Хайде МАЙ-че напъни се- по коремче обърни се! - Тема 7

  • 27 890
  • 715
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 23
Муши, морков ли му даде? На такова прилича де, ама да питам?  Sunglasses Много е сладък.  Heart Eyes
Жени, ти какво бяло даваш за захранване?  Simple Smile
Марта, браво на вас! Определено ще се заплесвам вече повече по рекламите  Heart Eyes Sunglasses
Бубе, наистина има много невинен поглед, ама знам ги аз тихите води  Sunglasses
Аз, тази нощ си поплаках, нещо нервичките ми не издържаха  Cry

Варненски мами, моля погледнете темата за срещи!

Последна редакция: нд, 18 сеп 2011, 09:16 от Гери С.

# 466
  • Мнения: 10

mihaellaАко имаш проблем, обърни се с въпрос към консултантите по кърмене!
По мое мнение:просто спри да му даваш вода на детето (то не може да си я вземе само) и виж колко и дали суче-може да не ти стига кърмата, но се налага подподробно да опишеш режима ви на хранене.

Мерси, за това пък не се бях сетила  Embarassed
Към консултантките по кърмене: Дъщеря ми е на 4 месеца. Кърмя я на поискване, през два часа и половина-три. От 21 до 2-3 часа прави пауза и после пак се продължава. Първите два месеца не искаше и да помирише вода, но една нощ след много рев това беше единственото, което не бях пробвала и взе, че се успокои.
  Започнах да се безпокоя, когато започна да отказва гърда и залъгалка и да си търси водата. Когато види шишето започва да посяга с ръчички и да нервничи докато не й го дам.  Това се случва предимно вечер. Вече не иска да заспива на гърда, когато се наяде плаче, за да я вдигна или започва да гледа настрани. Заспива само след малко вода. Има ли някакво обяснение за това поведение и как мога да я откажа съвсем да пие?
  Искам предварително да ви благодаря и да ви кажа, че успях да кърмя успешно само благодарение на вас! Simple Smile


И да кажа, че на Макси ще му изям бузите... от отдавна съм му хвърлила мерника!   chef Голям е бонбон!  Heart Eyes

# 467
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

Аз, тази нощ си поплаках, нещо нервичките ми не издържаха  Cry
Гери С. защо така Hug Наслаждавай се на Еди.
Хоуповаааа радва ме много тоз Фифо Heart Eyes И тя пък се изцепи лафа на седмицата...била табуретка...1,70...да ти имам табуретенето Mr. Green аз 1,65см. с вдигнати ръце Mr. Green
БУБЕ мъжете ти са страхотни...и трамата..и дъртия вкупом с малките Mr. Green Hug Пускай по-често снимки да ги гледам.....и къде е този албум...само аз ли невдявам Mr. Green
mihaella_  аз не се притеснявах когато Боримечков изкарваше само на вода...все пак беше разгара на лятото и го моряха жегите явно. Защото той когато е жаден млати яко вода/т.е чай от копър и анасон на ХИП де/ а когато е гладен пия АМ.
Мушенцеее....уникални физионимии прави МАкси Hug
АЗ вчера ходих в моето си магазинче...да купя памперси за Боримечков, за баба / Mr. Green/ и купих каша и три вида пюрета...ябълки, картоф и ранни моркови на ХИП са всичките. Мисля като стане на 5м...т.е на РД-то на брат си другата седмица и да го пробвам.
jenajena уби ме...такова филмово семейство сме имали Hug Ти си скрита лимонка бе жена Mr. Green
Лусито ще я баннавм вече Twisted Evil ама това е друг въпрос Mr. Green
И да ви представя Боримечето с вирнати кълки Mr. Green

Последна редакция: нд, 18 сеп 2011, 09:57 от Хера

# 468
  • Мнения: 2 172
Юхууууу,народееее   wavey
Забравихте ли кака си Елфа  tooth
Май,не,а  Laughing

Тук съм,тук съм,всичко чета,ама не пиша,че то няма кой знае какво за писане и да не пълня темата с глупости викам  Laughing

