Хайде МАЙ-че напъни се- по коремче обърни се! - Тема 7

  • 27 876
  • 715
  •   1
Отговори
# 570
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Play station portable/PSP/ Ето снимка

# 571
  • Мнения: 331
Play station portable/PSP/ Ето снимка
Божееее, колко съм проста  ooooh! Филип до като порастне съвсем нищо няма да им разбирам от играчките ....  ooooh! ooooh! ooooh!

# 572
  • Мнения: 23
Гери, много те харесвам с новата коса  Heart Eyes

Ооо благодаря ти  Hug bowuu

Зайчее, значи така ходят ми двама сина  Mr. Green ми да мятам тогаз татЮ  hahaha Joy Twisted Evil

Херааа, честит ти рожденник, нека бъде здрав, послушен, грижовен и обичан!!! Едно весело и незабравимо детство му желая!  newsm59
А на Бобо честита месечинка, да е здрав, да слуша и с двете ушета мама, тати и батЮ и много, много да го глезят!!!
 baloni  love001

Даная, и ние сме с тези изблици на ту рев, ту хилене и аз незнам понякога какво прави, лигльото на мама  Sunglasses Heart Eyes

Ооо това БЦЖ - нашето е супер червено. Като пъпка голяма стои на рамото му. Всеки път ще питам доки и все забравям, пфуу че съм залюхана.  doh smile3555Днес ходих да питам вит Д по колко капки да му давам и забравих да я питам кога да го давам - вечер ли, сутрин ли. Има ли значение преди храна, след храна, пфууу  bash

Коледни подаръци - оле малеее #Crazy, добре че сме още малки и не разбираме ... какви коли, какви лаптопи и ПСПта оууу а аз някога все кукли исках, а лаптоп за коледа получих едва на 20 години, първи курс студентка в университета  Tired Crazy

За пишката: АЗ не съм я забелила. Смотана съм явно в ръцете, не мога, жал ме е да натискам. Заголвам докато мога и мия иии до там...  Blush

# 573
  • Мнения: 1 328
Хелоу Simple Smile
Честити рождени дни и месечинки на малки и големи Simple Smile

За БЦЖ-то, има лилавичко петънце на рамото.
Гери, за забелването - нали си чела за новите тенденции, дето не е хубаво да се пипа пишлето и от само себе си ще стане в даден момент. Аз го направих на Митко, но то почти нищо нямаше при него какво да се прави, за разлика от при батко му.
Да се похваля с две неща - записах една магистратурка и от днес съм с една система за избелване на зъбите, май бях писала за това. Сложих я преди малко, а вече усещам някак си като изтръпнало в устата..
PSP научих преди 2-3 г. от племенника какво е  Peace

# 574
  • Мнения: 111
За подарък за Коледа не съм мислила,можеби тогава ще е момента за столче за хранене  newsm22  ,ама знам ли.....аз сега съм решила да купувам шезлонг,че заспиването през деня е голям проблем....ама вие когато избирахте ,аз се помотвах и на сега ми дойде до главата.
За витамин Д...чела ли съм го,казали ли са ми  newsm78 ,ама давам сутрин нагладно смесено с мляко в една лъжичка.
Жени браво за магистратурката...какво записа?

# 575
  • Мнения: 1 328
За витамин Д...чела ли съм го,казали ли са ми  newsm78 ,ама давам сутрин нагладно смесено с мляко в една лъжичка.
Жени браво за магистратурката...какво записа?

За вит. Д - мастно разтворим витамин е и за това се дава с мляко. Аз вит Д този път не съм давала.
За магистратурата - Стопанско управление  Sunglasses
Някой слага ли маска с тривитаминол за косата?

