Хайде МАЙ-че напъни се- по коремче обърни се! - Тема 7

  • 27 816
  • 715
  •   1
Отговори

Анкета

С какво ще започнете захранването на бебето?

Опции:

# 435
  • Мнения: 660
Честито на месечинковците днес! Все така бързо да растат!  bouquet

Ние сме мнооого развълнувани и леко недоспали - нашата кака тази нощ за първи път прояви желание и си спа сама в нейното си легло, в нейната си спалня. Порасна ми момичето и това е - хем се радвам, хем ми е леко тъжновато...толкова бързо растат. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 436
  • София
  • Мнения: 146
Здравейте.Да се похваля.Вече 3-та нощ не Дани не става за нощно хранене.Вечер заспива около 20-20,30ч,около 22,30 го храня-спи и яде и се събужда към 6-6,30.

# 437
  • София
  • Мнения: 153
   ДД! Laughing Laughing
Честита Вяра, Надежда и Любов ( и София)! Всички с именни дни да се чувстват поздравени!  bouquet
Честит празник на София- поздравявам всички софиянци!  bouquet
Да са ни честити  многобройните днескашни месечинковци!Да са ни живи и здрави дечицата!  bouquet( Видях няколко снимки- страхотно са порастнали децата!)

# 438
  • Мнения: 1 328
Честит празник и от мен Simple Smile

# 439
  • на североизток
  • Мнения: 285
Честит празник и от нас!
Честити ни месечинковци!!! Да растат живи и здрави и да носят много радост!  bouquet

При нас лудницата е пълна - свикваме с режима на първолака и вълненията му, каката е на градина, бебешора - леко крива от зъбетата и превъзбудена от откриването на нови неща!

Връщам се да чета назад. 

Усмихнат ден, момичета!

# 440
  • Мнения: 85
Честит празник на всички именници  bouquet И на всички бебчета, които имат месечинка днес Simple Smile
Ние днес правихме разместване в детската- хубаво стана, доволна съм  Simple Smile
Ясена... тези няколко дни е доста раздразнителна- все си вре ръцете в устата, ад!!! Лиги, плюнки- страхотия- венците й са толкова зачервени, милото ми.... Бибата използва за чесалка... на моменти заспива едва- едва... Ох.... и това ще мине  Grinning
И при нас каката е на градина, баткото- на училище, но трети клас- сутрин започват в... 7,30.... на моменти пощурявам.........................................................

# 441
  • София
  • Мнения: 153
 Само да се похваля:
 1.Маги ака поне по 2 пъти дневно, откакто си пийвам бозичка! Благодаря на тези, които написаха,че разхлабвала.  bouquet И съответно спи нощем от 2 дни от 22.30 до 6.30! Hug Peace
  2.А аз , днес се премерих и съм съм 53 килограма ( само 2-3 отгоре) Laughing Мисля, че нещата започват да се регулират с наличието на цикъл, така че-не бойте се момичета- има спасение от килограмите-бавно, но славно!
  3. ММ сутринта отива да провери една стара дебитна карта и що да види: някой още май месец му внесъл 200 лв. повече и не си ги иска ( такива неща стават често с хонорарите в киното Laughing)- Веднага ги наместих! Peace
 Добре, че понякога има и такива дни!!! Laughing Laughing Hug hahaha

Последна редакция: сб, 17 сеп 2011, 17:06 от jenajena

# 442
  • Мнения: 23
Ехааа Марте, браво на късмета на Мъж ти!!! Ама той актьор във кино ли е?  Sunglasses

Ние се сдобихме с разстройство от ваксините  Rolling Eyes, не е често, но е рядко  Rolling Eyes иначе не изглежда много кривичък..

# 443
  • Мнения: 5 622

 Марте, какви хонорари, какво кино? Аз нещо май съм изпуснала  Thinking

Блазе ти за това, че Маги спи цяла нощ, блазе и на всички, които са така..При нас това е...миражжжжжжж  Tired
Дори и да не е гладен, се буди задължително за да мрънка и да се чудим какво да го правим. Да е жив и здрав мъжът ми, че е толкова издържлив и нощем става за да го храни и приспива, с сутрин става в 6 да приготвя детето за училище и да ходи на работа... Аз и така изнемогвам, какво оставало да съм на неговия режим и ритъм  ooooh!  Confused

Честито на всички празнуващи на днешния ден!

