Хайде МАЙ-че напъни се- по коремче обърни се! - Тема 7

  • 27 863
  • 715
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 291
За захранването -  тая Американска схема , нещо ми е много странна. Първо как така всеки ден различен плод или зеленчук??? Няма ли период на адаптация??? Ако прояви  алергия как ще разбереш от кое е ???На 8 -мия ден пържолите ли следват  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green ( не са точки, а ехидни усмивчици )
На мен определено не ми допада , но разбира се това си е мое мнение  Peace
Аз давам всяко ново нещо по три последователни дни за да съм сигурна, че ако има реакция ще разбера от кое е .  

Coco Mademoiselle добре дошла, пиши ми повече информация за да те добавя в първия пост 

# 166
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Хоупи, за захранването, аз и преди писах засилила съм се ей на това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=599813.0 .Каши определено нЕма да давам на Моника, достатъчно е напомпана от кърмата ми.Педиатърът ѝ ми каза, че следващия път ще говорим за захранването, иде реч за 7 ноември, тогава Моника ще е на близо 6 месеца и половина.
Тоя вашия нет, кат нашия когато се местихме.Един месец преди местенето ги предупредих, кога да спрат на старото и на след. ден да пуснат на новото място, не можело така една седмица чакахме да пуснат нета , а става дума за съседен квартал.

Coco Mademoiselle , добре дошла.Твоята малка Стела е родена на същата дата, както нашата Соня Hug

# 167
  • Мнения: 331
Тоя вашия нет, кат нашия когато се местихме.Един месец преди местенето ги предупредих, кога да спрат на старото и на след. ден да пуснат на новото място, не можело така една седмица чакахме да пуснат нета , а става дума за съседен квартал.
Ние сме през 2 улици от старото място !!!  #Cussing out Тия Комкаст са най-гадната мафия на света, егати монополистие !!!! #Cussing out #2gunfire
Обаче за захранването , това което ти ще правиш аз не мога да приложа тъй като нямам възможност нищо да готвя  Rolling Eyes ooooh! ooooh! ooooh!

# 168
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Е чак пък да готвя, то е по скоро да свариш картоф, да опечеш една чушка, суров плод или зеленчук, коричка хляб,това в началото за да се учи да дъвче и да свиква с новит вкусове, пък после пюеретата с парченца вътре.

Но май си права за теб е трудно, аз съм си у дома и все ще намеря малко време за "готвене"

# 169
  • Мнения: 111
Чета,чета и си  hahaha Joy Joy hahaha с вашите постове.
Захранвате гледам....аз ще чакам,квото кажи педи тва е..че сега с млякото е по лесно.Иначе да кажа мнение и аз...Хоупи според мен Нелли е права за даването на едно и също няколко дни,за да знаеш от какво е алергичната реакция ако се появи такава.
Хоупи се опитва да измести Марта с рими  hahaha
Днес се загледах в устата на мойтА Мариелка и горе вляво има подут венец....ето защо все там са и пръсти,биберони и играчки.

# 170
  • До морето :)
  • Мнения: 328
menyanthe, и ние имахме кръв в акото. Докторката ни изписа БиоГайа и аз бях на картофена и призова диета. Оправи се. Нашата педиатърка каза, че й се е разстоило стомахчето. Онзи ден дадох на Елито малко ябълка и пак имаше 1-2 точици. Мисля, че е от ябелката, още коремчето й да не е готово за друго, освен за мляко  newsm78 Или 3 дни пак не беше акъла и накрая се изака, да е някое спукано капилярче. Ама съм по-склонна да вярвам, че е от ябълката  Grinning
Нанди, Моника е страхотна. Браво на нея каква пуканка е тя  Hug
Една вечер няма да ме има (ще ходя да пиянствам или поне да съм трезва, че да прибера другите  Laughing ) и понеже не знам дали ще мога да изцедя толкова кърма, колко малката иска (може пък да реши, че е в стачка и да яде повече), за по-сигурно ще й направят АМ

# 171
  • Мнения: 23
Херич, ами Едито има косата на майка си, а тя мойта хем тъмно руса, хем и рижавее на светлина, таа и неговата така... пък едно допълнение. Аз съм се родила с няколко косъма рижави, няколко черни, няколко руси... Но определено неговата на светлина има елемент на рижаво..  Heart Eyes Mr. Green Sunglasses

А Монито ми иде да я хрускам. Такива гънки, такива бутчета, леле майко!  newsm32 kiss

Хоупи, на мене също не ми се нрави тая Хамериканска схема на захранване  Thinking
Мисля че можеш да захраниш по български вариант. На мъжа ми братовчедка е в САЩ и тя захрани детето по наш начин: сок, зеленчук, плод и каша.

