Януарски бебоци 2011 ****тема 21****

  • 34 015
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 411
Пате, и тук ЧРД!

Бебеш, как са резултатите на Явор според таблицата от нета?

# 31
  • Мнения: 16
Клео, честита бременност. Не се шашкай, ще се справите. Така било писано. И аз искам, ама трябва да изчакаме.

За анкетата - на 2г.
Свекърва ми ще се пенсионира дотогава, ама ние предпочитаме да свиква с децата и яслата.

Днес за първи път взехме храна от ДК. Яде супата на обед. Дано така да изяжда и другите манджи.

Патеnewsm59

# 32
  • Мнения: 12
Здравейте,изгубих се и сега едвам наваксвам ooooh!
Много сте изписали момичета Simple Smile
Бебеш благодаря за темичката  bouquet
bandit30 ние сме по същия начин на ден ни се събира 2 часа сън и ядененто много намали.Преди като видеше пюрето и махаше с ръчички.Сега като го види и си затваря устата ooooh!
Клео,Наска честити ви  EFPпожелавам ви една прекрасна бременност.
За анкетата-още не съм решила,зависи от обстоятелствата.
Пате Честит рожден ден!
     
Идеята за ново колажче е страхотна Peace
Аз мислех да предложа(макар,че съм от рядко пишещите  EmbarassedЗЗ) за първата годинка на нашите деца да направим клипче със снимки и музика.
Още щях да пиша ама няма кой да ме остави Laughing

# 33
# 34
  • Мнения: 4
senedra73  благодаря ти за отговора. Малко ме успокои. И ние преди на пюратата махахме с ръчички от радост, а сега стискаме здраво устата или се дърпаме назад. Добре, че още имам кърма. Дано да мине по-бързо този гаден период.
Някоя от вас дава ли Дормикинд? Чудя се да продължавам ли с него или не. Или да й взема Дентокинд за зъби?


# 35
  • София
  • Мнения: 169
Бебеш   bouquet

Пате  nbirthday

mariyap а защо не пробваш с ръка да даваш малки парченца плод. И София не е много фен на лъжицата, но пък малки парченца как си дъвчи с единия зъб...чудна е, много й се радвам.Батко й все още някои неща, като например попарата, я гълта като пате.

За анкетата, живот и здраве септември ако се класираме разбира се. Видяхте ли, че вече и чистите ясли са включени в системата?

# 36
  • Мнения: 119
Пате - ЧРД- весел, шарен и щур  Tada
Look - това с падането е непредотвратимо. Ако Рая не си спука главата до края на седмицата сигурно ще проходи  Joy и тя се пуска и си мисли, че може - то не бяха плочки, цименти, железни столове, маси, ама доста здрави кратунки имат  Wink Имаме и каска, но тя не търпи нищо на главата.
И ние с храненето зациклихме - само кис. мляко и кори хляб. Захвърлих всички схеми. Направих бисквити от оризовата каша. Екстра. Равни части каша и брашно, един банан (за вкус), малко вода и става маджун  Joy Обаче всичко ометохме с ММ, Рая едва успя да си почеше зъбчето.
Аз съм за "У наше село ясла нема"  Laughing Baby sitters - много пари - ще се гледаме.
Бандит - има, има - на Рая спането и е враг. И от една седмица става в 5-5,30 при все че много малко спи през деня.

# 37
  • Сандански
  • Мнения: 72
Елениа де да знам и аз защо не искам да му го давам ThinkingМоже би,защото не се знае кой витамин точно му липсва пък другите да му дойдат в повече hahahaАма и аз го обясних ooooh!

Христиана добра идея за плодовете HugЩе пробвам,бях решила че щом на пюре и на парченца не ги ще няма да ги иска и пасирани.Но с кърма може и да минат Peace

Какче радвам се че Вико е по-добре HugДано наистина е от зъбчето и като излезе да се успокои човечето.А пюрета и плодови и всякакви Божидар не ще и не ще Crossing Arms

Полинезия давала съм му парченца,но не ще,а и се дави още.А както писах като му ги дам да ги държи(парченцата) само ги мачка и като опита директно хвърля ooooh!

Бубе радвам се,че Влади е по-добре HugБързо да се оправя малката бандитка!

Бандит 30,Сенедра,Пепинка вие да не би да говорите за моето дете JoyНеспане,неядене,пълзене,изправяне,пускане и бебешки инат,тръшкане и ревове - направо понякога съм така CrazyНо като ме гушне и като почне да вика "ма-ма-ма-ма" и се разтапям Heart EyesЛоши,добри,ядящи,неядящи,спящи или не са си нашите - това да ни са кахърите,само да са здравички Peace

# 38
  • Мнения: 2 376
Здравейте!

Бебеш   bouquet за темичката.