Геринце
,Бубе  Hug Добре съм момичета,добре съм,но съм се зачекнала в едни торти и по цял ден се зомбирам и се чудя ще го бъде ли няма ли да го бъде с моите две сакати ръчички Thinking

Бубе,Ралфи е просто невероятен.Такова карасиво и нежно момче,очите ми останаха  Crazy  Heart Eyes И точно преди да прочета на кого го оприличават и аз си помислих,че прилича повече на татко си.Но пък Габ си е твое копие  Heart Eyes Много красиви деца имаш,чудесни са  Heart Eyes Flutter

Ами висок е Фифо, ама за сега, то има време, та не се знае Laughing Аз все пак се моля да прилича на баща си (1.90), а не на майка си-джудже (1.70)  Praynig Той сега е настанен в кенгурото, баща му го разнася напред-назад , в резултат на което дребчо се е опулил  Shocked, разглежда и мълчи  Sunglasses

Джудже си била ,Хоупи,а  smile3532 И аз съм 1.70 пък се имам за мноого висока.Незнам аз ли общувам с по-нисички хора,но застана ли до някоя жена и винаги съм една глава над нея,че и повече и получавам комплекс за голямоценност  ooooh! То че съм винаги на токчета,така е,че съм тулуп все още,тулуп съм,ама чак пък толкова  Thinking Направо за великан се имам,пък ти сега  джудже викаш  Thinking Трябва да си намеря някакви по-височки хора ,че да започна да се чувствам нормална  Sunglasses

Иначе Рая е добре.Все така послушна си е.Яде, спи и се смее ,гък не казва  Heart Eyes Все още не може да се обръща по корем,но прави опити.Ама и тя се е окюфтила,та сигурно затова  Thinking
Има ли бебе в темата,което все още не се обръща или май сме само ние  Laughing

# 469
  • София
  • Мнения: 153
ДД и от нас! Laughing
Елфи А добре си се завърнала- и ние още не се обръщаме сами, а с малко помощ, защото се търкаляме от дебелина  Laughing
Какви са тези торти, дето ги майсториш?Дай малко насам да си хапнем и ние! smile3521
Хоупова ще яде бой  #Cussing out- ако 1.70 е джудже какво ли съм аз с моите 1.60? newsm78 Бълхичка,Елфче?..Или направо на това му се вика-тапаTwisted Evil  Е.. като обуя токчета замазвам малко положението! Peace
Но за сметка на ръста си, аз харесвам високи мъже - едно време имах гадже 2.02 м. ooooh! приличахме на Крачун и Малчо  Joy
ГериИма такива моменти, но да минават бурзо и да се появи усмивка на хубавото ти личице!  bouquet
Хера Чакам те в София ( нали си имаш и почерпка от мен!) та да насминаш и моето Маги да го изкараш такова Убаво като Боримечето! newsm10
 

# 470
  • Мнения: 10
  Ааа, Елфиии, моля моля... ако ти си великан аз кво да кажа?!!! 1.75 съм и до преди 5-6 години имах комплекси, че съм ужасно висока, ама аз бях и много слаба, та си приличах баш на жираф. А да не ви казвам после, като се появи манията ми за високи обувки  Mr. Green Ама сега като качих някое друго килце от бременността (23  Shocked) горе долу нещата си дойдоха на мястото!
  Хера,   ми незнам защо и аз толкова се притеснявам, ама много ме е страх да не се отбие. Като немога да следя коко изяжда и все си мисля, че яде малко и затова иска вода. Иначе не е хич слаба де  Thinking
  За пюренцата: И ние май ще ги почваме скоро. Гледа ме как ям с голям интерес. Онзи ден даже й подадох една пълна лъжица към устата и тя готова да я лапне.
  За обръщането: от вчера се върти и от корем по гръб, да не говорим, че се опитва и да лази  Shocked Ама то моето ще е голямо шило, аз си знам, че ще прилича на баща си (той е проходил на 9 месеца  Crossing Arms)

# 471
  • Мнения: 1 328
Гери, бяло съм давала оризова каша. Сега писах, ще захранвам като му дойде времето с нещо, което може детето само да си държи. Може оризова бисквитка направо, не знам..
Хоуп, деееее бре.. аз съм 156 и 170 сантиметровите джуджета направо си стърчат над мен Simple Smile)
Марте, не съм го засичала твоя мъж из рекламите и аз.

