КИВИ+КОМ = КИС - 16

  • 45 746
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 001
Да се обадя,пък и да се запиша в новата тема Mr. Green
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Зиче,страхотна е темичката....

Момичета....не съм чела нямам време.....Съжалявам и не ме бийте много.......Като имам време само се включвам и ,ако правя коментари те са за момента...И затова не мога да изкоментирам всички неща дето са се случили с всички ви....Така,че простете ми и не си мислете,че някой ми е по-симпатичен от друг... ooooh! (ужас! ...Аз понеже си го помислих и затова ви ги пиша тия неща  Embarassed )

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 398
Ей, Мастеронки  Naughty Няма да си мислиш такива работи, защото тук никой не мисли нещо подобно.Всички знаем, че си заета в момента.И те чакаме да се поосвободиш, за да ни радваш с постовете си  Hug

Я да ви споделя.Само след 4 дни ходене на градина редовно забелязвам промяна у Анита.Ако говорим с някого на английски и я питат нещо веднага превключва и започва и тя.Вярно само думички са, или "Yes", Но започва да дели езиците.Правя си екперименти вкъщи, когато сме само ние.И ако й говоря на английски и тя обръща на английски.Малко ревнувам.Искаше ми се първо да започне да говори хубаво български, тогава да говори и английски, но няма как Средата си оказва влияние.Пораства ми бебето вече  Sad Ама да ми е жива и здрава само  Praynig

Утре съм на интервю в колежа  newsm78 Луди хора.Ще попълвам тест май, да видят на кое ниво съм и дано разбера дали ще ме вземат или не.

Та така.Лека нощ и сладки сънища милички  Hug

# 17
  • Мнения: 972
Само минавам да кажа добро утро!  bouquet
Мятам кафето,закуската и пресата...



Мончо, ША тА мъмря сИрьозно! Де сА губиш,Ъ...Свършихте ли ремонта,или със Зичона скитосвате по морето нейде?! Умната с гларусите,ей...  bouquet

Мастерче, Hug Hug Напоследък честичко си мисля за теб и да ти кажа наистина ми липсваш много! И те либя,нъл си знаеш! Hug Hug

Елинце, а на тебе как съм ти се заканила,малеееее.... С тоз твой албум Бон апети направо ме разбиваш бееееее.... Crazy Сега ще напиша нещо,ама няма да ми се сърдиш,казвам го със много топлина и приятелско чувство! Naughty
Гледам ти снимките във фейса и толкова много те харесвам! Казвам си "Виж ,Силвано,колко красива е тази леко закръглена жена! Колко пищност има във формите ѝ.Колко щастие грее от очите и усмивката ѝ.А ти кво се косиш,че си се поналяла и все за диети ревеш..." Confused
Ама какво да направя бе?! Ти изглеждаш прекрасно,а аз като се погледна в огледалото и виждам една буца...ама голяма буца...Ти ако си по-слаба ще си изгубиш очарованието,онова специалното излъчване...А аз съм ....Изписах маса глупости...А бе,дано ме разбра правилно! Peace
Стискам ти палци днес за интервюто!Знам,че ще се справиш!  bouquet

На всички много цАлуФки и гушки!  bouquet Hug

# 18
  • Мнения: 398
 Hug Hug Hug
Привет и от мен.

Мда, май Зичката и Мони хайманосват нейде по лазурния бряг.Нека, сега им се е паднало да се видят.

Сисе  Hug Hug Hug Направо ме засрами бе с тия комплименти.Честно казано и аз като се погледна в огледалото и виждам една голяяяяяма буца (особено на някои места по тялото   Sick ) И затова са виновни ония албуми с манджите  Mr. Green Обаче ме накара да се почувствам много добре.Благодаря ти миличка   love001 newsm76 Аз знам на какво се дължи тази ми фигура(причината сега е на градинка) и за миг не съжалявам, че се сдобих с нея.

Аз свърших с колежа за днес.Много съм горда от себе си, правих отново тест и защитих нивата, които съм взела  Flutter Започвам училище на 19-ти септември.Само малко се чудя-часовете започват в 9:15, а Анита започва сутрин от 9 ч.Ще видя дали ще имам време да стигам без да закъснявам.Ако не трябва да я пусна от 8:30.Обаче на дребосъчка хич не й се става сутрин (съвсем като майка си  ooooh! ).И така.

Много  Hug на всички и да разпишете ей  Naughty почти целия народ липсва последните дни  newsm78

# 19
  • Мнения: 398
За малко да забравя.
Честит ви празник на всички.И честит празник на Пловдивчани  bg

Сисонке накара ме да се размисля.Хората нямаше да сме интересни ако не бяхме различни-едни слаби, други пухкави, високи,, ниски......Но ти по-добре от мен знаеш, че не това е важното.Важното е да сме живи и здрави, и да сме със семействата си. HugПък и се съмнявам дълбоко мъжът ти да има нещо против пищните ти форми (съдейки и по моя мъж  Mr. Green).Гледай си живота и здравето, прекарвай времето с прекрасните ти дечица и с всичко което обичаш.След време(надявам се дълго време) като легнем в земята ще станем само кости.И ще ни помнят по делата ни, не по това дали сме били дебели или слаби.
В това отношение тук се чувствам по-добре отколкото в БГ.Тук на никой не му пука как изглеждаш.Има всякакви хора.И като отидеш в магазина дрехи има за всички.Като се започне от 8 номер и се стигне до 26, че и нагоре.Аз нося 16-18, демек среден размер  Mr. Green
Много се разфилософствах.
Обаче ми усмихна дъждовния ден, да знаеш.Радвам се, че те познавам(макар само виртуално за сега)  Hug

# 20
  • Мнения: 972
Ели, повярвай ми,с това си писание предизвикваш неособено лицеприятни чуФства у мен! Blush Завид,завед... Mr. Green
ША взема да дода и язе у добрата стара Англия и ще си живея спокойноооо... Защото тука и да искам ,не ми позволяват... Crossing Arms И като вляза в магазина и ми кажат "Ами нямаме вашия номер",ми иде да се гръмна или ...а бе я по-добре да гръмна някой друг... #2gunfire #2gunfire

# 21
  • Мнения: 398

ША взема да дода и язе у добрата стара Англия и ще си живея спокойноооо... Защото тука и да искам ,не ми позволяват... Crossing Arms И като вляза в магазина и ми кажат "Ами нямаме вашия номер",ми иде да се гръмна или ...а бе я по-добре да гръмна някой друг... #2gunfire #2gunfire

Ами айде де.Аз от кога чакам да ми дойдете на гости. Hug
Знам какво е чувството за дрехите.След като родих носих панталоните на Мартин от дебелия му период.Чувствах се кошмарно, хем не бях съвсем от най-дебелите  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 022
Здравейте. Нямам нито секунда време, но днес е специален ден за нашето семейство - имаме двама рожденници.
Черпя по ред на номерата:

1. Моят прекрасен съпруг днес става на цели 50 години. Да ми е жив и здрав и да постига много успехи във всичко, с което се захване.
 Praynig



2. Нашият сладък Коко днес става на 9 години. Да е здрав, да расте умен и добър и да има много верни приятели.   Praynig


# 23
  • Мнения: 1 269
Фейче, да са ти живи и здрави и двамата рожденници! У вас наистина е национален празник в повечко!  bouquet

# 24
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Фейче , да са ти живи и здрави рождениците ,много да те слушат Hug


