученик Данаил и друг не познавам...и не мога да избягам от асоциациите си! Crazy
А никога не съм предполагала,че Даниел толкова много хора го приемат за женствено... Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 1 207
А никога не съм предполагала,че Даниел толкова много хора го приемат за женствено... Rolling Eyes

Това навярно не заради самото звучене на името, а защото е женско в някои страни, нямам идея. На мен не ми звучи чак толкоз женствено.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 331
И двете еднакво ми харесват/нехаресват. Ако Даниел свучи женствено - Данаил.
Аз съм пристрастна към Дамян.Ама гледам, че и то става модерно напоследък. Димо също не е лошо, всъщност много ми харесва. Но хората с това име които познавам са леееко  Sick не че има значение.

# 22
  • Мнения: 6 993
Аз един познавам Димо, ама ми е толкова под кожата, че и Онуфри да беше... Whistling
Тва не съм ви го казала  Joy

# 23
  • София
  • Мнения: 10 331
Ео+Димо=ВНЛ  smile3534

# 24
  • Мнения: 6 993
 Joy
А, не, няма нужда, чак толкоз  Joy

# 25
  • Мнения: 10 547
Даниел е твърде срещано и твърде меко звучащо като за мъжко име. А Данаил ми звучи като име на старец. Това по мои критерии, де. Гласувах за по-женственото.

# 26
  • Мнения: 1 207
Радвам се много на положителното отношение към Димо! Heart Eyes
Аз предполагах, че звучи остаряло.

# 27
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Димо ми е много звучно, плюс познавам един Димо, който ми е много насърце, и накрая синът на флорче ми затвърди усешането за името.  Mr. Green

Никак не ми е женствено Даниел.   newsm78 Съвсем наравно ги харесвам с Данаил като звучене, но заради един конкретен Данаил ми е малко по-любимо. Но сред обсъжданите за сина ми имена беше Даниел, защото ми е по-международно.

# 28
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Данаил Peace

# 29
  • Мнения: 1 207
Димо ми е много звучно, плюс познавам един Димо, който ми е много насърце, и накрая синът на флорче ми затвърди усешането за името.  Mr. Green

Роис,  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт