Денем дяволче, нощем ангелче, що е то? Ама разбира се – ФЕВРУАРЧЕ! (36)

  • 31 635
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 110
Далче, няма какво да те ужасява - както (предполагам) си пляска с ръчички, когато направи нещо, което знае, че ви е угодно (примерно Диди след като се изпишка в гърнето, след като сглоби някоя пъзелоподобна играчка или след като си изяде всичко, си пляска сама), така и се самонаказва (сестра ми така си удряше шамарчета без да е бита ни-ко-га  Crazy ). Дето вика майка ми, в такива моменти се образува гънка в мозъка.  hahaha

Съжалявам за лошите спомени от твоето детство!  Hug

# 691
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
Twisted Evil

Последна редакция: чт, 06 окт 2011, 22:42 от Мяуче

# 692
  • York
  • Мнения: 826
Юху, харесва ли ми или не - така процедират в нашето ОДЗ. Ще ги изтърпя и утре и от Понеделник ще им я оставям да обядва. Не ми се влиза в битки още от сега. А и не ме притиска времето. Нямам работа, която да ме чака така или иначе.

# 693
  • Мнения: 40
Успяхте да ме разплачете... от умиление...  Hug Душички сте ми вие! Обичам ви много! Благодаря ви, че ви има!  Hug Благодря за милите ви думи и за предложенията да ни помогнете... знам, че винаги мога да разчитам на вас. Само че аз друго имах предвид, като казах, че вас ще питам първо- мисълта ми беше, че така или иначе само от втора употреба ще купувам по-едрите неща (ще се ровя в Продавалник-а), та първо вас ще питам дали имате нещо, което искате да продадете, защото не ви трябва. Далеч съм от мисълта да разчитам само на външна помощ, за да се подготвя за бебето. Все пак планирано сме го правили, никой не ни е виновен, че бебе чакаме.  Wink Просто така се стече животът ни напоследък... а беше друго...  Sad То няма кой знае какво належащо за купуване, защото основните неща си ги имаме от Алето- само дреболийки разни, козметика, нещата за болницата... По-едрите покупки, които съм запланирала, са по-скоро "изгъзяци" (дето вика бабчето  Wink )- неща, които за Аля не успях да си позволя да взема, а много исках, и неща, които биха ми облекчили малко животеца майчински. Искрено се моля за нас и за всички вас, на които не им е леко- било то финансово, било то емоционално- дано скоро за всички ни бъде светлина! Вярвам, че не искам кой знае колко за себе си. Искам само работа за мен и мъжа ми, за да си гледаме по-спокойно дечицата и да им се радваме пълноценно! И да сме здрави!  Желая го на всички!  Praynig

# 694
  • Мнения: 102
Танче, доизкарай си спокойно бременността, че ти си все в напрежение май...имаш подкрепата и на моето семейство. Само казвай какво ти трябва и съм сигурна че ще намерим изход. Имам чисто нова пеленка специално за столче за кола, както и разни други (не сини) неща, ако ми метнеш на лични адрес веднага ги изпращам.
И аз мятам по някой шамар чат пат, а съм противник на боя, но днес например така ме ухапа по крака, че инстинктивно го шамаросах и за пръв път след това не ми бе гузно.

# 695
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
Mii, забравих да отбележа колко много се смях с вашия разсеян батко. Laughing

# 696
  • Мнения: 40
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Всичките ми прегръдки са за вас, милички!
Мии, поне страничните ангажименти отпаднаха вече, та сме се спрели малко... Не ходя почти по разходки с количка/колело, а само с кола ни возят, защото постоянно ми е стегнат коремът, трудно качвам баирите.
А за сватбите- естествено, че можехме и да откажем, но така се случи, че се изпозажениха само най-близките ни приятели- не кои да е, не дори роднини, а хора, с които бихме искали да споделим този важен миг от живота им...
Да се включа и аз за потупването- често си шляпвам Алята, но само назидателно, когато трябва да разбере, че постъпва лошо. Никак не обичам да се халосва, да се лигави, да ми прави напук, да плюе и й патвам по някое леееко шамарче през устата, а дупата пляскам леко като се напиша. Абе, случва ми се и да си поизтърва нервата и да шляпна по-силно, забравяйки, че вече няма пампа, при което й позачервявам дупето, но после съжалявам и ми е кривичко... Аз никога не съм докосвана с пръст от нашите и не искам да ставам от майките, които си шамаросват децата за щяло и нещяло. Но за назидание лекото шамарче смятам, че не й вреди...

# 697
  • София
  • Мнения: 209
Танче, прехръдки от мен Hug Много добре те разбирам. Казвай от какво имаш нужда без да се притесняваш Naughty Всичко ще си има бебка, не се притеснявай.

При нас нищо ново...

# 698
  • Мнения: 102
Ох, Мяу и аз сега се смея, ама тогава ми се ревеше щото бях ни жива ни умряла, развеждах се , пари няма и отгоре на всичкото Сашо се гледаше сам след обед и аз реших че съвсем съм изкукала да си пратя детето по тениска с къс ръкав сутринта в студа  #Crazy докато си я намери бях в шок колко лоша майкиня съм. Wink

# 699
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Здравей те момичета!

Тея дни нещо не мога да ви чета и съответно да пиша,днес по прегледах по диагонал.
 Пиша дипломна работа,направо ме боли главата вече,писна ми,един път да свърши......