Паце, почнах работа на 5 минути от нас в детската  градина като лелка Mr. Green
Ей хора намерих си работа която ме удовлетворява и физически (ще се стегна и отслабна Mr. Green) и психически . Това било много хубаво да се прибереш от работа и да не те боли глава от притеснения за глупости и скъсани нерви заради нечия загуба на печалба. От 1 ви съм на тази работа и вече си имам 2 ма обожатели ( близнаци  newsm56 на 1.5 годинки  Laughing) само се гушкаме и ми е едно такова миличко . За сега съм в яслите и е много готино.
Ели, и аз се закръглих последните три години, но ме е яд че имам 3 чифта дънки ( страхотни ) нови и не съм ги носила изобщо , и една рокля от плат на Версаче (моя любимец) и е по мой модел- е не мога да ги облека , ей за това ще се стегна да му се не знае.
А за Англията и аз ще дойда да живея там, но засега не мога , като си спечеля делата и мога да извеждам Лари извън Бг - тогава. Обожавам английския хумор, и котиджите и зелените им поляни в провинцията и още много много.....
Сисссс, заедно ще ходим на гости Grinning

# 25
  • Видин
  • Мнения: 961
Фейче, честито ти рожденници!
Нека са живи, здрави и късметлии!





Деси, честита ти нова работа!Да е приятна и доходна! Peace

Сисе, Ели, аз ви харесвам точно такива каквито сте! Hug Hug HugЛъчезани и готини! Hug

Момичета, нама да ви изреждам, но ви гушкам всички Hug

# 26
  • Мнения: X
Добро утро мили мои дружки   bouquet

Жива съм мърдам, четох много набързо, че ме завъртяха едни през почивните ама както и да е, почвам подред:

Зиче, както винаги си пирфектна, и от мен едно голямо БЛАГОДАРЯ  за темичката


Мастерче, не си мисли такива мисли хич ама  Naughty  Hug

Ели, Сиска, стига  бе момичета, ами разни хора разни идеали и простите и ограничени хора няма да се свършат  затова да не ви пука. Мен от малка са ме учили, че трябва да приемаме хората такива каквито са и не това е най-важното, важното е да сме човеци, другото си е бош лаф работа. А вие сте прекрасни момичета, с  хубави души и ей на това е то ключето   Hug

Фейче, да са ти живи и здрави рожденниците, много да те радват и да сте все такова готино и страхотно семейство  Hug





А сега на ВСИЧКИ ВИ желая един лек и усмихнат ден и да сервирам и кафенцетоооо  Heart Eyes Hug Hug

# 27
  • Мнения: 4
Здравейте момичета мили.
На Зичонка ще и благодаря лично за новата темичка.
Щастливи ми минаха почивните дни с Зичето и нейното семейство.
Печат си дупетата на плажа. Joy Joy Joy
Нямам време за повече обичам ви всички.
Сисооо отивам в ъгъла да се срамувам Joy Joy

# 28
  • Мнения: 972
Доброто утро,компанията!  bouquet

Само минавам дави нагледам и да ви пожелая усмихнат ден,въпреки дъжда!  love001

Фейче,да са ти живи и здрави двамата любими мъже! Да те радват и да те обичат!  bouquet

Ани, то УБУ душа,душа,ама то като в оная мъдра мисъл дето "По дрехите посрещат ,а по ума изпращат".... Само дето аз си имам мое продължение на тази мисъл..." Ама за да те изпратят,трябва първо да те посрещнат!" Mr. Green  Така че,много е важно как изглежда човек.Казвам ти го от личен опит!!!

Хайде сега цАлуФани на всички!  love001

п.п.Мончо, писали сме заедно!  bouquet  Много тА Убичам,нали си знаеш! newsm51

# 29
  • Мнения: X
Сисонка, не съм много съгласна с тебе, то не че не е вярна приказката дето по дрехите посрещат, ама аз мисля че не е баш тъй, а това дето го имаш от личен опит - значи  тия дето са те посрещали -  за мен са ограничени хора, сори ама.... аз не мога  така като видя един човек и да кажа - ооо тоя не става - примерно де. Нооо  Thinking  различни сме хората, така е, иначе светът щеше да е скучен, но пък и ние имаме право на преценки и като видя че някои хора се интересуват само от определни неща и разни еснафщини - е сори ами прав им път  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт