Вече "тройно" поне засега не съм сама

  • 2 159
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 477
Честито и от мен! Стискам палци всичко да се нарежда, да ти е жива и здрава и втората мома! Дано не съм те изтървала и вече да изчезнеш в ремонт - ако бебока е в Майчин дом и искаш някаква помощ или да намериш начин по-често да видиш бебето, пиши на лична, ще измислим нещо (работя между моргата и родилното....това е живота)
Прегръдки и весели празници! И дано таткото да е влезам в час най-сетне! smile3525 smile3525 smile3525

# 16
  • Мнения: 3 634
Salai, ВЕСЕЛА КОЛЕДА на теб и дечицата ти! И едно ново щастливо и прекрасно начало за всички ви през новата 2006 година!!!

# 17
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
4естита бебо4ка Laughing.Дано скоро вси4ко е наред и можеш пьлноценно да и се наслаждаваш.
Да ти е живо и здраво бебето  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Много се радвам за добрите новини! Дано скоро всички се приберете в къщи!

# 19
  • Мнения: 7 640
и моята госпожица беше 1950г, след няколко седмици притеснения, всичко се забравя! Успех!

# 20
  • Мнения: X
Честито и от мен втори път! Тук от няколко дни не съм влизала, но от форума на януарките знам, че си родила. За донора обаче не знаех! Дано всичко да е наред за в бъдеще и с беба и с вас, включвай се да казваш как вървят нещата с малката. Айде много успехи засега от мен!  Hug

# 21
  • Мнения: 934
Благодаря отново на всички за добрите думи.
Аз да кажа, че моята принцеса си е борбено човече, вече почна да се стабилизира, е още не диша сама, това в края на седмицата очкваме да се случи, иначе дори и анемията вече е преодоляля и жълтеницата отминава. Така че на мен вече почва да ми светва пред очите. И първите снимки направихме /вижте аватара/ много сам горда, ей все такива борбени дечица ви пожелавам. Хайде аз отивам пак да се правя на домакиня и да бърша след майстора.

# 22
Леле, какво мишленце! Браво на малката принцеса! Нали е жена, естествено, че е борбена! Желая ти скорошно прибиране! Успех!!! newsm51

# 23
  • Мнения: 2 655
И от мен честито Salai, за малката борбена принцеса!
БРАВО на момичето!
То се знае, че една жена е склонна да се справи със всичко на този свят.
Не се и съмнявам, че тя ще е победителка и скоро ще изключат апаратите.
КЪМСЕТ ти пожелава от днес нататък за целия живот и дани винаги да има кой да споделя радостите и болките ти.

Общи условия

Активация на акаунт