Последна редакция: ср, 21 сеп 2011, 23:03 от jenny_b

# 576
  • Мнения: 10
Честити месечинки на всички буболеченца и ЧРД на батко им Слави Simple Smile

Гери, и на мен ми харесваш с новата прическа, отива ти.
Благодаря за хубвите думи за лошото ми момиченце. Ние днес бяхме да й баят и се оказа,че е много уплашена, ама ще видим утре дали има промяна, че аз много не вярвам  Outta Joint
За БЦЖ-то: имаме една бледа розова точица. Знам, че трябва да стане торбичка с гной и тогава се смята, че е хванала имунизацията. Иначе май я бият повторно.
Витамин Д се дава преди първото хранене за деня, ама аз все забравям. Повече от седмица не съм давала, дали е проблем???
Зайче, и Селин го прави това дупене и избутване с крачетата. То си е някакъв  вид лазене според мен. Много е смешна  smile3532

# 577
  • Мнения: 378
Добро утро! Да ви почерпя с чаша кафенце. Laughing

Момичета, бясна съм! #Cussing out #Cussing out #2gunfireЩе разстрелям някой. Ставам днес към 7:45 - малката ме е оставила да спя до по-късно, и установявам, че няма вода. Оказа се, че до 6 вечерта ще бъдем на воден режим. Отгоре на всичко напълнихме яко памперса, че си оклепахме и дрехите - ни мога да я измия, ни да изпера. Отгоре на всичко и при роднините е воден режим - ще се вмиришем до довечера. ooooh!
Отивам да си блъскам главата в стената. Mr. Green

# 578
  • Мнения: 7
Добро утро!

Честит празник!

Честито на месечинките днес!

А_val - много неприятна ситуация  Sad

За спането - през деня спи около 3-4 часа. По 2 или 3 на ден. Като спането варира от половин час до три часа.
За БЦЖ имаме белег.
За яденето - от 100 - 170 като има и кърмене, което е малко като количество, предполагам. Но от два дни яде по 70 макс 130, а вечер по 200.
Ръцете са ни непрекъснато в устата или нещо друго, но не и биберон. Гледах венеца, ама е червеничко при кучешките  newsm78

Не се сещам какво друго щях да пиша  Thinking

# 579
  • Мнения: 23
За подарък за Коледа не съм мислила,можеби тогава ще е момента за столче за хранене  newsm22
Това е добра идея Simple Smile Heart Eyes

За магистратурата - Стопанско управление  Sunglasses


Оо това е чудесна специалност - учиш от всичко по - малко. Това ми е бакалавърската степен  Sunglasses
Ако имаш нужда от някои и друга курсова работа мога да помогна  Peace Wink

За вит. Д - Жени, Михаела благодаря ви за информацията..  Peace

Михаела, от какво се е оплашила малката?  Confused Еди също се беше оплашил и му баехме, оказа се "от хора" и като се замисля наистина беше така  Tired

Късата коса, се оказа по трудна за поддържане, тази сутрин добре че малкия спа, че да я вкарам в ред, че беше зле  #Silly

А_вал, много неприятно е това с водата. В кой век живеем, а още имаме режими, УЖАСт  Thinking ooooh! Понеже и при нас често я спираха, тааа винаги имаме налята вода в минерални бутилки...

# 580
  • Варна
  • Мнения: 302
Добър ден и от нас!

a_val, много гадно това с водата, и мен ужасно ме е яд като я спрат без предупреждение #Cussing out.

Ние пък вчера нямахме нет, тъпите Виваком го бяха спрели нещо и ту нямаше, ту имаше колкото само да не те обиди. Не че е такава трагедия човек да е без нет, ама точно вчера имах да пращам едни преводи и ужасно се изнервих от дебнене кога ще има пролука с нет, че да прикача и изпратя файловете. На телефон 123 на Виваком никой не вдигаше, само вървеше музика и комунистически женски глас "Вашето обаждане е важно за нас, моля, изчакайте" #Cussing out. Ами поне да сложат на 123 да върви едно съобщение, че има проблем.

Та вчера беше деня на скандалите /той мъжът ми много обича да вдига скандали нещо като не е както трябва Laughing/, с Виваком, с Пощенска банка /че там вече правят каквото си искат с лихвите по кредитите, таксите и т.н. и май ще си търсим правата по съдебен ред/, въобще картинка Laughing.

Марта, твоите синчета хич не са претенциозни май за подаръците Laughing. Леле, ужас, като гледам какви ли не красотии има по магазините за играчки, със страх очаквам момента, в който малкият ще порасне и ще започне "Мамо, искам това, искам онова" и как се обяснява тогава, че нещо е скъпо и не може да има всичко Confused... Луда работа.

