Хайде МАЙ-че напъни се- по коремче обърни се! - Тема 7

  • 27 910
  • 715
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5 622

Бубе, много са ти хубави мъжете , и албума хич не си го заключила.Ти нали щеше на проф. фотограф да ги водиш във Варна, какво стана, снимки има ли?


Има, бе  bowuu  На компютъра ми в БГ са качени, а тук още не съм ги сваляла от диска. И понеже са ужасно много, трябва да се хвана (но да видим кога) да ги кача най-хубавите в някакъв албум, щото иначе  писва, те са всяка снимка с оригинлана визия, черно бяла такава и някои имат и по-артистична обработка (като от старите ленти, нещо такова). Чак аз се отегчавам да ги гледам че са над 200 броя  Crazy Иначе съм страхотен фен на черно-белите, някои са направо уникални, ще кача и ще покажа щом има любопитни  Hug

а за албума защо не е заключен не знам  Tired Може би трябва да отправя запитване към снимка.бг  Tired

Бъгстър-а е от 6 месеца, но ако има позиции на гърба, можеш да я слагаш от сега, що да не може? Съвсем седнала само не може.

# 481
  • Варна
  • Мнения: 302
Здравейте от мен!

Относно обръщането - моят дивак досега се е обръщал 2-3 пъти сам /от гръб по корем/, но понеже не го прави често и подозирам, че малкото пъти, когато го е правил, е имало наклон, не го броя още, че може да се обръща Mr. Green. От корем по гръб иначе си се обръща.

За височини си говорите - аз съм само 1.68 и хич не се чувствам ниска, познатите ми са все около и под моята височина, рядко над нея и така. По принцип най-комфортно ми е със 7-8 см токове, дори и през бременността ходих с такива, но откакто меря постоянно улиците с количката, съм най-често с ниски токове или равни обувки. Мъжът ми е 1.85 и сме си идеални така Mr. Green

Моето диване пак се запече, откакто ми направи подарък пълен памперс на 15-ти септември, не се е отчитал ooooh!. Пробвах да му дам разхлабващ чай, ама не ще да го пие, ама и аз нямам нормални биберони в нас - имам на Авент с 1 дупка дето нищо не пуска и един на Чико дето ви разправях колко съм загубена и се оказа за каши и пюрета, съответно от него пък тече ужасно. Пробвах с лъжичка да му набутам чая, ама не е работа, разрева се като луд, плюеше и буташе лъжицата, какво толкова не му хареса в чая, не знам. Та не знам вече какво да го правя newsm78.

# 482
  • Мнения: 10
  Така ми се иска още да не се беше научила да се обръща. Сега спи постоянно по корем Crossing Arms Обръщам и след 5 мин айде пак наново. Много ме е страх да не се задуши и по цяла нощ я дебна.
  Вие как приспивате вашите бебоци, че това заспиване ни е голям зор. Вече даже в количката не иска да спи. Зъби ли й растат, незнам, но от няколко седмици е ужасно нервна  smile3511
  Ушите и ги чистя винаги след баня и все са мръсни. От Де тая мръсотия немога да си обясня  Thinking

# 483
  • Мнения: 299
Добър вечер!
Честито на всичко и за всичко в последните дни!На мен нещо не ми се пишеше много,много.
Всички мъничета са просто страхотни!Да ги изядеш!
Аз съм висока 166 горе долу.Имам се за средна височина и всъщност винаги така е било(нали в танците по ръст се подреждаме).Мъжа ми е към 183,та с токчетата(които рядко нося)няма проблем.
Обръщането-от 4 дни прави опити и вчера успя 2 пъти.Но пък днес не можа.Голям зор е! Laughing Много ми е смешен
Ушите и аз така ги чистя Нанди,но малко по-често.
Цикъл и аз нямам.Дано и не дойде скоро.Не го ща! Mr. Green
Марта май всички по-ниски жени харесват високи мъже!Даже не просто високи,а мноооого високи!

И да не забравя да кажа и аз как завиждам на майките със спящи бебета!При нас едва ли ще стане скоро Crossing Arms Тази нощ плътно през 3 часа си ставахме да папкаме и в 7 вече тотално се събуди.