# 472
  • Мнения: 85
Хм... за височината- и аз съм към джуджетата-  с моите 1,63.. ММ и той е толкова, май с 2 см по- висок, та децата- едни тапички... Магито е най- най- дребничката в детската градина, ама какво гласче има.... писка над всички  Laughing Иначе Ясена расте бавничко- на фона на Фифо с неговите сантиметри... ние сме едва 60.... Rolling Eyes Иначе добричка ми е щерката- нощем спи.... цяяяяяяяяяяяяяяяяяяяла нощ.... От 20,00 до 07,00.... блаженство... иначе вече изяжда по 170-180 гр мляко, на АМ сме. 
Ох, какво друго...
Марте, хубаво семейство имаш ти- как няма да ги избират по рекламите, като са хубави  Simple Smile
mushence, честитка за първите лъжички Simple Smile

# 473
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Елфи, и ние още не се обръщаме. Не ни идва на акъла. Ако леко я завъртя, самичка се обръща и доволна, но не поема само инициативата. За сметка на това е пълна с други номера. Слагам малката в коша за кола и гледай какво става. Ако не е вързана, изсул-изсул и се измъква от кошницата. Или пък се хваща отстрани за дръжките, където трябва да минава колана за кола, и се изправя до седнало положение. Много обича да седи, ама още е мъничка.
Мария, и на мен още не ми е дошло. Днес даже си правих тест. Отрицателен е. Ами ми е едно заспало, гади ми се и много ям, та ме хвана параноята  Laughing
За височината - аз съм 1,65, а ММ е 2м. Малката на 3 месеца и 10 дни беше 66см. Дълга ще да е  Laughing

# 474
  • Мнения: 331
Ей, тва жените сме щура работа, нямаме угодия - едни страдаме, че сме ниски, други страдат, че са високи  ooooh!  Laughing Аз цяла бременност не слязох от 15 см токчета, само в банята не съм с токчета, ама това е - луд умора няма!  Crazy Sunglasses

Елфууууууун  Hug дай снимки на Рая бре, че я забравихме!!!!!  Twisted Evil

Херооооооооооооооо, пак изби рибата със снимка - уникални кълки, уникална мечка, изобщоооо - красота ! Heart Eyes Heart Eyes Hug

(п.п. не знам дали заради Боримечков, ама цяла нощ сънувах, че имам мечка в къщата и се чудех как да се спасявам  Crazy #Crazy Crazy )

# 475
  • Мнения: 251
Аз съм 1.76,никога не съм си харесвала ръста и винаги съм завиждала на джобните гаджета.В представите ми  идеалната жена е фина и мъничка.

Инчето е пристрастена към песента "Бански на лалета",щом свърши и започва да ръмжи.


За цикъла
-все още не ми е дошло.Дата на последна м.-25.08.2010 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

За водата-не давам.

# 476
  • Мнения: 331

Инчето е пристрастена към песента "Бански на лалета",щом свърши и започва да ръмжи.