Да се похваля, нашето диване най-накрая се изака, след като татко му успя да го излъже да изпие 35 мл чай Блевит Л. Та който има подобен проблем, може да пробва. Акото беше с ужасна миризма /но иначе нормална консистенция и цвят/, както и изпуснатите отровни газове, но най-накрая се облекчи детето.

Нашето БЦЖ хич не се вижда.

Относно пишлето - тъкмо се бях отчаяла, че нищо не става и вчера при подръпването вече се видя главичката.

За подарък за Коледа не съм мислила, но ще е играчка някаква, за мен практичните неща като столче, дрешки и т.н. се подразбира, че трябва да ги има детето, а подаръците трябва да са непрактични и за удоволствие и игра Mr. Green.

Ние сега сме си малко в Разград при бабите - мъжО на гроздобер, пък аз на почивка Laughing.

# 581
  • Мнения: 30
Привет и от мен. Туй приспиване ще ми вземе здравето, огромна борба е. Тъкмо се зарадвах, че вече от успано положение го докарва на спящо сам и сега стана голям зор да стигнем първата фаза. Някое от децата успява ли да заспи от вибрацията на шезлонга на Фишър Прайс? Гошко не я одобрява..
Като си говорехте за зодии, моите най-добри приятелки са скорпионки и овни, ама сега нещо ни се разделечиха пътищата. Но ново място съм и трябва да се адаптирам. По този повод няма ли някоя майка от Горубляне, Младост или Дружба 2 да си търси компания?
Сега като захладня времето пак ли постепенно трябва да ги адаптираме децата навън или вече са големи?

# 582
  • Мнения: 331
a_val - направо отивай и купувай минерална вода за пиене и си оправи детето. Това е просто безумие и не знам как да го коментирам.... #Cussing out

Филипчо цяла нощ плюска - в 10, в 1, в 3, в 6 ..... #Crazy Не се наяде това дете, ееей.... Twisted Evil

# 583
  • Мнения: 10
Абе тая баба наистина помогна!!!  newsm78 Днес е много по спокойна. Обаче установявам, че няма да ми е лесно с тва теленце. Става все по-голям инат. Днес не плаче, но за сметка на това ако не стане на нейното вика яко.
Гери, тя не каза конкретна причина, но каза, че много от бебетата се стряскат от водата и да сме по-внимателни когато я слагаме във ваничката. Трябва да става послепенно. Но аз мисля, че и тя основно се стресна от хората! И по-точно от едно малко момченце, което й крещеше в лицето и умишлено я страяскаше. Дано всичко да  е останало зад гърба ни, че много се измъчихме и аз и тя.  Praynig
Milly, и мойта мома не заспива така(тя как ли заспива), но иначе се кефи на вибрацията.

# 584
  • Мнения: 23
Михаела, НЕ ПОЗВОЛЯВАЙ да крещят, да бучат или да говорят силно други деца или хора срещу малката... тя още е много мъничка и разбира се че ще се стресне. Еди се стресна от моите братовчеди, които са около 7 - 8 годишни и се надвесели над него и му говорят, надвикват се, бу - бу му - му и онова ми ти дете като писна, леле майко... оттогава съм много стриктна и направо пощурявам като пищи някой около детето. Въпреки че не можеш да забраниш и да се сърдиш на децата да си играят и да си викат (говоря когато сме навън в парка например), просто гледам да сме по настрани от тях!  Peace
Аааа за водата - О да! Имахме такъв случай с малкия, като бяхме при нашите в Пазарджик. Едната вечер влизам да го къпя и без да се усетя ще пускам водата. Паднаха едва две-три капки от душа от горе върху коремчето на малкия. Не го заболя, но се стресна и от тогава всяка вечер, докато бяхме там пищеше като невидял. Дойдохме си във Варна и нямахме проблем. Трябва да се внимава!  Peace
Между другото вечерно време не слагам играчки около него или над него.. умишлено. Защото като се събуди през ноща, да не се стресне в тъмното (то не е пълен мрак) от сенките на играчките...  Peace

Общи условия

Активация на акаунт