Стерилизиране на помпа за кърма?

  • 2 947
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 271
Ми да, аз стерилизирах  и още го правя, всичко - меки, твърди части, няма никакъв проблем!

# 16
  • Мнения: 799
Много благодаря за инфото...
И за се опитвах да разсъждавам логично, че след като силиконовите биберони не се прецакват, би трябвало и силиконовите части на помпата да оцелеят. Но вчера говорих със сестра ми, която е прецакала шише Нук (пластмасово) в стерилизатор за микровълнова (но на шишето си е имало упътване, че не се препоръчва парна стерилизация), та за това се бях притеснила.
Още веднъж много благодаря   bouquet

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
аз я изварих на котлона под стого наблюдение и нищо и няма въпреки че имам микровълнова но нещо не посмаях

и аз така

# 18
  • Мнения: 1 599
Аз имам съшата и си я стерилизирам в стерилизатора цялата без проблеми! вече сигурнао 100 пъти съм я стерилизирала и е ок

# 19
  • София
  • Мнения: 3 990
Имам Авентска помпа и стерилизатор за микровълнова, помпата е стерилизирана вече около 900 пъти, със всичките й части ( храня изцяло с издедена кърма) и си е ОК.

# 20
  • София
  • Мнения: 281
аз имах тази на авент и всичките й части ги изварявах в кана за преваряване на вода. Внимавай каната трябва да е със скрити реотани /такава е на ТСМ/.  Grinning
не съм имала стерилизатор - за мен това беше и е излишен уред!  newsm78

# 21
  • Мнения: 1 999
Моята е на Сhicco и съм я преварявала много пъти в стерилизатора. Нищо и няма. Wink

Общи условия

Активация на акаунт