# 444
  • София
  • Мнения: 153
Ехааа Марте, браво на късмета на Мъж ти!!! Ама той актьор във кино ли е?  Sunglasses

Не е, но често ги замества, защото е рижо рус и много го търсят- играе го нещо като дубльор!А иначе има снимки в реклами и дори малка роличка в ''Стъклен дом''

П.с. Е- няма такъв ден хубав! Hug ММ и Криси ги избраха да снимат реклама за България, а Криско в началото на октомври ще се снима в реклама за детски играчки!Доволна съм от живота! Laughing Peace

Последна редакция: сб, 17 сеп 2011, 17:17 от jenajena

# 445
  • Мнения: 123
момичета тези от вас които захранват с какви пюрета започнахте и по колко давате доло горе и  а от кашите на кутията пише 4 лъжици и 140- мл вода но ако му дам всичко това то няма да яде някоя мама давали каши аз пробвах с моркови всичко харесва всичко яде но не знам по колко да давам

# 446
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Момичета, стараете ли се да премахнете нощното хранене на сладурите??
Моя хубостник беше започнал да прави 6 часова пауза вечер, като хапнеше в 10 се събуждаше към 4-4,30, но сега сме плътно през 4 часа и се събужда в 2.
Всеки ми обяснява, че ако сега не го науча да не яде през нощта, после ще е късно и ще трябва да си го храня винаги - да съм му давала вода вместо мляко и два-три дни щял да се откаже сам???!!?!?!?!?!  Rolling Eyes Rolling Eyes
Ха, страхотна идея! Ама нека ми го кажат на мен.  Тяхните цици ако пускат вода, моите само мляко произвеждат  ooooh! Моето дете не иска  да пие от шише и това е. Хера ми прати и каучукови биберони, ама не и не. От 30 мл., 5 да са влезли в корема на малката, всичко друго около нея  Banghead Banghead Banghead Как ще ходя на събирането на курса, след като няма как да яде  Tired Имам още седмица да я науча.  Crazy Чакам я да се събуди и пак ще я тормозя с шишето. Вие как се справяте с този проблем?

# 447
  • Мнения: 331
Оооохххх,  ЗАВИИИИИИИИИД, ЗАВИИИИИИИИИИИИИД на всички, чиито деца не се будят нощем - Фифо се буди ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ВСЯКА НОЩ,  и яде най-много тогава, какво ще праим не знам  ooooh! ooooh! ooooh! Tired

Честито на именяци, месечинковци, празнуващи по всякакви поводи !  newsm51

# 448
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Хоучпе, да знаеш е, че е защото му липсваш сигурно през деня и вечер си наваксва детето Simple Smile
Иначе ние преди заспивахме към 23ч. и спеше до 5, чак тогава ядеше. Сега се е научила да заспива в 21ч. и съответно в 2-3ч. е на линия. Ама пък пак спи до 9 сутринта  Laughing Сега й правя график. В смислъл записвам всяко едно ядене в колко часа е и от колко до колко часа спи  Mr. Green Човек без работа. Ама да видя дали има някаква закономерност  Rolling Eyes

# 449
  • Мнения: 331
Хоучпе, да знаеш е, че е защото му липсваш сигурно през деня и вечер си наваксва детето Simple Smile

Нелка, оценявам опита ти да ме успокоиш, но се опасявам, че няма нищо общо с мен - липсва си му манджата ,а не аз. Даже не ме и поглежда, започва да реве спейки, после яде спейки и като изяде всичко до шушка продължава да си спи. Изобщо не се и буди, за разлика от цялата къща. Ама да ми е жив и здрав, сега какво да го правя  Simple Smile

А , да кажа и тук - на 4м. и 7 дни е висок 73 см и тежи 7.800  Blush

Общи условия

Активация на акаунт