# 172
  • Мнения: 451
Абе нищо, все е връзкарка  Mr. Green ( да сложа любимото емотиконче на МногоИменната - слага  го и за смешно и за тъжно, вместо точка  hahaha )

 smile3515

Ами да,защото целия ми живот минава под знака на този емотикон Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Като сте заговорили за връзки-няма да споменавам кой е с най-големи тук smile3534

# 173
  • София
  • Мнения: 100
Добър вечер и от мен!

Много сте весели днес, много се радвам на настроението в темата!

Страхотни бебоци сте показали, а снимката на Нанди с динята е върха.

За захранването много далечно ми изглежда, а и аз няма да бързам. С баткото давах направо цяло пюре (от малките).
Акането и при нас се разреди, през 2-3 дни, а преди беше по няколко пъти на ден.

Лека вечер


 

# 174
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Добър вечер от....гората Mr. Green
Аз пия джин...зимата мавруд...нали знаете...казвам го в сбучай, че още конкретизирате връзките Mr. Green с обществеността и извън нея Mr. Green
Хоупче на мен тази схема вашата не ми се нрави също Crazy и съм на мнението на Нелили Mr. Green Ако искаш обаче мога да ти купя каши и да ти пратя за първо време...то няма да ти трябват стекове bowuu Само кажи и хуквам към магазина в свински тръст естествено Mr. Green
Гери С. много хубаво си рижавеете с Еди Hug
Жирааа забравих да ви честитя новото бу Hug
Кво още щях да пиша...баси изкуках вече Crossing Arms то с тези мъже до къде другаде да стигна освен до лудницата Crazy
Мод по принцип съм на моите си два форума и на всички отчетни...пия мавруд и джин...казах ли Twisted Evil
Скайп-а ми...за Хоупчето специално е hera_zevs разбира се Mr. Green

# 175
  • Мнения: 331
На мъжа ми братовчедка е в САЩ и тя захрани детето по наш начин: сок, зеленчук, плод и каша.
Е, нали не се започвало захранването със сок - трудно смилаеми али бали, тинтири-минтири... newsm78
Казвам ви, ще се гръмна с патрони за глиган (то мене вече други не ме и ловят де, поради габаритите) покрай това захранване ....   tantrum tantrum tantrum #Sniper smile3544

# 176
  • Мнения: 331
Скайп-а ми...за Хоупчето специално е hera_zevs разбира се Mr. Green
Хахаха, Хероо, понеже очаквах , че ще ме адднеш ти и ще ми дадеш скайпа си (то кой ли ще ми откаже на мене  Blush), и гледам някой ми поискал оторизейшън и аз ентусиазирано го добавям и изведнъж срещу мен, на снимката, някакви в много близък план на задна прашка  Laughing Laughing Laughing Викам си, не че не може да е Хера, ама все пак.....  Grinning
П.п. Кои са си "твоите " форуми ( да идваме да вилнеем и там  Laughing) , щом само с джин и мавруд ще се разминем, то лесна работата Whistling
Явно е, че няма да захранвам по американската схема, ще започна по българската - ще съм задължена на всички, който ми обяснят БАВНО, С ПРОСТИ ИЗРЕЧЕНИЯ И БЕЗ ЧУЖДИЦИ как точно се започва - кога, как и т.н.  Гледам има цели теми по въприса, но нищо не схващам от тях - там всеки е със собствено мнение по въпроса. МОже да ми пишете и на ЛС  Mr. Green

# 177
  • София
  • Мнения: 291
Схемата за захранване първо със сок е много остаряла.  Сока е последното нещо което дадох на Алекс.

# 178
  • Мнения: 23
А бе не съм сигурна пюрето или сока е трудно смилаемо, ох даже малко смешно ми стана  hahaha, четох аз за сокчетата какво може да стане ако се започне с тях. Та аз по принцип ще почна с зеленцчука, после плодчетата, после каквото дойде.
Моето мнение, е че сокчетата не са захранваща храна, то даже не е храна, просто СОК... тааа затова или ще ядем, или ще си пием млякото...  Peace
Соковете ще въведа към 7 и 8 месец  Peace

# 179
  • Мнения: 451
Аз пия джин...зимата мавруд...нали знаете...казвам го в сбучай, че още конкретизирате връзките Mr. Green с обществеността и извън нея Mr. Green

И кафе,и кафе Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт