Как слагате памперс на момченце?

  • 9 249
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 694
Ами можеш да смениш и марката на памперса.Аз в началото също вдигах пишока нагоре и наистина беше все опикан-после сминх пампите с Хъджис-не вдигам пишока-не е пропускал до  сега.А и има още един трик-значи на момченцата отпред трябва да е съвсем малко повече изтеглен памперса отколкото отзад-да стане нещо като джобче-така са ми обяснявали и май действа newsm78 Wink

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И аз му го вдигам нагоре,до сега никога не е ходил опикан Grinning,освен ако трябва да минаваме на следващия номер памперс.

# 17
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Пишката надолу!Слагала съм я 1/2 пъти нагоре-
резултата беше мокро и изприщено коремче
само след 1 час!
За изкривяването-става по-късно когато след като
се изходи момчето винаги го слага или само от
ляво или само от дясно,а не нагоре или надолу.
Аз поне така знам,пък всеки както смята за
редно да му я слага.Ако някоя държи да му е
наляво-слагай винаги на ляво и готово!  Mr. Green
 Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 411

Сериозно-аз накъдето и да ги сложа все тая, щото моя бебок е такова швъкало, че няма начин и пишока да се задържи в едно положение. Ама то и без това ние час през час сме си оплескани, обаче не толкова от пишане, колкото от другото-не знам има ли въобще памперси дето не пропускат...

Aбсолютно същата работа...

# 19
  • София
  • Мнения: 10 825
Понеже и на мен преди да родя ми бяха казали, че трябва да е нагоре, специално питах - и в родилното и педито и казаха че няма такова нещо. Единствения резултат от пишката нагоре е опикаване до подмишниците Mr. Green
Моя мъж си го държи нагоре само катому стане hahaha

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
Първо, andreana81, ще те помоля определенията, че твърденията ми са глупости да си ги запазиш в несъобразителната глава. В този форум се опитваме да спазваме добър тон, дори и при споровете.
Също така, може и да ти е повече от смешно, но аз наистина съм виждала криви пишлета. Не мога да съм сигурна, колкото си ти, но за всеки случай искам да го избегна при моя син.
От както се е родил, му слагам пишката на горе, преди да залепя памперса, но до сега не се е случвало да "се опикае до ушите". Когато ми се случи да пропусне памперса, просто купувам следващия размер и вече не пропуска, въпреки, че пишо все още сочи на горе.
Respect!!!

# 21
  • Мнения: 625
И аз му повдигам пишката,нищо че вече 1 година е все мокър.И 20-тина вида памперси съм сменила и пишката на долу съм я оставяла-пак същото.Просто памперсите май са ги създали само за момиченца Laughing

# 22
  • Мнения: 68
Специално питах педиатърката ни, защото свекърва ми ми наду главата , че трябвало да се слага нагоре. Та тя ми каза, че когато бебето е с еднократна пелена ( така наречения у нас памперс) няма значение как е пишока. А дори и да си правим труда да го вдигаме, помислете след колко секунди ще е в друга позиция. Laughing
Та вдигало се едно време пишлето, когато бебетата са ги повивали с ПЕЛЕНИ за многократна употреба и то май не защото ще се изкриви???? , а така няма да му е неприятно на бебето.  Аз не мисля, че пишока се изкривява от начина на поставяне- това си е физиология  newsm78

А катопопораснат малко- те сами ще с ги поставят нагоре- явно това е удобната позиция.. Wink

# 23
  • Мнения: 5 577
Надолу, но и моята свеки ми каза нагоре, и известно време я слагах така.  Blush

# 24
  • Мнения: 854
Аз си мисля, че не можем да сравняваме бебетата с мъжете - все пак при едните говорим за напълно развит орган, а при другите е едно мъъничко нещенце Grinning Съответно мъжете си ги слагат нагоре, щото иначе им се клатят насам-натам hahaha И изглежда много по-добре като им е прибран нагоре като са с дънки/панталон. отколкото някъде из крачола, не е ли така? Ама на малките бебета и момченца нещицата няма къде толкова да идат и както вече се каза неколкократно, 5 минути след слагането на памперса, пишата вече се е завъртяла нанякъде Laughing Като пораснат да си ги слагат както искат.

# 25
  • Мнения: 772
нашият педиатър (а и той има малко момченце) също каза да не променяме позицията и дори не сме пробвали, за нататък - не знам; като се замисля, май познавам мъже, които, както и в тази тема, са на различни мнения - едни споделят, че така им е по-удобно, другите  -обратно  Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 3 679
Много благодаря момичета- е сега съвсем се обърках /майтап/
Наистина като се замисля пишката никога не е така както съм я сложила като сменя памперса- нали като е празен му е по-широк?!?!
Странна работа са тия пишки- аз затова си исках момиченце но моя племенник зор да е бебето с пишка- та сега леля му да се чуди как да му я слага- да нямам че да знам #Crazy
Така че мисля да си я слагам както ми падне- тя все ще стои както тя си иска Twisted Evil
Благодаря още веднъж  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 479
Аз я слагам нагоре - така ми каза педито още като се роди малкия и така свикнах.Не сме се опикавали по тази причина,освен ако не го оставя прекалено дълго с несменен памперс или,както и други мами са писали,не сме вече за по-голям номер.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 254
Аз в началото мислех, че трябва да се слага нагоре пишката и така и правех... Ама моя син беше напикан на всяко преобуване и аз си помислих, че съм толкова некадърна, че един памперс не мога да сложа... Даже инструкцийте четох  Embarassed
Ама после някой ме светна сложа пишката надолу и всичко се оправи - вече не се опикава детето Simple Smile
Иначе и аз знам, че навремето задължително е било да са им нагоре пишките, когато са били с пелени

# 29
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Слагам я нагоре винаги.Повече заради таткото защото той настоява ,отколкото поради някакви други причини Laughing
Не се упикава до ушите,е случвало се е но не мисля,че в това е причината Peace

Общи условия

Активация на акаунт