Хайде МАЙ-че напъни се- по коремче обърни се! - Тема 7

  • 27 893
  • 715
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 622

 Оф, Мартеее..много тъпо ми стана като прочетох какво е казал Вики..Той на колко години е в момента? Щом е лъв, значи наскоро е навършил някаква възраст. Може да влиза в пубертета, мен например много ме е страх от този момент..В момента детето ми е изключително мило, любвеобилно и послушно, но..като дойде момента за пубертета се страхувам да не би да не мога да си го позная..Сега още повече като те прочетох  Rolling Eyes А за готвенето, ти нали беше казала, че двамата ядяли само сандвичи? Може да му се иска някоя готвена манджичка на детето, вземи му сготви нещичко Heart Eyes   Hug
Аз редовно си готвя, а когато не мога мъжът ми готви, та винаги има готвено в къщи, за мен лично това внася определен уют в дома, а и да си призная ми е много приятно когато мъжът ми се прибира да каже колко вкусно му е ухаело още от коридора и като е влязъл е разбрал как това идва от нас  Blush  Heart Eyes

Габ днес става на 7 години и все още за него съм най-добрата и красива майка (постоянно ми го казва и ако взема нещо да се оплаквам, почва да ме опровергава и да ми дава примери, че не съм права да се съдя така строго).
Не мога да повярвам кога мина това време и това до някъде ме скапва..Минали са 7 (СЕДЕМ!) години, а аз все още помня деня когато го родих като, че беше вчера...

Днес за съжаление е един дъждовен ден, но ще трябва да излезем с дреб да вземем торта за изненада на батко му.
(Понеже съм забравила отворен прозореца и не съм си постнала отговора, а съм излязла, вече се върнахме, взех сладоледена торта за разнообразие с лика и формата на бобонките М§М)

Приготвила съм и вечеря, понеже днес Ралфи е доста разбран, та даже можах и да сготвя, но най-вероятно ще излизаме на ресторант тази вечер, така, че хапването ще остане за утре  Grinning

Хубава вечер (на Бг мами, на американските, хубав ден)   bouquet

# 541
  • Мнения: 22
Мартеее
Но все пак,понеже аз съм гадна майка щях да го  fight и въобщееее нямаше да се трогна,защото знам,че не е вярно  smile3534
Но е кофти,определено, да чуеш нещо такова пък било то и невярно  Thinking

Мухахаххаха, Елфун извади голямата тояга, а?  smile3532

....еййй,нямам търпение да става на 6 месеца и да сяда,че ми писна да го разнасяме като крал и той само да слухти и да клати главата smile3515

Ей това изказване на Лусинда ме разби от сутринта........крал, а?  newsm18

Мартеееее,  Hug не го случай Викито, той не ги разбира. После като се светне каква готска майка има, има да те хвали насам и натам, ама завалията още явно не разбира от жени Simple SmileПоне си имаш Маги и Криско да те гушаааааааааааат!!!  Hug Hug Hug

Мария, не се вкарвай във филми с това акане. Вече явно му се регулира храносмилателната система и ще ака по-рядко. Въпроса е да не се напъва постоянно и да се нерви. Ако е така, не го мисли, сам ще се изака когато му дойде времето. А може би когато захраниш ще стане по-лесно всичко.

При нас захранването минава идеалничко... Доволна съм аз, детето ми е ящно (не бях очаквала да не е). Херич, като метнеш Боримечето да яде, пращай го насам, да го угоявам  Crazy

По-късно ще пусна снимчица от днешното ни кафенце Simple Smile

# 542
  • Мнения: 299
Добър вечер!
Минавам и аз бързичко:)
Храненето можем само да си мечтаем да е 4-5 пъти на ден Rolling Eyes по-скоро са около 7-8.През деня не ми е никакъв проблем,ама през нощта..тежичко ми идва.
Захранване-мисля да устискам до 6 месец.И по-рано да е,със сигурност няма да замествам цяло хранене.
За сядането и аз вече нямам търпение.Много му е интересно да си зяпа,ама в тоя кош няма как да стане.Иначе като му дам ръчички се набира яко и много му харесва.А главата му въобще не изостава вече.
Марти не е акал 2 дни.Боза не помага.
Марта,я не му се връзвай!То е ясно,че не е така! Hug
Бубе жив и здрав да в Габ!Все така да те обичка!
Аз на този ден миналата година видях двете чертички!Незабравим момент! Heart Eyes



