Хайде МАЙ-че напъни се- по коремче обърни се! - Тема 7

  • 27 860
  • 715
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 451
Къде забегнаха всичкииии newsm12

Забелязала съм,че всеки си има дни на писане,в някои дни от седмицата са активни хамериканската група,други дни - не можеш да вземеш думата от варненки, след това идва ред на новодошлите майки,които една като се отприщи,изведнъж се престрашават и още 2-3,после са софиянки,които напоследък са доста вяли.....и има едни такива като мен неориентирани в пространството,които пишат когато им е на кеф или не толкова newsm48

По принцип исках да кажа доста неща,но ще си ги спестя... Mr. Green

Буба и Хера - квит сте newsm10 Няма да има банове и самобанове smile3534

Уффф,как ми се е прияло фрикасенце,но пусти мързел+бебе в криво настроение за разкош, е неочаквано кофти комбинация(или очаквано smile3506)

За БЦЖ-то - изобщо не ме учудва,че баш нас няма да е хванало и ще трябва да го бием отново smile3515

За захранването - детето определено проявяваше интерес eat Аз досега изплюто нямам,освен това,което съм натъпкала вповече Mr. Green И тук да кажа,за тези,които не четат във фейса-елда,картофено пюре(до момента)-елдата-приета много добре,картофа-не чак толкова,но от втория ден и с него нещата се получиха,и сега си чакам тиквата,че се оказа,че не мога да си намеря пюре само от тиква по магазините newsm61,след това минавам на морков(като се надявам и тези неща да са приети ок),и след това - незнам кво ще правя...най-вероятно ще ги въртя тези няколко неща и мах. круша и сини сливи от плодовите...абе незнам newsm78
И в двата случая досега първоначалната физиономия на Венцулини беше отвратена smile3532
Така че....споко и пълен напред Peace

П.П.Предполагам,че обърнахте внимание,че за пловдивска група,не споменах нищо.....ами сетете се защо smile3516

# 616
  • Мнения: 23
Муше, аз днес за първи път му дадох пюре от моркови на Хипп. Е много ми хареса на мен, миришеше на морковче и на вкус не беше лошо. Аааа Еди просто чудесно си изяде и трите лъжички. Размрънка се за още и постоянно търсеше къде е лъжичката... днес беше страхотен. Много му хареса... Дано продължи така!  Heart Eyes

# 617
  • София
  • Мнения: 153
Луси:Пропусна ме мен- има..няма други ...аз си пиша почти всеки ден, при това по няколко пъти ooooh! Mr. Green Представям си колко съм ви втръснала  Embarassed Моля да ме извините за което Praynig
 Обмислям да се банна сама за няколко дни newsm78

# 618
  • Мнения: 451
Луси:Пропусна ме мен- има..няма други ...аз си пиша почти всеки ден, при това по няколко пъти ooooh! Mr. Green Представям си колко съм ви втръснала  Embarassed Моля да ме извините за което Praynig
 Обмислям да се банна сама за няколко дни newsm78

Мартенцеее,как ще те пропусна теб точно  love001 По принцип те сложих в софийската група,но си права,че не си за там,защото както казах те са много вяли напоследък,а ти - напротив,което е страОтно Hug Тогавааа....те слагам към моЙта група и никъде не те пускам да Одиш smile3521 Crossing Arms

# 619
  • Мнения: 1 328
.......Учудващо за мен, но избутва всичко с език навън. Не е готов или не му харесва?!

Опитвайте да слагате лъжичката към бузата, а не директно към гърлото. Така шанса за избутване с език и изплюване, преди дори да са го опитали спада драстично  Peace

# 620
  • Мнения: 5 622
.......Учудващо за мен, но избутва всичко с език навън. Не е готов или не му харесва?!

Опитвайте да слагате лъжичката към бузата, а не директно към гърлото. Така шанса за избутване с език и изплюване, преди дори да са го опитали спада драстично  Peace

