Хайде МАЙ-че напъни се- по коремче обърни се! - Тема 7

  • 27 898
  • 715
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 85
Привет, момичета Simple Smile
Отново е 100 часа, моите деца отдавна спят, а аз отново стоя пред компютъра и да ви чета е най- интересното ми занимание вечер... благодаря ви, че ви има  Hug
Аз все още съм сама... мъжо може би чак декември ще се връща... та, ние четиримката сме си самички и особено почивните дни много ми е сложно... Самичка съм и тов ами тежи... понякога изпадам в едни състояния, дето просто не мога да се понасям аз самата, скапвам се, реве ми се, хленча сама на себе си...  За капак на всичко каката ми тая вечер повръща... Нищо друго й няма, дано да не е сериозно...
И ние не сме започнали със захранването, чакам Ясена да стане на 6 месеца и тогава.
Иначе коледните щуротийки са невероятни!!!
Хубава вечер ви желая Simple Smile

# 631
  • Мнения: 75
Здравейте Мами!  bouquet

Аз тази сутрин съм наспала се,за разлика от последните няколко. Laughing Както бях писала Ангел спи много неспокойно,като се буди понякога през 15 минути.Чудих се дали му стига кърмата и снощи му направих 150гр. Аптамил за проба.Той не беше вкусвал АМ от болницата.Та дадох го след банята,когато беше много гладен,изпи 30-40гр. и започна да реве. Confused Дояде си с кърма.Незнам дали има нещо общо,но тази нощ беше много по-спокоен.Утре мисля да пробвам с НАН 1.Ако ми заспива по-спокойно съм готова веднага да го отбия и без това  искам да започвам с диетите,че вече не мога да се гледам.Аз вместо да слабея-напълнявам. #Cussing out
За захранването-днес Ангел навършва 5 месеца,на 30 сме на консултация и независимо какво каже педиатърката започвам от другия месец с оризова каша.Според мен детето вече си е готово.
Някой беше постнал линк към някакви капсули от зеле за отслабване. Thinking Дано сподели резултата после,макар да се съмнявам,че се слабее толкова лесно. Laughing

# 632
  • Мнения: 137
Привет,

Михаела, и аз бях като теб, но от извесно време ми писна и  го оставям да реве е не много, защото после пада е малко неспокоен като спи.

Мамаяни, напълно те разбирам, нищо че ММ е тук, то всичко си върша сама.

Никита, защо не пробваш с разделно хранене, не се ограничаваш а си хапваш добре. Но трябва да имаш време и за спортуване

Офф събудихме се

# 633
  • Мнения: 85
Честита месечинка на Ангел Simple Smile
Myst, благодаря за разбирането... аз принципно не се оплаквам, ама вече нервичките ми не издържат вече...
За отслабването- и аз смятам, че разделното хранене е добра алтернатива. Когато се махне хляба и се спрат газираните напитки и сладките изкушения- има резултат... А относно спортуването- обикалянето с количката си е направо страшен фитнес- особено катеренето на стъпала с количката... всеки ден....

Аз щях да питам мамите, които се притесняваха за смукането на пръстчетата- отшумяха ли нещата или бебчовците си продължават? При нас е на моменти- но като има възможност Ясена не пропуска да си напъха палеца в устата  Laughing

# 634
  • Мнения: 23
Бубе, честит ти бебефон. Аз го имам (дигитален без камера) и съм много доволна от тази ми ти покупка  Mr. Green. Приспивам детенцето, взимам си бебефона и се изтягам спокойна в хола или пък отивам да хапна в кухнята, без да отскачам до стаята на детето. На скоро ми казаха "ааа глезотийка...", аз отговорих "Удобство"  Naughty

Бисквитка, браво на вас ... обиколихте "по света и у нас", а малката е пътешественичка още от бебе  Heart Eyes

За пътуващите мъже  ooooh!, нашият тати очаква да му се обадят от някоя фирма и айде  smile3548, тогава ще бъде весело  Tired Crazy, дано малкия ме слуша повече  Rolling Eyes

Не мога да го разбера Едито какво му става, много се буди в 00.30 като се наяде и заспива за три часа и оттам нататък е някакъв АД  #Crazy #Cussing out  а аз съм като парцал на следващия ден, че и домашна работа като почна ииии направо ми иде да се гръмна до вечерта. Снощи нямах сила да изкъпя човечето, ама никаква сила, тааа снощи тати го оправи (от близо 4 месеца не беше го правил). Сега са на разходка, а аз да не мислите, че си почивам... правя баница, чистя, пера, простирам и мия чинии... същото което и вчера. А бе какво става в тази наша къща - всеки ден пране, ужас. Вчера две перални, днес една ааааааа  Thinking Crossing Arms

Честита месечинка на всички празнуващи днес!!!  baloni

# 635
  • Мнения: 7
Привет и от мен  Hug

За захранването: и аз не съм захранила, мисля да пробвам към пет и половина - шест месеца.