# 543
  • Мнения: 23
ето и някоя и друга снимка от нашето захранване Simple Smile





# 544
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Добър вечер от нас, т.е. от мен, че диването вече кърти отдавна  Grinning А, наздраве Simple Smile  Drunk
Ще го карам по памет  Mr. Green Ще ме прощавате, ако забравя нещо, ама е от бирата, не от липса на акъл  Whistling
За захранването - и мен ме сърбят ръцете. Като ям/пия нещо малката само в устата ме гледа. Ама ще гледам да изтърпя до 5 навършени. Пък и ще видим с млякото как сме  Rolling Eyes
За броя хранения - ядем по 7 пъти. Днес се зарадвах, че снощи пропусна 2 яденията, ама днес си навакса. През 2 часа, през 2 часа и млекоцентралата даде фира. Сега лоча бира, барем се събере нещо за след почивката  Laughing Ама пък да седи гладна, като не й харесва АМ, да се спасява  Grinning
За зъбите - нашите венци се белеят от 2 месеца  ooooh! Само си яде ръцете, ама до там. Развира се яде и всичко друго освен ръцете  Mr. Green Пелини, играчки, ръцете ми, а най-обича рамото ми. Като я взема на ръце и започва едно лудо стъргане на тия венци, че имам чувството, че чак хапе. Това брои ли се за целувки?  Laughing Иначе като съм легнала, взела съм я на ръце и правим "самолет-че" лигите й текат чак до мен без да се прекъснат никъде  Heart Eyes
За водата - май аз съм единствената (освен Хоуп), която не знае какво и колко плаща. Който отиде до пощата, той дава парите  Laughing А и сме 2 домакинства на 1 водомер, така че не знам нищо аз. Колкото поискат - давам  Laughing
Марте, Вики със сигурност не го е мислил това, което е казал.  Hug
Зайче, Андрея да се оправя по-бързо. Може наистина да е зъб тази Т. Иначе всички деца около нас са болни и ние с никой не можем да се видим  Sad
За пълните памперси - до къде стигнахме, да си пожелаваме ла*на  hahaha Ама кой ли не им се радва. В този ред на мисли. Пак започнах БиоГайа-та и вече нямаме слуз в акото  Party Наистина действа  Party Party Party
За сядането - моето човече ако го питате, може и цял ден да седи  Laughing Хваща се за ръцете и без проблем сяда доста отдавна, ама веднага я връщам назад, че още ме е страх  Crazy
Да се похваля - от днес имаме още 2 номера.
1. Дава си ръчичките за ХОП (сядане), макар и не много сигурно, но ги подава
2. Като правя "Дзак" и с нейните ръце маха моите от лицето, да ме види и после пак и ги бута, да се скрия  Laughing
Лека вечер и НАЗДРАВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

# 545
  • София
  • Мнения: 153
 Още веднъж благодаря за вниманието момичета! Hug
Бубе: Да ти е живо и здраво послучното момче- много да те радва и да те слуша!  bouquet
За Вики нещата са сложни...налага му се да се разкъсва между 2 семейства и това го обърква и депресира Sad
Колкото до храненето му...яде само картоф,домат,краставица,плодове, маслини, царевица ,хляб, яйца и млечни продукти!Нищо готвено!!! #Cussing out #Cussing out А аз готвя всеки ден ( и казват, че било вкусно Mr. Green Heart Eyes )- опитах се да му готвя постно, но отказва да го яде! ooooh!
 Бащаму се спасява като го храни в Макдоналдс ooooh! ooooh!- там яде единственото месо(отвратително!)-пилешки бургер!
В училище се тъпче с кубети и чипс, а аз плащам задължителен обяд( с месо!!! Twisted Evil)
А сега по актуалните теми:
зъбки май скоро няма да има-мъчат ни, но няма подуване и не се белее newsm78
Кърмене 6 пъти( рядко 7)-колко яде идея нямам, но е невероятна дебеланка Laughing
Обръщане: Вчера се обърна сама 4 пъти от гръб по корем...днес я мързи Mr. Green
За друго утре, че мозъкът ми е изтекъл с вечерното кърмене!
П.с. Заиче-дано вече да сте добре Praynig и честито на захранилите успешно!

