Януарски бебоци 2011 ****тема 21****

  • 34 064
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 107
Това със семките многоми хареса. Просто си го представям как седи и чопли  Joy

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Моя бръмбар стана в 5 заспа в 6.30 и в 7 се ококори пак. Одеве заспа в 10.15 и още спи. А аз пак недоспала. И на всичко отгоре ми се развали пералнята  Whistling

# 62
  • Мнения: 6 444
Това със семките многоми хареса. Просто си го представям как седи и чопли  Joy
Пък и със семките върви биричката  Mr. Green

# 63
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Ей ме на и мене тук!!!
Бебеш  Hug  bouquet

# 64
  • sofia
  • Мнения: 4 296
От няколко дни се чудя какво не ми е на ред на корема, ами махнала се е гадната линия негра Party

# 65
  • Мнения: 180
лЮБА,чак сега ли??
Аз пък такова нещо не получих,ни първият път,ни втория..
Бира,косопада при мен спря бързо(пих и калмацин)и сега въпреки честото третиране със супра пак си е ок.
Може би трябва да питаш ЛЛ по този въпрос...Има шампоани,капсули,витамини,но зависи...Най-вероятно ти липсват витамини,уморена си...
Довечера съм на среща с калса-15 г от 8-ми клас! Crazy Grinning Party
....обаче какво да облекЪ? newsm78....и каква прическа да направя като съм с екстремно къса вече косЪ? newsm78

# 66
  • Мнения: 2 631
лЮБА,чак сега ли??
Аз пък такова нещо не получих,ни първият път,ни втория..
Бира,косопада при мен спря бързо(пих и калмацин)и сега въпреки честото третиране със супра пак си е ок.
Може би трябва да питаш ЛЛ по този въпрос...Има шампоани,капсули,витамини,но зависи...Най-вероятно ти липсват витамини,уморена си...
Довечера съм на среща с калса-15 г от 8-ми клас! Crazy Grinning Party
....обаче какво да облекЪ? newsm78....и каква прическа да направя като съм с екстремно къса вече косЪ? newsm78

Вдигни я на гребен  Mr. Green

Моята линеа негра си седи, само дето е по-бледа...
А за косопада ходих при дерматоложката ми и ми изписа един лосион, ама продължава да ми капе по много Sad А шампоан ползвах първо Дефлувал, после на Виши... Пих и Герикапс, ама сега почивам 1 месец. Ям и всеки ден сурови ядки асорти...  Tired

# 67
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Елениа, чак сега, бях изгубила надежда.
Прическа- разрошваш се и си ок. Също ми харесва къса коса зализана назад като италианските мафиоти. Зависи какво ти е лицето

Бире, тривитаминол пробва ли?

# 68
  • Мнения: 2 631


Бире, тривитаминол пробва ли?

Записала съм си го в списъка с покупки за днес Simple Smile Ще го почвам и него...

# 69
  • Мнения: 493
В асда са пуснали нови неща  Flutter Money Харесах няколко вече, само трябва да заредя картата  ooooh! Whistling Blush 
Ако някой е решил да поръчва дрешки мога да дам размери на блузките 6-9 - получих няколко. http://bebeshondel.snimka.bg/baby/next-asda.617702.24840910

# 70
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз съм много щастлива. След като пробвах всякакви пюрета, домашни, купешки най-накрая моето дете хареса пюре, излапа го щастлива и в момента хълца от преяждане. При нас проработи на Бебивита( Какче от теб ги видях) Различни зеленчуци( морков, картоф и грах). Лия изяде 190 гр не мога да повярвам.
Бях зле настроена към всичко различно от Хип, но ето.... Въпреки, че тези се правят в завода на Хип

# 71
  • Мнения: 12
Здравейте!!
Мила мерси за кафето  bouquet
Бире и на мен ми капе косата.Скубя се като котарак Whistling
Бебеш страхотни дрешки си избрала.И малчо има нужда от долни панталонки.
За линия негра - моята още си седи само малко е избледняла.
vall_t много лошо  като се развали пералнята,дано бързо да я оправите.

# 72
  • Мнения: 455
Запис и от мен в новата тема! Hug

Бебешондел  newsm51

Доста съм пропуснала, ще чета и после ще пиша!

# 73
  • Мнения: 180
Бира,от Тривитаминола,не само спря да капе,ами и много бързо започна да расте!

# 74
  • Сандански
  • Мнения: 72
Беренд  HugАз като ям му давам и на малчо по нещо,но още не е съвсем сигурен какво точно се прави с храната Twisted Evil,но ще прояде де ще ходи.Днес изяде половин бурканче от 190 гр пюре тиква с картоф и пуешко на Хип,което за него си е цяло постижение PartyА вчера му сложих в кашата(това е единственото нещо което яде с кеф) половин бурканче плодово пюре и си го хапна.Изобретателен трябва да е човек с неядящите деца Mr. Green

Зъби още йок,но батковците се сдобиха с такива на годинка та тревоги нямам.

Косопада ми спря преди около месец.Бире на ММ сериозно му капеше косата преди около 3 години и ходихме в София при един доцент.Той освен разни мазила,които му изписа му изписа и Ревалид.Та той и сега,ако види че косата почва да му капе малко повечко пак си ги пие,та ако искаш пробвай ги Peace

Еления весело на тебе!Тези срещи как ги обичам!!!

Общи условия

Активация на акаунт