И ние от няколко дни не спим спокойно  Thinking, кво стана? Не знам. Приплаква повреме на нощното спане. Тази нощ от 12 до 1 мъжът ми е ставал около 6-7 пъти и накрая ме извика, дадох му да цока и 70 мл. АМ. В 4,45 пак така. В 7 без малко пак мрън мрън, дадох малко да цоцка и го взех при мен и така до 8. Тези дни иска да е гушнат, заспиването става в креватчето му, като аз съм до него и давам малко АМ или вода или биба(много рядко, не я иска Sad ), галя, целувам и заспива. Сега обаче нещо не ще, ревввввв и не, и не. Гледам венците, ама не знам. Почна напоследък да се заиграва с биберона на шишето, вади го рязко и пак го слага в устата, така и с други неща прави. И яденето нещо не му върви  Thinking , какво стана???

Да ви питам ваще акита какви са? Последните 3 пъти (той ака през ден) са като тесто  Crazy , ако ме разбирате  Whistling , не са като пюре, а по като на голям човек, ама по меки, като тесто, меко тесто  Blush дано да ме разбрахте.

За плачът - да оставям го по малко когато няма конкретна причина, а по скоро е уморен. Оставям го половин- една минута горе долу, може и малко повече. Така няколко пъти и заспива, когато е уморен.

Май имаше и друго, ама не се сещам сега...

# 636
  • До морето :)
  • Мнения: 328
Здравейте и от нас. Елито си е добре, хапва, за да поддържа фигурата. Вечер по 2-3 пъти  Mr. Green Аз съм добре, довечера съм на среща с курса Simple Smile Малко без дете и мъж. Проблем беше яденето, но уж го измислихме - ще я изкъпем и нахраня половин час по-рано. Майка ще я приспи, а ММ ще ем закара на срещата. Ако случайно се събуди за още, ще ми я докарат да я нахраня и така. Весело ще ми е  Laughing
А аз съм представителка на Бургаските мами  Mr. Green Нинка тук-таме пише, Елис - сигурно Тошката се е кротнал и тя му се радва, диана–лободова и брилянтин хептен ми се изгубиха от погледа  newsm78
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ELISSEE! дА Е ЖИВА И ЗДРАВА, ТОШКА И ЦВЕТИ МНОГО ДА Щ РАДВАТ Simple Smile
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА ВСИЧКИ БЕБОЦИ - АНГЕЛ, БОЯН, МЕЛИНА, МЕЛАНИ, ДЕЯН И КАМЕЛИЯ

Последна редакция: сб, 24 сеп 2011, 16:48 от nelka_bg

# 637
  • Варна
  • Мнения: 302

Да ви питам ваще акита какви са? Последните 3 пъти (той ака през ден) са като тесто  Crazy , ако ме разбирате  Whistling , не са като пюре, а по като на голям човек, ама по меки, като тесто, меко тесто  Blush дано да ме разбрахте.


И на моето диване са така, откакто има проблеми с акането, т.е. откакто не ака всеки ден.

Ох, голяма благодат тук при бабите - малкият спи по сто пъти на ден, плюс продължава да си спи цяла нощ, направо рахат, защо във Варна не ще да спи това дете newsm78.

# 638
  • Мнения: 111
Ох да взема и аз да се оплача,от няколо дни Мариела е непоносима,рев,рев....и се дере тва дете,яде,играе си и след макс 30 мин иска да започне обиколката да разгледа,и в един момент и се доспива и неможе да заспи,и реве,реве,чак се дере ,дори на ръце,пак плаче .С ММ сме  #Crazy #Crazy
Пъха всичко в устата,явно я боли и почва да писка,леко и  е запушено нослето и след много рея започва да кашля,ще я водя в понеделник при педи да я види...че се неиздържа,страх ме е да не я боли нещо.
ММ снощи се учи по телефона как да гаси въглища,да не би да е урочасана-непомогна много.
За диетите-аз съм на 90 дневната вече месес и едвам 2 кг и един плаващ,много зле,преди ставаше по лесно.
Хоуп много яи дрехи,сайта също си го бива,ама 40 долара,паунда за рокля,а не....иначе Мариела има няколко бодита от там,подарък са и от една приятелка в Америка:)