То и лекарство тъй се дава  Mr. Green


Забравих да се похваля- вчера взехме бебефон, от онези с камера дето са. Отдавна искахме, но все нещо друго по-важно изскачаше, но сега вече купихме и съм ужасно доволна  Crazy

за в къщи не ми трябва толкова, но като пътуваме насам-натам или като ходим при майка ми в Ню Йорк ще ми бъде адски полезно. Ще си седнем вечер да си пием ракийката и няма да се налага да ставаме постоянно да го наблюдаваме, а само ЦЪК- бърз поглед към монитора. Охо..Голям кеф  Party

Купих и комплект от два броя ДЪНКОВИ лигавници, страшно файски, дето има една дума  Sunglasses

Добавям една статия за косопада след раждането за всички, които не са я вдяли, имат този проблем и се притесняват, че ще оплешивеят  Mr. Green  :

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=4429

Последна редакция: пт, 23 сеп 2011, 20:57 от БУБА

# 621
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Лусиндооо а старозагорската агитка де ни забрави Twisted Evil хич не ни слагаш в класацията. Аз да извиня само Мариетката обаче тя милата учи за изпити и за това е такава гробница от нейна страна Crazy
Днес Боримечков беше подложен на елда....еми нищо не успях да набутам в устата му Twisted Evil Утре ще пробвам пак. Приготвила съм и калтоф и марков...ама това може с това темпо към Коледа да ги дам Mr. Green
Луси само на тиква има малки пюренца на Хип...или поне в Па-па ги има щото мислех да купувам днес...ама се отказах.
Бубе мерси за пожеланията. Направо незнам какво ще ги правя тези мъже...незнам ooooh!
Опитвайте да слагате лъжичката към бузата, а не директно към гърлото. Така шанса за избутване с език и изплюване, преди дори да са го опитали спада драстично  Peace
Благодаря Жени, че сподели...утре ще направя така. Hug

П.П връщам се да дописвам - БУБЕ и Хоуп и другите хамериканки....ще ви банна най-сетне да ми кротяса кредитната карта Twisted Evil

# 622
  • Мнения: 1 668
Привет, привет  Hug Помните ли ни?
Ние все още сме морски Heart Eyes В един страхотен хотел в Айвалък сме - хем е в гората, хем е до водата и е с частен плаж и много, много спокойно - много сме доволни:) Но в неделя се връщаме към реалността Sad
Много хубави бебета видях (и мами също). Честити отминали празници и на всички пораснали дечица - да са живи, здрави и много, много щастливи.
При нас нищо ново - освен че пазарувам все едно идва края на света.Аленита се сдобива с все повече и повече неща, а портфейлът на баща и си поплаква всеки ден по малко. Mr. Green
По други теми няма да се включвам, че кърмя и не ми е удобно с една ръка.
Хубава вечер Hug

# 623
  • Мнения: 5 622
Привет, привет  Hug Помните ли ни?
i]

Не  Naughty

 Mr. Green


Аз се завърнах, ти хукна, но твоето ми мирише на наглост направо..Къв е сега тоя Айвалък?!  Crossing Arms
Искам и аз на почивка, но...се очертава чак за Коледните празници  Tired

Херунгел (Боже, ужасно звучи това, но пък е смешно )Аз само информативно се похвалвам, а Хоупинда направо действа със снимков мат'риал. На нея ще се сърдиш  smile3506

Айде, стига съм писала за днес, че ще ме омразите  Blush
Приятна вечер на всички в България   bouquet

# 624
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Бисквитке на кой хотел сте? Миналата година бяхме на море в Айвалък...със Слави и Борис в корема /точно заподозрях, че съм бременна като тръгвахме/

# 625
  • Варна
  • Мнения: 302
Добър вечер! Приспах детето и сега ми е скучно. МъжО отиде на село на гроздобер и виноправене, аз съм при майка ми и те така.

Абе гледам всички сте се юрнали да захранвате, к'во стана със захранването след 6 месеца, имам чувството, че само аз останах с идеята наистина да чакам дотогава Mr. Green. По принцип съм решила да се водя по него, но моят син явно наистина изостава, защото хич, ама хич не му е интересна храната на масата. Добре че започна да приема да пие регулиращия чай и се оправи проблема с акането, че като нищо щях да съм го захранила с круши и сливи вече Laughing. Дано не се окаже злояд като баща си, че баща му е бил голямо диване, замерял с лъжици и пюрета всичко наоколо, истински ужас ooooh!.

# 626
  • Мнения: 1 328
Абе гледам всички сте се юрнали да захранвате, к'во стана със захранването след 6 месеца, имам чувството, че само аз останах с идеята наистина да чакам дотогава Mr. Green. По принцип съм решила да се водя по него, но моят син явно наистина изостава, защото хич, ама хич не му е интересна храната на масата. Добре че започна да приема да пие регулиращия чай и се оправи проблема с акането, че като нищо щях да съм го захранила с круши и сливи вече Laughing. Дано не се окаже злояд като баща си, че баща му е бил голямо диване, замерял с лъжици и пюрета всичко наоколо, истински ужас ooooh!.

Аз също не съм хукнала още, само съвети раздавам за сега  Mr. Green
Митко иска определено, посяга към всичко де що може да докопа. Но няма да му дам ядене на тоя етап.   

# 627
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
И аз не съм захранила Моника ще почака още месец ако преди това не си докопа нещо сама.
Голям интерес към това дето ние лапаме и ръце протяга и ни зЯЯЯпа , обаче аз не давам манджата.Хубавото е че и мъжо е на моето мнение каза ми да не се мъча а да си давам гърдата хем по лесно, хем по мързеливко Embarassed.

Забравих да благодарям за светите за количкта Hug от два -три дни сме с Бъгстъра навън, е вярно само за два часа в парка но Моника вири крака и се обтяга с кеф.

Хоупи Heart Eyes

днес били не учебен ден , вчера разбрах като взех Соник от лагера.Сега съм с два броя у дома,  мъжо е на работа и се сърди като не му вдигна телефона ами не смогвам с двете претенций, коя иска да бъде разнасяна, коя да си играя с нея или да оцветяваме заедно, мъка, оплакаках се ........... сега пак ме зоват #Crazy

# 628
  • Мнения: 22
И аз приспах, но не ми е скучно... започва моята част от деня Simple Smile Хапвам си сладоледче и ми е кефче  smile3521

Нанди, да идвам да си оцветяваме с Соничка???? Много обичам  Blush
Гери, радвам се, че са ви харесали морковите Simple Smile)) И Максим ги яде, а това е важното!

С тези коледни одежди.......искам и аз пък Sad За подаръците, и аз започнах да отмятам някои, но само 2-3. Столчето за хранене обаче ще трябва да се уреди преди Коледа Simple Smile Сега го закопчавам полуседнал в шезлонга и така храня Simple Smile

Не помня какво друго щях да пиша.......
Лусинда и Марта никъде да не ходят, ами да си кротуват тук и да си пишат все така.

# 629
  • Мнения: 10
  Ех, тоя Айвалък... аз пък там забременях  Embarassed Семейството на ММ имат апартамент там и всяка година ходим, но за мен не е много почивка, както сами може да се сетите  Crossing Arms
  Пюренцата и аз мисля да ги почвам от другия месец, че нещо ме сърбят ръцете вече.
 
  И да кажа, че Селин днес пак ми скъса нервите и незнам вече... Вие оставяте ли вашите бебета да плачат или веднага ги гушкате да ги успокоявате? Всеки път си казвам, че ще я оставям да пореве, ама ме хваща жал!!! Знам, че аз ще си патя от това...  Banghead
  Бубе, мерси за статията. Hug Аз останах без коса бе хора, цялата къща е в косми и ММ скоро ще ме изгони! Затова ходя само вързана, но това май само задълбочава проблема. Не мажа с нищо освен с подхранваща маска по време на баня. Дали трябва да се взимат някакви по-специални мерки?

Последна редакция: пт, 23 сеп 2011, 22:40 от mihaella_

Общи условия

Активация на акаунт