Отговори
# 720
  • Мнения: 21 201
И аз си мисля нещо. Ако наистина завърши епизода както фрагмана, значи ни предстои епизод с много ФЕмирски сцени, а защо не и сценаристите да ни изненадат с нещо по-горещо, Heart Eyes преди да се разделят.

# 721
  • Мнения: 180
Юхуууу  Hug Hug аз се завърнах от покупки  Party имаме резюме  Party Party Party суперр , дано след 3 месеца си дадат страстна целувка  Praynig Hug
Бабе дано има нещо повече от страстна целувка,че вече не се трае.Ако пак така ще ги гледаме,вара-гела каква ще стане тя.Всички видяхме вече само те останаха. Simple Smile

# 722
  • Враца
  • Мнения: 791
Юхуууу  Hug Hug аз се завърнах от покупки  Party имаме резюме  Party Party Party суперр , дано след 3 месеца си дадат страстна целувка  Praynig Hug
Бабе дано има нещо повече от страстна целувка,че вече не се трае.Ако пак така ще ги гледаме,вара-гела каква ще стане тя.Всички видяхме вече само те останаха. Simple Smile
Аз съм много радостна утре започва Фатмето в петък нашето сериалче  Party хуба завършек ще има седмицата  Party Party имат и снимка заедно радвам се  Party

# 723
# 724
# 725
  • Мнения: 0
 Hug Hug Hug
Габи, благодаря за резюмето и превода.  bouquet  Hug
Ичи, здравей! Hug
И една нова снимка на Гьокчер.

# 726
# 727
  • Враца
  • Мнения: 791
Това не ми прилича да е снимка от някой кадър  Whistling Whistling

# 728
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201

струва ми се , че я е хванал за ръката  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 2 449
охо,колко много снимки newsm44 newsm44 newsm44дано новия режисьор да е по благ откъм снимков материал Praynig Praynig Praynig
  тези двамата май цяло лято тренираха табла Mr. Green Mr. Green,че сега и в сериала играят Heart Eyes
  за последната имаше подобна във врагмана/сини ризи/, но бяха хванати за ръце Thinking
 ама и този колаж за червилото ooooh! ooooh!
 още преди да започне сериала,бях чела репортаж за Хазал и там обясняваше,че в живота не ползва грим и поддържа кожата си с розова вода,явно може да и причинява проблеми Thinking,а и си мисля,че и е много трудно да играе с тези обувки-кокили на платформи и ток.Май където не е в кадър,в цял ръст е на ниско и Емир и идва малко височък,ама са такава хубава двойка Heart Eyes Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 180
От където и да е снимката двамата са мн. сладка двойка. Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 2 449
ай и сия кво годежния пръстен на Фери е у Айсун ooooh! ooooh! ooooh!
  зор шъ гледаме ooooh! ooooh! newsm45 newsm45 newsm45 Weary Weary smile3518 smile3518докато стигне до Фери отново
  Наде, Hug Hug
  този със синята карирана риза май е новия режисьор Heart Eyes
  ама и Емир Thinking Thinking се снима пред дома на Фери,а тя май е с дрехите,с които влиза пред 2-те майки,а Емир с блузата в кадъра,в който пак му казваше,че много я е страх да не го загуни smile3506
 аз пак разследвам doh doh
 Мегенце, заедно сме писали Hug Hug,а не съм от Пловдива-града,но майните,които познавам са все хубави хора Hug

# 732

Общи условия

Активация на акаунт