Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 50

  • 62 142
  • 730
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
 

Благодаря за юбилейната темичка mariana51.  Нека на всички да ни е приятно в нея. А нашето сериалче, да е пълно с радости. Знаем, че ще си и поплачем, но в името на любовта си заслужава.

# 16
  • Мнения: 2 229
Честита ни юбилейна тема,Беренгинки!Да си пожелаем повече положителни емоции с нашите любимци!
Мариянка, благодаря!  bouquet


# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058
Маргаритките станаха тяхна марка. Наистина след толкова радости показани във фрагманите, колко ли сълзи ще пролеем. Ще ни попържат сценаристките. Ама аз си мисля, че хубавите моменти ще са повече. Вече ще броим дните до започването....Не остана....

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058
  А този момент - как ще ни го покажат.....Дано е прекрасен и за двамата....

# 19
  • Хасково
  • Мнения: 990

enginin yeni sevgilisi
Снимката е от фейса,пише ,че е новата любима на Енгин.

# 20
# 21
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Не знам дали е споменато, но БТВ са закупили сериалчето...   Whistling

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 264
Честита нова темичка - юбилейна Hug

Марианка, благодаря ти за неуморния труд и ентусиазъм, който влагаш  bouquet

Аз ви чета редовно, но малко не ви насмогвам на писането, но пък се радвам много, че остана съвсем малко до 2-рия сезон. Heart Eyes

Ако БТВ наистина са купили сериала много ще се радвам!Майка ми с мерак го гледа, но оттук-оттам,
та ако го излъчат по ефирните телевизии ще може да му се наслади.А вярвам, че ще събере още много фенове сериалчето! Heart Eyes

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 34 058




Ето снимките по изчистени....Прекрасни са сладурчетата...

# 24
  • Мнения: 6
Не знам дали е споменато, но БТВ са закупили сериалчето...   Whistling

Страхотна новина, на те докато го пуснат ние тук ще сме го приключили вече сигурно...

Имате ли представа дали ще бъдат само 2 сезона, или има идея да стане по дълъг?

# 25
  • Мнения: 2
Благодаря за новата темичка на Марияна  Flowers Bouquet

Друга ми се искаше да е новата любима на Енгин, но щом така е решил, ние няма да му се месим Wink  Пожелавам им хубави моменти заедно kiss

# 26
  • Мнения: 238
Не знам дали е споменато, но БТВ са закупили сериалчето...   Whistling

Страхотна новина, на те докато го пуснат ние тук ще сме го приключили вече сигурно...

Имате ли представа дали ще бъдат само 2 сезона, или има идея да стане по дълъг?
Здравейте момичета Hug HugМарианка за теб  bouquet  bouquet  bouquetИ ако това е истина,май няма да е последната юбилейна тема,ще има да съприживяваме филма GrinningТака че Марианче стягай се,много работа те чака smile3525 smile3525

Последна редакция: пт, 02 сеп 2011, 18:01 от agatotita

# 27
  • Мнения: 9 743
Имате ли представа дали ще бъдат само 2 сезона, или има идея да стане по дълъг?
Филма ще е само 2 сезона- сценария отразява  само  2 години от живота на Фатмагюл Peace

# 28
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Привет момичета! Благодарности за новата тема!   bouquet
Вижте какво намерих, но като не знам турски  Cry нищо не мога да разбера. Дали ще се намери някой да го преведе?  baby_neutral newsm78 Става въпрос нещо за любов, но какво точно....  newsm78
Engin Akyürek: Sevgimi İçimde Yaşıyorum!
Geçtiğimiz yıl raiting rekorları kıran Fatmagül’ün Suçu Ne dizisinin baş rol oyuncularından Engin Akyürek aşkı ve sevgiyi içinde yaşadığını, özel hayatı özel olarak bırakmakta kararlı olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz yıl çok başarılı bir sezon geçiren ve adından sık sık söz ettiren genç ve başarılı oyuncu Engin Akyürek rol arkadaşı Beren Saat ile de adının sık sık anılmasından dolayı sessizliğini hiçbir zaman bozmadı.

Hürriyet gazetesinin haberine göre;  Akyürek yaptığı açıklamada sevgiyi ve aşkı içinde yaşamayı sevdiğini söyledi. Kimse ile birlikte görünmeyen başarılı oyuncu Beren Saat ile ilgili sorulara da diğer özel sorularda olduğu gibi sessizliğini bozmadan yanıtsız bırakıyor.

Beren Saat ise, “Sadece set ve rol arkadaşıyız” diyerek konuyu kapatırken, yeni sezon ile birlikte başlayacak dizinin senaryosu gereği yakınlaşmanın özel hayatlarına de yansıyıp yansımayacağı merak konusu.

# 29
  • Мнения: 6
Аз доколкото разбрах става дума нещо за личния му живот, за връзките.
Той отказва да коментира.
Как ги свързват с Берен, но и двамата не дават коментар.
Ако някой може да го преведе по-подробно.

Lilims - радвам, се че ще бъде само 2 сезона, за да не се получава излишно разводняване на филма.

Общи условия

Активация на акаунт