Аз вече започнах работа-два дни по 2 часа.И сега трябва да се цедя,че няма да успявам да се прибера за яденето.Обаче едва успявам да изцедя някое и друго милилитърче Confused Дано се подобри положението,че не знам какво ще правя...

Олях се!Извинявам се!
Лека вечер от нас!

# 484
  • Мнения: 22
Опи, добър вечер!

И Максим не се обръща сам, само като го побутна леко се сеща и се завърта, но иначе сам си стои само на една страна, не замята още крачето че да успее. Ама не го насилвам аз. Вечер преди баня като играем тогава го въртя на спалнята...... Все ще му дойде на акъла да го прави, ама не бързам, че съвсем не мога да го оставя никъде Simple Smile

Хапването му харесва на малкия господин. И наистина няма оранжево и изплюто, не успя да се омаже до ушите, но скоро и това ще стане. Лапа с охота. Днес е още по-доволен Simple Smile

Ушите ги чистя всяка вечер след баня. Не бъркам на дълбоко, по-скоро да попия водата, че ме е страх да не остане вода и да настине вечерта.

Хера, Боримечето е страхотно, и не е слабушко, идеален си е Simple Smile

Джиджонка, и аз вече гледам да спи повече, наистина има разлика. Явно спи много леко и се буди много лесно. Днес на обяд се е пробуждал поне 5 пъти, но не го оставих да се разсъни, а го залюлявах и така спа 3 часа. След това беше идеален Heart Eyes

Елфи, покажи какви торти майсториш Simple Smile

Друго имаше ли.....

Някой беше питал за водата.. Аз все още давам преварена. Просто не ми е никакъв проблем, след като всеки ден си пускам каната за вода за кафенцето....  Давала съм и 2 пъти от една розова бутилка- мисля че Савина беше.

# 485
  • До морето :)
  • Мнения: 328
За ушите - чистя си ги детски, с ограничител, след баня (т.е. през вечер) Ама ко видя мръсно, каквато клечка ми е под ръка, с такава чистя  Mr. Green Иначе понякога са толкова мръсни, че направо ме е срам, като ги видя  Embarassed
За водата (която не давам), по принцип й я преварявам в каната. Давам Изворна на Девин. Четох, че минералната натоварвала бъбречетата, затова и я избягвам

# 486
  • Мнения: 237
Андреа пък толкова много се върти по корем,шугава работа,за секунда немога да я оставя извън кошарите.Утре сме на ваксини пак ,и втория прием на роtарикса ще слагат,дано го изпие отново без да върне  Praynig и дано този път не ми прави температури  Praynig

И аз преварявам вода все още,ама за какво ли и аз незнам,давам и само като хълца,което е често срещан при нас,но и тогава отказва,не че разбира ,че ще спре да хълца ако пийне .От две вечери плаче и вика на сън,така ме шашка,ставам да я вдигна едва ли не и докато я докосна,си заспива наща хубостница,не че се оплаквам,че заспива.Моята коса капа един месец много яко и сега почна да понамалява като,че ли,дано спре,че в къщи сме с бял ламинат в спалнята и тез черни коси като се пръснаааааат,аман от косми  Crazy
Браво на всички захранени бебенца,много хубаво,че си хапват с охота,дано и занапред е така  Peace
чакам да се видим с варненските майчета,че после почивните дни се омитаме с дребосъчка малко да подишаме друг въздух.Ушите и аз ги попивам по скоро след банята,иначе ту има ,ту няма секретче,мисля ,че е нормално  Peace

# 487
  • Варна
  • Мнения: 302
За ушите да си призная - понякога бръквам мъничко навътре с нормална клечка за уши, без ограничител, но това само ако забележа нещо "интересно" там Laughing. Чистя ги през 2-3 дни, когато се сетя.

# 488
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Седя и си гледам детенцето. Вече нямам бебе, а едно малко порасноло дете, което тепърва опознава Света  Heart Eyes Имам чувството, че, живот и здраве, като имам още 1-2 деца няма да ги обичам толкова много, колкото малкото ми момиченце. Знам, че няма да е така, но в момента само Елито ми изпълва сърцето  Heart Eyes

# 489
  • Мнения: 1
Имам чувството, че, живот и здраве, като имам още 1-2 деца няма да ги обичам толкова много, колкото малкото ми момиченце.

