Отговори
# 75
  • Мнения: 473
Момичета, днес попаднах на много интересни шишета.Изцяло силиконови и биберона наподобява истинско зърно,ако се наложи дохранване да не се отбие бебето.Марката е Нуби.Има ли някой,който е ползвал такива?



Аз се чудех дали да си взема от тези. Една моя позната ползваше такова. Когато бебето суче шишето се свива, незнам това добре ли е или не.

# 76
  • Мнения: 5
Добро утро  Simple Smile


Честит празник!

# 77
  • Мнения: 319
Добро утро и честит празник!

# 78
  • Мнения: 21
Честит празник и от мен и приятна почивка Hug Hug

# 79
  • Мнения: 1 516

Честит празник!  bg

..... Когато бебето суче шишето се свива, незнам това добре ли е или не.


Много е добре , ако се свива , защото това значи , че в коремчето на бебето не влиза излишен въздух , както е по времена кърмене. Друг обаче е въпросът как го държиш , като се деформира от свиването  newsm78. Преди време бях гледала една подобна "система" , само  че при нея млякото беше в стерилно пликче вътре в пластмасовото шише. Някаква японкса марка беше... Но тогава ми се стори много трудоемко да сменяш тия пликове , винаги да се тревожиш имаш ли стерилно пликче под ръка ,а и хич не беше евтино . Това на Нуби определно ще го видя  Hug

# 80
  • Мнения: 111
 bg Добро утро и честит празник!

# 81
  • Мнения: 48
Добро утро и честит празник  bg

# 82
  • Мнения: 18
Момичета,от ден на ден все повече се ядосвам на моята АГ...Чудя се дали да се откажа от нея,ама то като гледам не остана особено много,така или иначе имам 1-2 прегледа още по ЗК...Вчера ме ядоса,заради тези "лечения" които ми назначава и резултатите колко ми бави... #Cussing out Днес пък съвсем случайно видях ,че по ЗК имаме от 5-ти месец нататък слушане на тоновете на сърцето всеки месец...А аз,ако не си платя за ехограф,единственото което ми прави е тегло,кръвно и ми мери корема с метъра.Като си платя ехограф(50лв) ме гледа 10-тина минутки и що годе обяснява,ама последния път си ползвах втория ехограф по ЗК,включи го за 2-3 минутки,дори не обърна екрана към мен,не ми каза нито ръст на бебето нито тегло...нищо.Само каза добре е и го изключи.Сега се сещам и за още нещо много некоректно от нейна страна,прати ме при личната да си вземам направление за стерилна урина,а личната ми каза ,че и тя е можела да ми издаде ,в качеството си на следящ бременността ми гинеколог....  Rolling Eyes Даже я съжелявам повече,от колкото съм й ядосана,то бива бива алчност и липса на човешки ценности , ама чак толкова не бива...

# 83
  • Мнения: 13
Здравейте момичета !
A_vagabоnd  може да си права но аз мисля обратното, давам един пример, докато бях на почивката в сандански вечерта ходихме в пиано бара на хотела, музиката която звучеше определено не ми харесваше, и на бебо май не му допадаше, страшно се бонтуваше имах чуството че ще ми разпори корема Shocked в мига който спрат за секунди да свирят и пеят и той спираше,и като излезна от там също пак мърда рита но нищо общо с това когато бях вътре Laughing.
По същия начин е и като легна на някоя страна на която на него в този момент не му е удобно рита та се къса сменя позата и спира Hug още от сега е с характер може би !!!!
А иначе ми е много скука на мен, искам да излезна някъде но жега жега, а уж сме вече септември! Close

# 84
  • Мнения: 6
Маринче, не се ядосвай. Ако всеки път и даваш по 50лв за ехограф по-добре ходи на частно. Както ти сама каза малко остана.

# 85
  • Sofia
  • Мнения: 488
 Hug за новата тема
честит ви празник  bg
Дано и настроението да е празнично  lalalala   bigdance2  

# 86
  • Мнения: 11
Момичета,от ден на ден все повече се ядосвам на моята АГ...Чудя се дали да се откажа от нея,ама то като гледам не остана особено много,така или иначе имам 1-2 прегледа още по ЗК...Вчера ме ядоса,заради тези "лечения" които ми назначава и резултатите колко ми бави... #Cussing out Днес пък съвсем случайно видях ,че по ЗК имаме от 5-ти месец нататък слушане на тоновете на сърцето всеки месец...А аз,ако не си платя за ехограф,единственото което ми прави е тегло,кръвно и ми мери корема с метъра.Като си платя ехограф(50лв) ме гледа 10-тина минутки и що годе обяснява,ама последния път си ползвах втория ехограф по ЗК,включи го за 2-3 минутки,дори не обърна екрана към мен,не ми каза нито ръст на бебето нито тегло...нищо.Само каза добре е и го изключи.Сега се сещам и за още нещо много некоректно от нейна страна,прати ме при личната да си вземам направление за стерилна урина,а личната ми каза ,че и тя е можела да ми издаде ,в качеството си на следящ бременността ми гинеколог....  Rolling Eyes Даже я съжелявам повече,от колкото съм й ядосана,то бива бива алчност и липса на човешки ценности , ама чак толкова не бива...
от каде гледаш какво ти се полага по ЗК? newsm78 newsm78.Не си ли с направление до края на бремеността при тази АГ,как така ще и даваш по 50лв.-нещо не мога да схвана Thinking Аз след като си направих теста за бременост сам плащала 1-2пъти и после от както сам с направление не сам дала и стотинка ,а ми се е случвало да ходя по 2 пъти в месеца,иначе си ходя всеки месец-без да плащам.Дори и за ФМ не ми иска пари.... newsm78Незнам нещо не разбирам тука Thinking

# 87
  • Мнения: 103
marinamihailova, може би направо трябва да я смениш! Не знам защо си причиняваш такова неудобство и излишни ядове. Въобще не ми е жал за такива хора!
Честит празник на всички!
Аз също се уморявам бързо-присадих цветята си, сега се чувствам доста уморена. Затова ще си почина, а след обяд ще огладя.

# 88
  • Мнения: 473

Честит празник!  bg

..... Когато бебето суче шишето се свива, незнам това добре ли е или не.


Много е добре , ако се свива , защото това значи , че в коремчето на бебето не влиза излишен въздух , както е по времена кърмене. Друг обаче е въпросът как го държиш , като се деформира от свиването  newsm78.

Дъното и биберона не се свиват, така че има къде да се държи.  Peace


stefito_8986 и моята бебка като легна на лявата си страна така ме заритва, че си мисля че нещо не и е удобно, а пък по принцип ни препоръчват да спим така.

# 89
  • Мнения: 498
Добър ден.  : Честит празник! Simple Smile
Марина,хич тамън не се ядосвай,даже за смяна не си заслужава. Остана около месец, за да ти даде тъпите документи за раждане и това е. Ходи си някъде другаде профилактично и това е. Даже 50лв са и много. На мен за ехограф допълнително ако искам давам 30лв. Аз ако съм на твое място директно ще си я питам и като тръгне да ми се сопва със сигурност ще я поставя на мястото,но мен много ми знае устата като се ядосам и граничи с не добро възпитание  Embarassed ,но понякога се налага.
А за Нуби на мен ми харесват доста,аз пак тях ще ползвам живот и здраве.

Общи условия

Активация на акаунт