Споделете 166

  • 27 283
  • 728
  •   1
Отговори
# 75
  • Майничка
  • Мнения: 12 677
Още един глас за класиката.
Ако толкова ми се прииска екзотика - имам малинов сироп, разреждам го с бира, колко му е...

Вчера, по среднощни доби, умирисвах блока с едно телешко в тенджера под налягане. До нас има кооперация и студентчетата от последния етаж изкараха на балкона столове, бира и чипс, хрупат, душат и дават предположения откъде мирише така апетитно. Уж говорят тихо, но при отворена врата на терасата, при мен се чува всяка дума. Да бяха по-малко народ, да им сипя една паница, ама те са колкото нас. Laughing

# 76
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 722
Всеки път, когато си тръгваме от морето, сърцето ме боли.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Споделям, че съм в Равда трети ден и мога да откарам на мястото, на което сме до пенсия Laughing. Отпуснах душата, дадох свободно на децата и обикалят сами из ваканционния комплекс- сами с тротинетките, сами ходят на басейна... или са порастнали, или съм се уморила да съм майка- орлица Simple Smile.

# 78
  • Мнения: 2 891


Очаквам сапун с фъстъчени ядки. С аромат на памирски ледник, с  екстракт от кактус. От цвета му.
Абе, щом изкараха протеин от перли  Laughing

Щом бебето е добре и аз съм добре. Откак се махнаха алергичните пъпки съм сто пъти по-спокойна. Сега и температурата да си иде, че луда полудявам в страх от бактерии в урината.
Буда, както всички му казват не защото е просветен, а защото е дебелюнги, гледа Baby TV и учи английски  Laughing Това ми е оправданието, че съм го боднала пред телевизора, докато цъкам на компа.

# 79
  • Мнения: 9 912
а наскоро в чужбинския писаха, че се е появило в супермаркета някъде си peanut free peanut butter

# 80
  • Мнения: 2 212
Чакам значи chocolate free chocolate  Laughing

# 81
  • Майничка
  • Мнения: 12 677
Впрочем, сапун с пулпа от кактус има вече. Според човек, който се занимава с производство на сапуни, няма никакъв проблем да се добави и цвят. Laughing

# 82
  • Мнения: 2 212
Ей, човек ще каже, че и темата е станала alcohol free  Laughing

# 83
  • Мнения: 4 406
сакън, Естер!!!!! пепел ти на езика.
Наздраве!

# 84
  • Мнения: 2 891

alcohol free e началото на нещастието  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 2 212
Наздраве, ама как ми се спи.........обаче ще ме убие принцесата ако се откажа  piasyk

# 86
  • Мнения: 7 006
Права си  Twisted Evil Утре ще спите, казах. Twisted Evil

# 87
  • Москва
  • Мнения: 166
Привет от Москва. Изтървала см ви, но ще  наваксам тези дни, когато имам интернет Simple Smile
Споделям студ Иска ми се да ходя с пуловери,ама май за луда ще ме вземат.  Simple Smile

# 88
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Напоследък прекарвам повече време с дребните. Чудя се дали е за тяхно добро. Но, Бог ми е свидетел, през повечето време се старая.

Алкохолът е връстник на цивилизацията. Тя не би го надживяла.

През септември е приятно да мина покрай купчината дърва за зимата. Сухи са вече, ухаят. Някакви биологични цикли на ларвите по дънериите гфи стимулират да хрупат здраво - край купа се чува здраво - хруп-хръц-хруп-хруп.

Разправят, че за тая работа ползвали зъби, твърди, че да режеш стъкло. Н авърха на крафица обаче се събирали хиляди такива зъби.

Котката понякога вади по някоя тлъста ларва на сечко и я разглежда, почти сякаш е ентомолог. Котката, не ларвата.

# 89
  • Мнения: 1 217
И на мен ми липсва морето.
Чудна разходка до Копривщица споделям.

Общи условия

Активация на акаунт