забременяване с билки

  • 65 515
  • 194
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 992
Надявам се, че квалифициран лекар сменя дозировкат. Не е хубаво сама да експериментираш, сериозно можеш да разбъзикаш баланса със самоинициативи.

# 16
  • София
  • Мнения: 224
Здравейте и от мен!!!Някой чувал ли е за билковата апрека на ул.Поп Богомил в София,четох в нета че там приготвяли билкови смеси за забременяване...Аз незнам дали мога да се надявам на нещо такова защото май годините са ми в повече-42.Преди 12год.,ми откриха запушени тръби,последваха 2 ин витро оплождания и нищо,осинових си прекрасно момичекоето сега е на 11год.Със съпруга ми се разделихме преди 6-7год,след това заживях с един човек които е и до днес до нас.Може би 6-7месеца след началото на връзката ни цикъла ми закъся и аз решиш че пак имам кисти(имам операция от кисти)след около 20дни започна да ми става гадно,да ми се спи и разни такива.Отидох на лекар и се оказа че съм бременна,след като имам епикриза че и двете тръби са ми запушени и че няма как да забременея.Останах като гръмната,тогава се наложи да направя аборт за което съжалявам ужасно.След това започнах да пия противозачатъчни хапчета,но сега вече 8-9месеца не ги пия и се мъчим да си направим бебе въпреки годините.Някой пробвал ли е с комбинацията от билки от тази аптека?

# 17
  • Мнения: 284
Здравейте и от мен!!!Някой чувал ли е за билковата апрека на ул.Поп Богомил в София,четох в нета че там приготвяли билкови смеси за забременяване...Аз незнам дали мога да се надявам на нещо такова защото май годините са ми в повече-42.Преди 12год.,ми откриха запушени тръби,последваха 2 ин витро оплождания и нищо,осинових си прекрасно момичекоето сега е на 11год.Със съпруга ми се разделихме преди 6-7год,след това заживях с един човек които е и до днес до нас.Може би 6-7месеца след началото на връзката ни цикъла ми закъся и аз решиш че пак имам кисти(имам операция от кисти)след около 20дни започна да ми става гадно,да ми се спи и разни такива.Отидох на лекар и се оказа че съм бременна,след като имам епикриза че и двете тръби са ми запушени и че няма как да забременея.Останах като гръмната,тогава се наложи да направя аборт за което съжалявам ужасно.След това започнах да пия противозачатъчни хапчета,но сега вече 8-9месеца не ги пия и се мъчим да си направим бебе въпреки годините.Някой пробвал ли е с комбинацията от билки от тази аптека?

За аптеката не съм чувала, но историята ти ме развълнува затова искрено ти желая успех Peace. Дано скоро се похвалиш с добра новина.

# 18
  • Мнения: 2 401
Шмурди, и аз не мога да ти помогна, но и мен ме развълнува историята ти, много жалко за аборта по медицински причини ли беше?

# 19
  • там край реката
  • Мнения: 104
 Не сама ги спрях Grinning

# 20
  • Мнения: 4 392
Нищо чудно.
Начини очевидно има, но доста от тях не са в обхвата на традиционното, затова и много хора ги отричат, защото не ги разбират.
В разни книги съм чела например за много жени, забременели след като са се подложили на лечебно гладуване.
Или пък след като са правили серия от прочиствания на организма.
Разбира се, трябва да се направи грамотно.
Билките също са вариант.
 Peace

# 21
  • Мнения: 55
Да ви се похваля спрях лекарствата и се чувствам супер,много се радвам

Здравей,
А ти си взимала нещата от билкаря, за да забременееш с Хашимото или ти е помогнал на самото Хашимото? С мед с добавени билки ли? Какви билки са?
Питам, защото и аз съм с Хашимото и искам да имам и детенце.  Ще съм благодарна, ако обясниш малко по-подробно  bouquet Както и за колко време лечение с меда успя да спреш хапчетата?  bouquet Направи ли след това изследване на хормоните или ги спря на своя глава? Радвам се, че се чувстваш добре Hug