# 546
  • Мнения: 10
  Марта, предполагам е много кофти да чуеш подобно нещо, но и ти сама осъзнаваш, че го е казал умишлено, за да те засегне. Сестра ми е лъв и понякога става доста жестока. (Аз съм стрелец и съм още по зле Twisted EvilГорката ни майка!)
  Бубе, честит празник на твоето порастнало момченце.  newsm59
  Сега идва ред и аз да се оплача. Чувставам се най-некадърната майка. Незнам какво му става на моето дете, но не спира да плаче. Вече изобщо немога да я приспивам. Нито на ръце, нито друсане, а в люлката и в шезлонга става още по зле. Само количката помага (бог да поживи тоя дето я е измислил) и днес цял ден сме навън. Прибрахме се за 1 час и вдигна целия блок във въздуха.  Tired Вашите деца по колко спят??? Селин се събужда, играем си максимум 20 мин и се почва търкане на очите и реееееввв... все едно не е спала изобщо.  Честно не издържам вече, много ми е гадно. Току що даже си поревах    smile3518

И да ви запозная с моето непослушно Селинче ...

http://mihaelagenc.snimka.bg/other/selin.622244.25080293

http://mihaelagenc.snimka.bg/other/selin.622244.25080294

http://mihaelagenc.snimka.bg/other/selin.622244.25080290

Последна редакция: вт, 20 сеп 2011, 23:59 от mihaella_

# 547
  • Мнения: 22
Ето снимките:

Цялата тайфа- Дани на джиджонка, Еди на Гери, Максито (мойто) и Мелани на Даниели


Пак същите Simple Smile (Тренирахме Гери за второ  Joy Joy Joy )


Максим и Мелани си имат приказка отдавна.......обикновено се жалват един на друг #Cussing out, или реват в един глас на път за вкъщи  Mr. Green

(Да види сватята как се задяваме, пък може и да ни докара Симонка да си я видим  Heart Eyes )


И да кажа на всички останали варненки, че са несериозни......... в общи линии това ни е най-сериозната групичка за срещи! УРА! УРА! УРА!  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 548
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Буба, честит ти рожденик! Да е жив и здрав   bouquet
За спането - през деня спи по три пъти, предиобед, наобед  и следобед. събират й се най-много 4 часа сън, като наобяд е най-много  Grinning
Варненки, браво на вас  Grinning
Елииииииииииииииииииииииииис, къде сииииииииииииииииииииииииииии?????????/

# 549
  • Мнения: 331
Бубе, да ти е живо и здраво хубавото Габче-врабче! И да се грижи много за малкото си братче!  Hug Hug Hug

# 550
  • Мнения: 23
Бубееее, малко на патерички:
Честит Рожден Ден на сладкия батко Габ! Да е жив и здрав, да бъде добър батко и послушен син!  Hug Hug Hug

# 551
  • Мнения: 451
И аз на патерици:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на хубавия Габ Heart EyesДа ти е жив и здрав и много послушен батко Hug