Танче,аз за Ивето може да се каже,че почти нищо не съм купувала,само количка,за изписването дрешки и други дребни нещица,добре,че си пазя всичко от каката,та може да се каже,че нищо не купувам,Ивето само износва,добре,че за сега не разбира детето.

# 700
  • Плевен
  • Мнения: 52
Добре де, как може толкова свестни женици на едно място да се съберем? Не ви ли е чудно? Simple Smile Таничка, теб ще те запомня с народните танци. И аз ходех преди да забременея с Августин, но тогава още не ходехме по фестивали. Сега клубът редовно ходи напред-назад и са много доволни, но..аз пак бременна и пак не мога да ходя. Мале, колко много време има до април...ти поне скоро ще се сдобиеш с още едно отроче Simple Smile

# 701
  • Мнения: 1 067
Далче на сестра ми малката на възраста на Бо като не и угудиш и лягаше и си биеше главата в земята  Shocked Crazy .Добре,че бързо се отказа  Blush
За боя мен само веднъж са ме "били" ,по -скоро беше един шамар от баща ми ,ама в този ден със сестра ми много се биехме и той не издържа.Сигурно много е съжалявал ,защото никога повече не ни е удрял  Thinking .Иначе и аз съм си изпускала нервите и съм го плескала Явор по дупето 2-3 пъти ,ама после ми е много криво и затова като цяло гледам да съм по търпелива .
Танче и от мен да знаеш с каквото мога ще помагам,въпреки че повечето неща си ги дадох на едно приателско бебе .
Ще драсна и тук за тези,които не пишат във ФБ.Явор цяла нощ е с Т 39,5 ,свалям я с 300 зора до 38,5  Rolling Eyes .Ходихме при педи и ако изключим Т ,няма нищо,каза да изчакам 2-3 дни да видиме дали ще излезат др. симптоми,но имало вирус в момента само с висока Т и след 3 ден отшумявала,но ме предупреди,че може да се изрине.

# 702
  • Мнения: 40
Добре де, как може толкова свестни женици на едно място да се съберем? Не ви ли е чудно? Simple Smile Таничка, теб ще те запомня с народните танци. И аз ходех преди да забременея с Августин, но тогава още не ходехме по фестивали. Сега клубът редовно ходи напред-назад и са много доволни, но..аз пак бременна и пак не мога да ходя. Мале, колко много време има до април...ти поне скоро ще се сдобиеш с още едно отроче Simple Smile
Мер, и аз не спирам да се радвам колко свестни жени сме се събрали тук... Не че си е нашата темичка- просто си е факт. А за танците- мнооого ми липсват сега...  Sad Едва ще изтрая до месец след раждането, живот и здарве, и пак хуквам да тропам.  Wink
Мики, да му минава бързичко на Яшо!  Hug

# 703
  • Мнения: 40
И тук да задам един въпрос, който може да ви се стори глупавичък  Embarassed , но ме вълнува- по колко хляб изяждат на ядене или на ден дечицата ви? Защото Аля някой път си хапва и по 2 филийки, ако са с нещо, което обича (с настърган домат и сирене, например). Пък като я гледам бая е понаддала тия месеци, направила е бузки- хич не е дребна и слабовата. И се притеснявам да не я "прехранвам" с тия 2 филийки на ядене, макар и веднъж на ден да се случва.

# 704
  • София
  • Мнения: 6 011
ДВ!  Grinning
Танче, имаш подкрепата и на нашето семейство, като му дойде времето и имаш нужда от нещо - споделяй, все ще го измислим!  Hug Hug Всичко ще бъде наред, важното е бебката да се роди жива и здрава!  Hug
2 филийки хляб на ден не е много според мен. Максето обича хляб и не знам по колко яде, понякога като купя топъл-топъл... от магазина до вкъщи изяждат половин хляб двамата. Борко е слаб, Максето едър, та не е от хляба.  Laughing

Изчетох ви, по въпроса за боя - аз не бия /дори не си позволявам да им крещя/, но се е случвало да пляскам при опасни ситуации. Например при изскачане на улицата не правя никакъв компромис. Двамата много добре знаят какво е улица, но днес примерно Максето два пъти ми се промуши м/у паркирани коли, а по мижавката ни уличка точно в този момент се движеха коли. Първия път му се скарах, 5 минути по-късно най-нагло ме гледаше в очите и повтори номера -  отнесе два шамара по дупето. Общо взето досега май само за изскачане по улиците са пляскани... а, и дето Боби се опита да се обеси на щората.  Mr. Green Абе все опасни неща.  Peace Не съм привърженик на пляскането и боя за щяло и нещяло, ние сме три деца и никога не сме бити и наказвани, иска ми се и моите да ме помнят като спокойна майка.  Peace

Днес бях на ендокринолог при Слънчевата майка  Grinning, пусна ми изследвания секви, май-май са ми доста сбъркани хормоньете, та може и от тях да ме е налегнало такова спокойствие.  hahaha

Отивам да къпя деца и играчки  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт