Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 64

  • 41 773
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 12 818
..с кого ли говори , на кой ли се обажда

                                   

# 17
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Днес трябва да работя над едни други мно-о-го досадни неща, но в главата ми само турски и арабски песни се въртят в съчетание с разни кадри от къде ли не. Съчувствате ми поне малко нали Wink Blush Laughing

Мурат с партньорките му от сериали, познати в арабския свят(Берен я няма, сигурно, защото е от игр. филм):



Ели, много точна ръка за стоп кадър си придобила Hug  Hug Обаче това с пеперудката около врата немога да се сетя от кой епизод е. Би трябвало да е от втори сезон. Ще открехнеш ли малко Thinking Blush

Последна редакция: пн, 05 сеп 2011, 16:47 от vanina707

# 18
  • Мнения: 3
КЕЙ, много хубава тема! Благодарности за клипчетата с бг суб на 62 еп! Hugя  bouquetя Grinningя Добре дошли на новите ни членове!ТУК СИ ПРЕКАРВАМЕ СТРАХОТНО! WinkЯ GrinningЯ PeaceЯ

# 19
  • Мнения: 2 554

       VANINA707 !       smile3501      smile3518      newsm51
 
      http://www.youtube.com/watch?v=2omuoO_hIbQ&feature=related

# 20
  • Мнения: 12 818

    
                            

Ванинка, съчуствам ти ,ами ако можех ще ти помогна , но се страхувам, че тръстиката ни е на много различни обекта Joy Joy Joy Joy Joy и на какво ли не се научих заради обсебването ЛиН Joy Joy Joy Joy

# 21
# 22
  • Мнения: 12 818
Спомняте ли си какви моменти следваше да изживеем  

# 23
# 24
# 25
  • Мнения: 12 818
То неможе само Нургюл, ето го и момчето

# 26
# 27
  • Мнения: 12 818
Тази не съм срещала


                   

# 28
# 29
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Спомняте ли си какви моменти следваше да изживеем  
Спомняме си ,спомняме си. Що рев, що сълзи. И всички фенки на ЛиН от целия Балкански полуостров ругаеха сценаристите за "глупавата идея" Саваш да се справя с иранския наркобос и се питаха това с разстрела що ли беше Joy hahaha Joy hahaha Но от този момент нататък Нургюл като че ли разцъфна в сериала и започна да става все по-хубава.

Общи условия

Активация на акаунт