Име за нашето слънчице

  • 4 622
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 399
Кремена...тук явно само аз харесвам това име и ми е непонятно защо?  Laughing  Както милион пъти съм споменавала майка ми е дет.учителка,та скоро я питах имат ли деца с това име и се оказа,че във всеки випуск има поне по едно Креми ,което ме изненада приятно! Grinning
Аз пък много харесвам Лозанова!!!Дори в името Николета се влюбих имено заради нея...сега с удоволствие бих кръстила дъщеря си така-би било супер попадение,тъй като моята мила свеки е Ники(на галено)! Grinning

# 16
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Както милион пъти съм споменавала майка ми е дет.учителка

Милион пъти не съм го прочела  Grinning , но да си вметна, че и моята майка също.  Mr. Green

# 17
  • Sf
  • Мнения: 978
От анкетата никое не ми харесва, ще се въздържа да гласувам.
От отхвърлените ми харесват Николета и Андреа. Без оглед на "звездите", те току виж залезли докато детето порасне.

# 18
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Кремена...тук явно само аз харесвам това име...


Кремена е страхотно име. Ние с мъж ми го обмисляхме, но майка ми хич не го харесва. Ракцията и беше нещо от вида:"Аууу, откъде го измисли това име", придружено с потресена физиономия. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 399
Кремена...тук явно само аз харесвам това име...


Кремена е страхотно име. Ние с мъж ми го обмисляхме, но майка ми хич не го харесва. Ракцията и беше нещо от вида:"Аууу, откъде го измисли това име", придружено с потресена физиономия. Simple Smile
Rolling Eyes  Hug

Роис,много ни стана  Laughing ...то дълги крака,то тънки пръсти,то поезия,то детски учителки...да ти подскажа и още нещо-мнооого харесвам тъмнокожи мъже! Blush Flutter Hug

... Без оглед на "звездите", те току виж залезли докато детето порасне.
Peace

# 20
  • Мнения: 8 894
Между Йоана и Далия се колебая. Далия ми допада, набира популярност, но обръщението Дале/и нещо Close
Диляна newsm78

Със сигурност съм писала, че Кремена ми беше варианта эа женско име с к.

# 21
  • Мнения: 4 555
Имам едно съседче Далия. Много дълго време си мислех, че се казва Галя, защото обръщението към нея звучи много подобно. Казват й Даля, в опит да произнесат Далия. Просто когато го викаш така звучи.

# 22
  • Мнения: 239
Даааа... Трудно е с моя мъж Simple Smile
Дарина беше също сред отхвърлените- приличала му на саварина  ooooh!
На мен Лилия също ми е много нежно. И краткото Лили ми допада, лесно е за произнасяне от чужденец, има хубав имен ден...
Sunny girl, предложенията ти са хубави. Елица, Елиза, Елина отпадат заради мен- аз съм Елица... Иначе много ми харесват, но искам да си остана единствената Ели в къщи  Simple Smile
Ясмин и Оливия също ми допадат, ще ги обсъдим.
мимина, за Кремена изобщо не съм се сещала...  newsm78 Сега си го повтарям, да видя как ще го приема.
Rois, харесвам Радост и Анна. Благодаря ти!
aniTakova, ако мъничето е Далия на галено ще биде Али или Ая, но по-скоро първото.

Сред приятелките ми се оформят два лагера- такива, които не харесват Далия и такива, които не харесват Дария.  Laughing Йоана е в неутрална територия (може би защото е по традиционно име)
Аз пак ще се пробвам с някое от отхвърлените ми фаворити по натам.
Сигурна съм, че ако много държа на някое име мъжът ми няма да е против и ще склони. Но на мен ми се иска да ни харесва и на двамата еднакво.

# 23
  • София
  • Мнения: 44 122
Ако ще е Али, защо не Алина тогава? Далия и Али за мен нямат много общо...

# 24
  • Мнения: 1 092
Гласувах за Йоана. Харесва ми и Дария. Далия - не
От изброените в първият пост - Калина

# 25
  • София
  • Мнения: 2 481
Гласувах за Далия, тя също празнува на Цветница, защото си е чиста...гергина  Simple Smile. Предлагам Калия.
Йоана е банално вече, Дария не ми допада, предпочитам Дарина, но не ми е любимо.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 372
Гласувах за Йоана.Дария не ми харесва въобще,Далия звучи нежно,но точно произнасянето на името,за което говореше Елора,не ми харесва.Предлагам Алина,Алиса,Дара,Ева,Евелина,Деница,Емили,Емилия,Невена,Радина,Ралица,София,Юлияна.

# 27
  • край морето
  • Мнения: 44
Гласувах за Далия, много е нежно. Никак не харесвам Йоана, Дария също заради звученето и неприятна асоциация, производна на името.
Предлагам - Алина, Антония, Биляна, Лилия, Вероника, Ивет, Ралица, Деница, Диана, Калина, Каролина, Лора, Луиза, Марина, Магдалена, Нора, Наталия, Преслава, Радост, Радина, Савина, Цветелина.

# 28
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Предлагам моите любими имена за момиченце - Вероника, Елеонора, Луиза, Кристина, Доротея и ЛИЛИЯ! Hug

# 29
  • Мнения: 429
Кремена...тук явно само аз харесвам това име и ми е непонятно защо?  
И аз го харесвам и то много!  Wink
Ето ги моите любимио имена, из между които бих избирала, ако бях в БГ!

Кремена, Катерина, Калина
Силвия
Ралица
Миглена, Милена
Бояна, Боряна
Зорина

Общи условия

Активация на акаунт