Това всеки си го мисли с първото. Толкова си обича детето, че си мисли, че е немъзможно да обича някое друго също толкова. Но естествено не е така. Даже съм чувала жени, които не искат следващо дете само поради тази причина - някакси си мислят, че ще трябва да разделят тази любов на две.  Laughing

# 490
  • Мнения: 1 328
Имам чувството, че, живот и здраве, като имам още 1-2 деца няма да ги обичам толкова много, колкото малкото ми момиченце.

Това всеки си го мисли с първото. Толкова си обича детето, че си мисли, че е немъзможно да обича някое друго също толкова. Но естествено не е така. Даже съм чувала жени, които не искат следващо дете само поради тази причина - някакси си мислят, че ще трябва да разделят тази любов на две.  Laughing

От една книжка за едни мечета на баткото, нещо в тоя дух беше:
..Любовта на мама
става само по-голяма,
щом като обича двама..

# 491
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Имам чувството, че, живот и здраве, като имам още 1-2 деца няма да ги обичам толкова много, колкото малкото ми момиченце.

Това всеки си го мисли с първото. Толкова си обича детето, че си мисли, че е немъзможно да обича някое друго също толкова. Но естествено не е така. Даже съм чувала жени, които не искат следващо дете само поради тази причина - някакси си мислят, че ще трябва да разделят тази любов на две.  Laughing

От една книжка за едни мечета на баткото, нещо в тоя дух беше:
..Любовта на мама
става само по-голяма,
щом като обича двама..

100% е така. Аз като бях бременна се чудех дали наистина толкова много ще го обичам това дете  Laughing Ама като ми дадоха да я целуна... по-нежно усещане не съм изпитвала никога  Heart Eyes

# 492
  • Мнения: 85
Добра вечер, момичета Simple Smile
За любовта... е... няма такова нещо.... честно да ви кажа, живота ми би бил немислим без моите слънчица... Всяко си е с неговото си характерче- кога по- кривички, кога по- послушни, но.... пълнят ми сърцето...
Няма да забравя, когато се роди Ясена, батко й ми подари собственоръчно направена картичка- за раждането на новата сестричка Simple Smile Миличкият- беше си поплакал... Ох, и на мен ми тръгват сълзичките, като се сетя...Магито, пък, като направи беля и й се скарам, тя тихичко казва "мамо, много те обичам" и ме гледа с едни големи очи... миличката ми.... А Ясенчето с невинните очички и сладката усмивчица...... щастлива съм, че си ги имам и тримата и благодаря на дядо Боже за тях Simple Smile Ох, много са ми милички, не мога да ги обичам отделно.....

Относно обръщането- Ясена си кротува, в леглото й ако е застанала по- настрани, мята единия крак и се обръща по коремче;
Ушенцата-... когато се сетя, но и аз с обикновени клечици, че с тези, с ограничителя нищо не става...
Аз исках да ви попитам- за пробиването на ушенцата мислили ли сте?Кога, как, къде....? Споделете...

Оо, днес Ясена става на 4 месеца Simple Smile


# 493
  • Мнения: 1 328
За чистенето на ушите, да се включа и аз. Последно като ходих за мен на преглед ми каза док. да си ги чистя с натопена в кислородна вода клечка. Много по-добре става и не "дере" някак си като на сухо. На малките също започнах така да им чистя, доволна съм.
За обръщането - може да се обръща от около месец Митко, но последните дни се активизира някак си. Само дето няма шанс много, че не стои сам легнал. По цял ден, с изключение на 10-15 минутки 203 пъти на ден, в които дремва е легнал, иначе все си е в нас. Не ще и не ще да е сам някъде.

# 494
  • Мнения: 299
Аз пък за ушите знам,че въобще не трябва с клечки да се чистят.Ние си ги чистим със спрей,а на бебчо чистя външната част само(не бъркам навътре)

Общи условия

Активация на акаунт