Мартееее,другите вече са се отчели подобаващо,но и аз да кажа като един виден ЛЪВ Mr. Green Жестоки сме на моменти,естествено,че нищо от казаното не се мисли,целта е да нарани и обиди по най-долния начин,чрез който сме сигурни,че ще засегнем човека по най-слабото място!Сега въпросът ми е,ти душицо златна защо се връзваш на неща,които специално за теб няма да са валидни в близките 20 години smile3521 Знам,че боли много,нали и аз го правя това понякога(а винаги към най-близките си хора),за да ги заболи,но спокойно,добрата новина е,че не го мислим наистина Peace

Михаела,много е хубава малката Селин!Благодаря за представянето на мама и бебе Hug

Муше,Гери,Джиджонка и Даниели-страхотни сте момичета и искрено завид-завид за срещичките ви Mr. Green А малките ангелчета са чудесни и с всяка нова снимка от ваша среща,се вижда как растат и не си поплюват  love001

А сега, следващият материал ще бъде с големи букви,но няма толкова големи,колкото ми се искаше да са smile3533

ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА БОРИМЕЧКОВ!ДА Е ВСЕ ТАКОВА КРОТКО И ПОСЛУШНО ДЕТЕНЦЕ!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БАТКО СЛАВИ!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И ОЩЕ ПО-БУЕН,ЗА ДА НЕ СЕ ОТПУСКА МАЙКА МУ!
ДУШКОООО,ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ СИНОВЕТЕ И МНОГО ДА ТЕ РАДВАТ!

# 552
  • София
  • Мнения: 153
Честит рожден ден на Слави на Хера и 5-та месечинка на Боримече!Да са ти живи и здрави и много усмихнати момчетата!Големи са красвци и двамата! Peace  bouquet
Михаела: Много е сладка Селин! Може да не слуша, но ще стане невероятна красавица! И нашата мома си поревава и иска на ръце, но какво да се прави и това ще отмине! Hug
Луси: Много си падам по жени лъв ( за разлика от мъжете)- защо не си ми под ръка тук да си клюкарстваме и да пием кафенце  bouquet Обичам лъвиците, защото са директни , умни и искрени и могат да ми бъдат коректив, но същевременно винаги са налице, когато се нуждая от помощ! Peace
Варненската група: Завид,завид! Много сте готини всичките-ако живеех при вас щях да съм от редовните, защото сте сладурки!А Мушенцето пише страхотни коментари под снимките-заливам се от смях и ми действа невероятно позитивното и излъчване! Hug И да ви кажа- трябва ви поне още една мацка в тайфата за баланс Laughing
И накрая: Маги също си има номер-татко и подава бузата си или носа а тя издава странни звуци от сорта на бър..бър..а.аа..гър..гър и после се смее с глас Joy

# 553
  • Мнения: 237
ааааа писах писах и се затрииииии...........  #2gunfire

Честити рожденици на Буба и Хера,да са ви живи и здрави синовете,да Ви радват много и да помагат за братчеата си   bouquet Честита месечинка и на Боримече  Hug

Андреа от днес е добре,за съжаление изтървахме срещата,но до снощи имахме Т и беше ленива, крива,не бяхме за излизане.От днес има ново 20,дупи се и се изтласква напред,обаче не си мести ръчичките и "увисва" по лице   Mr. Green и съвсем случайно на два пъти се върна от корем на гръбче,шугава работа,ама по добре така от колкото като безжизнено,както беше  Tired

Гери ходи ти да имаш двама сина  Peace  Hug

утре заминаваме за 4 дни извънграда малко ,така че Ви желая от сега хубави почивни дни и дано са слънчеви,и с нетърпение чакам понеделник-идва си баща ми(завалията замина в деня на раждането на Андреа),ще бъде голямо посрещане  baby_neutral

# 554
  • Мнения: 15
Резултат от днешната консултация - 4 месеца и 11 дни, 7 300 г, 65 см.
Да попитам мамите на момченца има ли такива, които не са забелили все още. На мен педито ми се поскара , че не се старая особено и се притесних. Тя така го дръпна че кръвна леко. Иначе се разминахме с ваксината, че от вчера Жорката нещо ми накашля. Айде засега толкова от нас, че някой и гладееен.

Общи условия

Активация на акаунт