Помогнете да изберем име за бебка!

  • 4 232
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 111
И на мен ми харесва Наташа,но просто искам детето да си има собствено име /различно от това на баба си/,а не да го повторим дословно Simple Smile Ще чакам още мнения !Благодаря на писалите досега!  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 44 129
Наталия

Харексвам и Надин, Николета и Николина.

# 17
  • Мнения: 1 207
Натали!
Наталия никога не ми е харесвало, сама не знам защо. Но явно грешката е в моя телевизор, като гледам колко харесвано име е.
Пък и на Симон Мартин ще му ходи повече братовчедка Натали от Наталия  Wink  

# 18
  • Мнения: 111
flor4eee и Daya* много бързо сте познали,че Роис ми е сестра ,а Симон Мартин племенник  Grinning Heart Eyes! Последната част от подписа на Роис е за моето бебче  Blush

# 19
  • Мнения: 66
Натаниела - ужасно е
Настася - съкратена Анастасия
Гласувах за Натали. Не зная дали е масово.

# 20
  • Мнения: 1 207
flor4eee и Daya* много бързо сте познали,че Роис ми е сестра ,а Симон Мартин племенник  Grinning Heart Eyes! Последната част от подписа на Роис е за моето бебче  Blush

На Daya* са заслугите изцяло, аз нямаше да се усетя, ако не беше тя  Wink

# 21
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Ей, разконспирирахте ни!  Joy  Hug

# 22
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
И на мен ми харесва Наташа,но просто искам детето да си има собствено име /различно от това на баба си/,а не да го повторим дословно Simple Smile Ще чакам още мнения !Благодаря на писалите досега!  bouquet

Ная?

 в България ли сте? ако не сте май не е добра идея да звучи много български  Blush ще затрудните чуждоземците  Hug

# 23
  • Мнения: 1 207
На мен всички имена в анкетата ми звучат по-скоро чужди или поне - интернационални.

# 24
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 386
Наталия Peace

# 25
  • Мнения: 1 092
От изброените Наталия. Не харесвам особено това име, но е по-добро от останалите в списъка.

# 26
  • Мнения: 4 555
Fraqueza, много хубав ник  Peace
На мен ми стига една португалска дума да прочета, за да се развълнувам  Laughing

Други предложения с Н не мога да дам, понеже Наталия е най-хубавото име с тази буква, но помислете за Ноела, означава горе-долу същото.
Аз харесвам и Ноеми, но не знам вие доколко сте екзотично настроени.
Симон Мартин, може би понеже съм свикнала с това име, не ми звучи никак необичайно и странно.

# 27
  • Мнения: 1 796
flor4eee и Daya* много бързо сте познали,че Роис ми е сестра ,а Симон Мартин племенник  Grinning Heart Eyes! Последната част от подписа на Роис е за моето бебче  Blush

На Daya* са заслугите изцяло, аз нямаше да се усетя, ако не беше тя  Wink
bowuu
Fraqueza има готин ник, а аз имам гаден навик да помня хубави никове, та спомних си, че именно тя оповести раждането на сладурчето на Ройс, пък ако ме питате какво съм дирила в отчетни, имена чета, именааааа Embarassed Crazy Hug

# 28
  • Мнения: 4 555
пък ако ме питате какво съм дирила в отчетни, имена чета, именааааа Embarassed Crazy Hug
Всички го имаме този навик  Embarassed
В началото си мислех, че само аз го правя, но като споделих тук се оказа, че е масово хоби  Laughing

Получаваш медал за пръв разконспиратор    Laughing

# 29
  • Мнения: 4 569
От изброените Наталия. Не харесвам особено това име, но е по-добро от останалите в списъка.
Това е и моето мнение. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт