Re: Детски песнички, инструментали, текстове, стихове, приказки, онлайн забавления

  • 169 270
  • 663
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 93
Предлагам още две песнички "Боровинки" и "Черешки" http://dox.bg/files/dw?a=fc2ea5c3f7 ,
които са изтеглени от сайт ТВ "Вероучение за деца"- Детски песни
http://www.verouchenie.eu/Children_songs.html

# 421
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Благодаря много   bouquet

Аз на лаптопа си  ги правя вече по папки тематично, че наистина по азбучен ред както бяха много трудно ги откривам за поводите.
Аа, кажи ги Аз стигнах до кривата круша Може направо там да попълваш
Безплатен каталогизатор на музика.

Ами аз не съм изтеглила всичките ти песни, долу горе преценям кои ще ми вършат работа и кои ми харесват, има разни дето ги пропускам  Embarassed Правя си отделни папки и си вкарвам песните там, мързи ме да правя и описи  Laughing
Този каталогизатор идея си нямам какво представлява. Дръпнах го де, ама не съм го инсталирала.

tetzi, благодаря   bouquet

Търся още нещо, имаме празници на буквите тия дни, украсиха ми кабинета и ме изритаха от него. Утре имам студенти на наблюдение и съм без пиано(ходя по класните стаи), та ако някой може да ми каже някаква програмка лаптопа ми да засвири, съвсем елементарно ми върши работа, колкото да разпея децата, че ми описват уроците, после ги анализират и няма как да съкратя част от тях   Blush

# 422
  • Добрич
  • Мнения: 5 456
Музикална клавиатура

Пробвай може ли да ти свърши работа. Не съм я инсталирала и не зная как работи. Изтеглих я преди от линк на vоrfax.

Линкът ще е активен до 31.03.2011 год.

# 423
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Музикална клавиатура

Пробвай може ли да ти свърши работа. Не съм я инсталирала и не зная как работи. Изтеглих я преди от линк на vоrfax.

Линкът ще е активен до 31.03.2011 год.

  bouquet след малко ще я дръпна като седна на лаптопа, че на него ми трябва Simple Smile

# 424
  • Мнения: 1 949
  bouquet след малко ще я дръпна като седна на лаптопа, че на него ми трябва Simple Smile

Много са готини. Поддържат по 128 музикални инструмента. Свириш или като натискаш клавиши от клавиатурата или като кликваш с мишката по това което виждаш. Пращам ти на лични трички  Hug

# 425
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
  bouquet след малко ще я дръпна като седна на лаптопа, че на него ми трябва Simple Smile

Много са готини. Поддържат по 128 музикални инструмента. Свириш или като натискаш клавиши от клавиатурата или като кликваш с мишката по това което виждаш. Пращам ти на лични трички  Hug

Благодаря! До утре трябва да се науча да свиря  Laughing

# 426
  • Мнения: 7 114
Песничкта, която си търся е нещо от сорта "ще направя на мечо къщичка ... ще направя на мечо столче ... масичка ... легло  .... ще ушия завивка ....."
Ако може пак да попитам дали някой има текста на песничката "Къщичка за мечо" (не знам даже дали това е заглавието).

# 427
  • Мнения: 19
Здравейте!Искам да попитам, дали някой има симбеците на песните: Песен за огъня,Песен на водата,Песен на въздуха,Четирите елемента (ДВС Усмивки)? Благодаря ви предварително!

# 428
  • София
  • Мнения: 2 079
В Блога на vorfax можеш да намериш самите песни, но инструменталите ги няма дори и на дисковете, които пуснаха.
Ако искаш свържи се с Вокална студия „Усмивки”, за да ти изпратят инструменталите. Много да отзивчиви и съм сигурна, че ще ти помогнат.  Peace

# 429
  • Мнения: 37
Здравейте, Търся песни в които се пее за учителката, послучай края на учебната година. Освен песента на Росица Кирилова за друга не се сещам. Някой ако има нещо такова ще се радвам да го сподели с мен.
Предварително благодаря!

# 430
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070

Чирпанската ръченица, която ми трябва е на основата на песента "Радка на порти седеше" - ако ти попадне да свиркаш Simple Smile

# 431
  • Мнения: 1 949
Чирпанската ръченица, която ми трябва е на основата на песента "Радка на порти седеше" - ако ти попадне да свиркаш Simple Smile

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Между другото празникът на плодчетата мина прекрасно. Дори и песента за виното пуснах - и нямаше проблеми. Благодаря на всички, които ми помогнаха   bouquet  bouquet  bouquet

# 433
  • Мнения: 93
Знае ли някой броилка или някакви думи за играта "Сляпа баба"?

# 434
  • Пловдив
  • Мнения: 14 070
Чирпанската ръченица, която ми трябва е на основата на песента "Радка на порти седеше" - ако ти попадне да свиркаш Simple Smile



vоrfax, имай милост, тъй като музиката е от леките предмети всеки гледа да си пробута часовете в петък и в резултат на това имам 8 часа  Mr. Green И два петъка поред, съчетани с празник, без да се пропуска учебния процес ме довършиха, добре все пак че ме попита на лични дали съм видяла нещо, да та тръгна да го търся  Laughing
Мерси много   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт