Дете с подплънки на конкурс за красота

  • 19 447
  • 247
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 150
Винаги ми е било безумно педофилско това предаване. Цялото суетене, подготовката на децата, паричните средства за костюми - пълен цирк. Фактор обаче не винаги е майката. В един от епизодите бащата беше толкова вглъбен и самоотвержен в подготовката на дъщеря си, че сам шиеше костюмите за конкурсите й, подготвяше я с някакъв танц и на самият конкурс, само където не срути сцената от вълнение. Майката в случая беше безгласна буква, стояща на заден фон като помощник - изпълнител. А като ги гледам зад кулисите горките деца на какво ги подлагат - то е едно дърпане и скубане на коси за оформяне на прически, последни трескави репетиции...чудо! И разбирам от всичко това да произтичаше нещо градивно, което да оправдае болните амбиции на родителите...

# 16
  • Мнения: 2 236
Ами,добре де - това става в Америка,нали така? Те там сигурно имат 1000 организации, дето защитават правата на децата, и никои не обвинява родителите в нещо нередно...
Може пък наистина да няма последствия това за децата... Или поне не фатални... newsm78

# 17
  • Мнения: 4 916
Имаше една майка, която обясняваше, че се стреми да научи детето си да бъде красива, добра и послушна съпруга  Shocked. И тази невероятна мечта - чрез конкурс за красота.  ooooh!

Спомням си я.
Имаше една друга, която учеше детето как да иска пари от баща си - тате, ти нали ме обичаш, тогава ми дай пари за конкурса. Бащата някакъв бачкатор - цепи дърва с месеци из планините, накрая даде парите.

# 18
  • Мнения: 4 401
Koгато идеята да се направи на голяма идва от детето е сладко.Например,всеки път когато пропусна да си прибера сабото на висок ток четири годишната ми дъщеря моментално се е намърдала вътре.
Гледам на това както бих гледала и на всяка друга карнавална маскировка.За коледа беше вълшебница,преди това розова пеперуда....
В случая обаче маскироваката не е за парти а и не децата избират на какво да се маскират.
Простете ,но самата идея за подобен конкурс ми се вижда извратена.Има нещо педофилско.Все едно сами рисуваме мишени и ги окачваме на дечицата.Все едно са стръв за разни анонимни  откачени. Някак не си даваме сметка,че единствената бариера между децата ни и разни изверги понякога е само малко здрав разум.
п.п. Случва се да виждам по детските площадки около 5 годишни момиченца по прашки.Не винаги обаче на такива места има само родители.

# 19
  • Мнения: 2 236
Бащата някакъв бачкатор


Аrgun, нещо против "бачкаторите" ли имаш?

# 20
  • Мнения: 4 916
Не.
Но човечецът не можеше да се сравнява с финансовите възможности на офталмолога, чията жена имаше 75 роклички за по 2-3 хиляди долара и не ги обличаше повече от два пъти.
Има разлика в това да цедиш баща, който има кинти и живее в палатче, и такъв, който работи като дървосекач.

# 21
  • София
  • Мнения: 10 331
Едва ли. Има против профукването на събраните с кървав пот пари ни семейството по, извинете за израза, курвенски начин.

# 22
  • Мнения: 494
Добре, де ... Като не ви харесват тези предавания, защо ги гледате ????
И да цъкате с език и да се възмущавате, все тая ... Всеки сам има правото да възпитава и облича детето си както намери за добре !

# 23
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Адски ми е гнусно това предаване. Тръпки ме побиват от него. Невзрачно-грозновати и неподдържани майки правят от децата си уроди.

# 24
  • Мнения: 2 236
п.п. Случва се да виждам по детските площадки около 5 годишни момиченца по прашки.

Хм, аз честно казано не съм виждала дете с прашки,само дочувам че се носят... Но ми е интересно къдес е продават детски прашки?  newsm78 В детските магазини,в които ходя няма бе.....

# 25
  • София
  • Мнения: 10 331
Добре, де ... Като не ви харесват тези предавания, защо ги гледате ????
И да цъкате с език и да се възмущавате, все тая ... Всеки сам има правото да възпитава и облича детето си както намери за добре !
Ма, естествено. Може направо етикетче с цената да му закачи на челото.

Аз гледам тези предавания, когато ги хвана, и с дъщеря ми. Тя няма още пет и вече знае, че роклите са безвкусни, прическите ужасни, идеята да се състезава по красота - грешен. Знае, че силният изкуствен тен е селски, че дете без предни зъби е нормално и няма нужда от протези, че тупирането унищожава косата. Ей затова гледам с нея.

# 26
  • Мнения: 2 241
Това за мен е абсолютно законна педофилия! Не знам как са го допуснали изобщо.  ooooh!

В татковци скоро имаше такава тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=605050.0

# 27
  • Мнения: 10 547
Но как пък виждате гащите на децата?

Моето нали е дундество и често му застават като прашки.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 916
чаках репликата за това, че всеки сам решава за детето си и че може да го възпитава както си реши. И не, не съм съгласна с това. Никое куку не би трябвало да бъде оторизирано да предава болните си амбиции на невинни дечица... Фактът, че някой е родил дете не означава, че разполага с живота му както си поиска...

# 29
  • Мнения: 3 405
Добре, де ... Като не ви харесват тези предавания, защо ги гледате ????
И да цъкате с език и да се възмущавате, все тая ... Всеки сам има правото да възпитава и облича детето си както намери за добре !

От любопитство.
Хм, и да го прави на това, което не е?

Общи условия

Активация на акаунт