# 22
  • Мнения: 5
Миличка, недей с такива експерименти!  ooooh!
Знаеш сама, че това е дето му викат "невярна болест" - днес си добре, утре не си, може и да си добре, нормално е, ако ти е всичко в момента в норма. Жлезата обикновено от хапчетата с хормони се облекчава, но това не значи, че е започнала сама да произвежда необходимото количество хормон и че организма ти не я атакува. То и аз вече съм в норма и съм добре, но съм на същата доза, за да се задържи така положението - съвсем прясна информация.
Иди си на консултация, доведи си нещата до край с лекаря, пък билките щом ти помагат е чудесно.
Ужасно ми е само като си помисля, че мога да се върна към старото положение   Praynig

# 23
  • Мнения: 5
Аз втория път забременях с Хошимото, при това в най-големия му разгар, когато ме блъскаше и тръшкаше, не можех да дишам и т.н. цялата картинка и не знаех какво ми е - като отидох за първи път на ендокринолог и ми го откриха, бях вече бременна.
Така че, няма спор, че с Хошимото се забременява, дори когато си далеч извън нормите пак е възможно да стане. Но бременността още повече разбърква хормоните и става още по-голяма лудница, така че определено като се забременява, трябва да е планирано и наблюдавано, и заради бебето и заради теб самата - представяш ли си на едно място симптомите на бременност и на Хашимото, няма да е много весело.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 578
да ви се похваля-намалих с 1/3 хапчето,което си пия за Хашимото,само за пояснение преди ако го забравех се чувствах много зле.Реших да го намаля понеже от няколко дена се чувствах много зле все ми се спеше и отпаднало ми беше а сега с по-малка доза се чувствам перфектно,много се радвам.

Благодаря ти и за ЛС.
Но тук да те питам, защото много хора се интересуват от забременяване, а аз виждам, че пишеш, че си отишла за Хашимото. Какви лекарства пиеш за Хашимото? Имаш ли други изменения в жлезата, как са ти хормоните и антителата?

# 25
  • Мнения: 1 274
В темата за отслабване с гръмотрън една жена каза, че от четири години не можела да забременее, не отслабнала с гръмотръна, но пък забременяла. Имаше коментари, че гръмотрънът се използвал за забременяване.

# 26
  • Мнения: 4 392
В темата за отслабване с гръмотрън една жена каза, че от четири години не можела да забременее, не отслабнала с гръмотръна, но пък забременяла. Имаше коментари, че гръмотрънът се използвал за забременяване.
Да, в дебелите книги пише, че лекува безплодие. За обикновения гръмотрън става дума, защото има различни видове.

# 27
  • Мнения: 249
Не знам дали е тук място на темата,но искам да споделя с вас.В Шумен има един възрастен човечец,който лекува с билки та същия този е помогнал на моя позната да забременее.Аз също ходих днес при него (Имам Хашимото),на тази ми позната и е помогнал като и е сложил в един буркан мед билки стрити на прах.Носиш си мед а той си слага каквото е нужно.Яде се три пъти на ден по една лъжица.Те са пили така само един буркан тя , заедно с нея и мъжът и.Сега е бременна във 4 месец.До като чаках да направи бурканите с мед видях че по масата има куп писма от различни краища на България.Аз реших да опитам понеже нямам голям избор.Искам да знаете че пиша тук само от желание да помогна ако някои иска да опита.Човека ми взе 10 лв на буркан.
Какви са билките? Peace  bouquet

В темата за отслабване с гръмотрън една жена каза, че от четири години не можела да забременее, не отслабнала с гръмотръна, но пък забременяла. Имаше коментари, че гръмотрънът се използвал за забременяване.
От къде може да се вземе?  Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 35 957
От къде може да се вземе?  Simple Smile

Гръмотрън   - от билткова аптека, но не е добре да се използва дълго време. Консултирай се с някой билкар за това

ПП. Съдържа фитохормони и ако не го съгласуваш с лекар може да ти навреди

Последна редакция: нд, 27 ное 2011, 18:01 от denis_d

# 29
  • Мнения: 1 274
Да, в другата тема го пият 10 дни и почиват 3, доколкото си спомням. Иначе може да навреди на някой орган, май за бъбреците говореха.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=524421.0
Ето линк към другата тема, ако я изчетеш може да ти е от полза.

Общи условия

Активация на акаунт