Бърз отчет от ДК - 8800(+300) и 69(+1).Няколко пъти му се цепи устната на Дари и педи каза,че е авитаминоза.Изписа ни мултивитаминен сироп - Киди,но се чудя дали да му го давам.Добре де нещо не ми се връзва - нали в кърмата има всичко,а и аз ям всякакви плодове и зеленчуци,възможно ли е да има авитаминоза,защото почти само на кърма я кара newsm78 Не ще и не ще да яде пюрета това дете #Cussing outДавам му и някои плодове сам да си гризка,а той само ги мачка в ръката и като ги накуси ги хвърля,вече съм така #Crazy с това захранване.

На Топчо направо кожата му се цепи под очите и между пръстите на краката - съвет от нашата педи - кремче. Ако си много против химиите, може и с кърма да мажеш устните. Прави кожата еластична.
За захранването, може би ще помогне, ако се храните заедно. В столче или в скута ти го слагате и него на масата. И Топчо не знаеше какво да прави. Първият път си набута парче краставица в  ухото Simple Smile))), но сядаме и ядем заедно и той се научи.

# 39
  • Мнения: 2 376
Топчо е 8750 (+350) /69 см - мерене от днес Simple Smile.
За градината не знам. Каката мислех да не я пращам, така и така си седя вкъщи, но тя има нужда от деца, а около нас неградински:) няма. Затова сега се замислям да я записвам някъде. Гласувах - направо на градина. Пък той ще си покаже иска ли да ходи или не Simple Smile и според нашата възможност към момента, разбира се.

# 40
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Хау отново!

Лоок, тъпо наистина. Смени си ника, махни си линийките...

Ех, Еления, дано драмата ви приключи скоро!  Praynig Praynig Hug

Полинезия, в Сф ли сте си вече? Ако не, кога се прибирате? На морето не успяхме да се видим, хайде като си дойдеш да се организираме!  Flutter

За анкетата - 1 г и половина, макар че не е точно - мисля да го пусна септември 2011, когато ще е на 1г и 9 мес.

Аз продължавам да си страдам от стомаха. Егати иронията, от 3 седмици на море не припищях, да се върна в Сф и да гепна стомашен вирус  Mr. Green

Утре отпрашваме за Банско. Ще се включа отново в сряда. Бъдете здрави! Весели празници на всички!   Hug

# 41
  • Мнения: 2 631
Ааа, претендирам за отговорите в анкетата. Смятам за редно да се добавят:

- зависи дали ще намеря ясла да го/я запиша;
- когато намеря ясла.  Rolling Eyes hahaha

Одеало за пикник -  в магазините за авто аксесоари са най-читави и здрави. А иначе за най-лесно - има ги в JYSK.

# 42
  • София
  • Мнения: 169
Ох, Ноеми тук сме си вече да, но само ви чета за срещите и въздишам, нещо с две деца ми идва малко нанагорно и все не мога да се организирам. Сега баткото от 19-ти чак (егати градините, егати чудото) е ученик и ще поема малко въздух и ще се пробвам да се включа да ви видя.


# 43
  • Мнения: 192
Здравейте и от мен Hug

Пате Ч.Р.Д.Много здраве и късмет! /още една девичка Hugbouquet


За анкетата - надявам се да устискаме с бабите и дядовците до три години и да ходи направо на ДГ. Да мен това е оптималния вариант. Не искам да я пускам на ясла Naughty

От два дни не иска да яде млекото newsm78 На обяд пюрето го яде,както и кашата към 18ч. но мляко... едва по стотина мл. Rolling Eyes Вечер е кисела,мрънкаща.... Май ще се озъбваме. А и като чета може би сме от последните които още нямаме зъбче Wink

Щях още да пиша,ама от другата стая се носи рев...

 Hug

# 44
  • Мнения: 205
Още боря предишната тема. Беборан заспа по-рано днес/ през деня не спа хич/ и сега седя с чаша бира в ръка и дочитам. Но се сетих да ви споделя нещо забавно- от 1 седмица Марти си откри бубчето/ пишлето/ и сега като е голичък постоянно си го дърпа и се смее. Много е благ. Викам на мъжа ми сега остава да му дадем дистанционното в другата ръка и става истински мъж- едната ръка в гащите, другата с дистанционното. Остава само чаша бира на масата пред него и фаса да виси от устата Laughing

Лека нощ

Общи условия

Активация на акаунт