# 639
  • Мнения: 331
Ох да взема и аз да се оплача,от няколо дни Мариела е непоносима,рев,рев....и се дере тва дете,яде,играе си и след макс 30 мин иска да започне обиколката да разгледа,и в един момент и се доспива и неможе да заспи,и реве,реве,чак се дере ,дори на ръце,пак плаче .С ММ сме  #Crazy #Crazy
И Филип е така, какво става не знам....Не е спрял да реве от вчера  #Crazy
За сайта с дрехите - Бубето е виновна, към нея оплакванията!  Crossing Arms
 Mr. Green

# 640
  • Мнения: 30
Добър вечер и от нас.
Децата като сменят климата май си спят повече. Ние не смеем много да щъкаме насам-натам, но само веднъж отскочихме до Боровец и малчо спа както никога досега.
За рева - не го оставям да поплаква, защото той се захласва.
За спането - по-предната нощ ме е вдигнал 10-на пъти, вчера направо не знаех на кой свят съм. Много е гадно да не се наспива човек. Като цяло започна да се буди много често. Предполагам зъбки..Денем иска само носене на ръце, чудо е..
Дано като започне да сяда да стане по-спокоен...Или напразно се надявам..

# 641
  • Мнения: 22
Здравейте момичета,

Липсвахте ми!  Hug Най-накрая след дълго отсъствие успях да се доредя до форума. Бяхме 3 седмици при родителите ми и се оказа, че не остава време за нищо. Днес се върнахме и сега засядам след като цялата къща спи.

Нищо не съм чела, сега отивам да наваксвам.

Поздрави на всички  bouquet

# 642
  • Мнения: 5 622
За сайта с дрехите - Бубето е виновна, към нея оплакванията!  Crossing Arms
 Mr. Green

Аз мислех, че ще ми благодариш, ти-оплаквания..  Mr. Green

Обаче и Бубето днес се изтръшка в Джимборето  Rolling Eyes
Дори се наложи да си правя сметка на парите и да отделя само това, което наистина не мога да оставя и искам 100% да купя. Е, беше ми много трудно, но и парите бяха точно определени, та се наложи да се жертвам все пак.  Crossing Arms
Хубавото е, че като похарчиш 100$ и ти дават 50$ (Джимбъкс) за пазаруване при тях. И другата седмица като отида, ще напазарувам за 100, но ще платя само 50  bowuu  Sunglasses
Лошото е, че за разлика от Хоуповица, която е само с едно дете, аз се налага да пазарувам за две  Mr. Green

Ето с какво не можах да се разделя:













И още нещо сякаш имаше, но тръшнах всичко в пералнята и сега не мога да ходя да ровя за да се подсетя  Joy
И за Габ също две-три нещица купихме.
Другата седмица като отида да си използвам ваучера, ще се развихря  Blush


Гери, ние бебефон още с Габ искахме да си купим, нямаш идея колко пъти сме си казвали "Сега ако имахме бебефон." Така, че никаква глезотия не е , ами си е абсолютно удобство, както си го казала  Wink

ние още вчера успяхме да го използваме като приспахме детето в другата стая, а Габ във всекидневната си гледа ТВ без да се съобразява, а ние на терасата си пихме питиетата и си приказвахме спокойно, хвърляйки по един поглед и едно ухо на бебефона  Sunglasses

Иии..още нещо имаше, но както обикновено ще се сетя след два дена  Mr. Green

# 643
  • Мнения: 5 622

 Да добавя нещо само, тоест две неща   Laughing

Мъжът ми като видя това горното боди с дългия крачол със скункса дето е и нали отпред пише "I smell", а отдолу "trouble"....Обаче той видял само "I smell" и учуден ме пита "Ама как така  Rolling Eyes "  (Как можело за бебе да пишат такива работи  Naughty ) hahaha

А другото- забелязвате ли склонността ми да купувам райета?  Mr. Green Същата лудост имам и към точките...

 Joy

# 644
  • Мнения: 7
Добро утро  Hug

Много готини дрешки  Crazy .

И мойте надежди са, че като започне да седи ще стане по-лесно, но да видим   Rolling Eyes
Сега младежа е в кошарката по голи краци  Laughing и яко се кефи  newsm53 рита с крака и си говори
Тази нощ пак е мрънкал, но без да става, чак в 6 за закуска, сега отказва да яде. Вчера ходихме до ИКЕА и той пропусна едно хранене, малко по късно едвам го накарахме да си изяде следващото ядене.
Какво друго, ние до 3ти месец не повръщаше, а сага почти след всяко хранене връща храна.

Това се сещам за сега, по късно пак  Party

Общи условия

Активация на акаунт