И аз  newsm47

# 477
  • Мнения: 1
Момичета голяма забава ми е с лъжицата. Дани се кефи и на нея  на оризовата каша. Вчера му дадох само да я опита, но днес си омаха всичкото - направих му 1/2 супена лъжица каша с 25мл вода. Утре може би повече. А памперса даже и напикан ми мирише на ориз Laughing
Хера ти по колко каша ще даваш и как ще влючваш после пюретата, отделно от кашата или заедно с нея?
И за пореден път завид, завид на сладкото Боримече за страхотната фотографка, която си има под ръка.
Гери дано вече ти е минало лошото настроение и да се усмихваш Hug
Мушенце Максито много сладък с лъжицата Heart Eyes. И аз открих, че Дани се нуждае от повече сън през деня и сега правя какви ли не номера да го излъжа да спи повече. Наградата след добрия сън е весело, бърборещо и НЕРЕВЯЩО бебе.
Марта честито ти и по трите точки от вчера Hug
Буба много красиви деца  Heart Eyes
Хоуп ти направо ги разби всички под 170см Joy
Елфи и моето дяте не се обръща, за което много се радвам на този етап. По принцип било нормално в 5тия месец. Големи бързаци тея малки майчета Wink
Ох още исках да коментирам ама не помня вече какво ooooh! Май трябва да чета по два пъти.

Последна редакция: нд, 18 сеп 2011, 18:52 от djidjonka

# 478
  • Мнения: 5 622
 Нормално е Хоупова да се смята за ниска при мъж 1.90  Wink
Аз съм 172, а мъжът ми 175. Изглеждам си висока до него.
Заради това, че не е много висок почти ходя само на ниски обувки. Токове от по 11 см слагам само когато не сме един до друг, че иначе не изглеждаме много естетично и спокойно мога да си го нося под мишница  Mr. Green

Обувките ми са предимно или равни, или са с ток 8 см, с който първо се чувствам най-удобно и второ изглеждаме съвсем добре един до друг (косата му е нагоре и му придава височина и аз с токове от 8 см и той с обувки и с коса стърчаща нагоре ставаме еднакви на ръст  Sunglasses )

Иначе и аз явно общуваме предимно с ниски хора, щото и аз като Елфичка се чувствам адски некомфортно съвсем редовно защото стърча над масовката и то когато съм на съвсем равни обувки. Като обуя ток и понеже съм със слаби крака изглеждам като току що слязла от подиума  Mr. Green  Joy


П.С. Момичета, още веднъж мерси за коментарите по снимките   bouquet Само не можах да разбера защо аджеба ги виждате свободно след като на мен си ми дава, че албумът е личен и е с парола?!  Thinking

за захранването забравих да кажа- ще захраня и аз при навършени 5 месеца, мисля, че е готов още и сега даже  Wink
Онзи ден само го пробвах и му дадох да близне едно пюре от круша (с което не смятам да захранвам, но такова имах налично), но се смръщи нещо и веднага се подриска. Затова захранване със зеленчуково- картоф/морков или с оризова каша, която, обаче ще приготвя с АМ, не с вода.

# 479
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Я, сватята се появила, да зема да зачеркна нЕкъде.
Елфи, покажи децата, че им забравихме очите, пък и торта не отказвам.Ти много време ще да имаш, щом се захващаш с тортоправене.Аз едно време ги правех и покритията и розите и фигурките, ама без деца друго беше, сега ще се пробвам пак за полвин годинката на Моника.
Марте, браво на фамилията ви, сега трябва да си пусна пак мисията Лондон, да го дебна твоя мъж.
Бубе, много са ти хубави мъжете , и албума хич не си го заключила.Ти нали щеше на проф. фотограф да ги водиш във Варна, какво стана, снимки има ли?
Мушенце, проблеми с лъжицата не видях, като гледам Макси ще си хапва с кеф, пък и чистичко, нямаше оранжево по лигавник и дерхи.
Боримечето, как е вирнал кълки Heart Eyes, туй на Моника не сЪ отдава.

За обръщането, хич не се обръща, на един месец се претъркулваше от корем на гръб, после обаче се закръгли и хич не се търкаля.Завърта се настрани и така си седи, ако е по корем, полегва с главичка настрани и ми се хили.


Да попитам, почиствате ли ушите на децата, как и кога.Аз много внимателно с бебешките клечки, без да навлизам в канала , и то веднъж на две седмици.

Още едно питане, има ли някоя мама с Бъгстър и дали мога да возя моника в таз количка , че ми писна само в кошницата за кола.

Общи условия

Активация на акаунт