Вилно селище Романтика-Сърница

  • 10 836
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
vessit, ами ако напривиш една хубава разходка из Западните Родопи вкл градовете Ракитово, Дорково, Костандово, Велинград района е много красив, а пък и изброените са интересни и от гледна точка на това, че наистина са смесени с християни и мюсюлмани( аз съм приблизително от този район) и има голяма разлика от поне в облеклото  Laughing на местните от тези в чисто мюсюлманските Сърница и селата наоколо. Любима гледка ми е как за пазара в неделя във Велинград  слизат от теснолинейката плътно забрадените помакини от селата  следвани от мъжете си;-), иначе добри работливи хора са си Wink Бе защо да спамим, то това си е пътепис за раойна Grinning

Иначе какво лошо има да цамбурнеш от водното колело на Цигов чарк след жарък риболов, блаженно разхлаждане  bouquet

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 384

Иначе какво лошо има да цамбурнеш от водното колело на Цигов чарк след жарък риболов, блаженно разхлаждане  bouquet
Лошо няма, ама е опасно. Водата в язовирите е относително топла само в тънък повърхностен слой, малко по-надолу става ледено студена, което си е опасно... Няма водни течения, които да смесват слоевете и както специалистите казват - язовирите не са места за къпане и затова къпането там е забранено. Пълно е с табели. Ама ние, българите, "умираме" като нещо е забранено, да не го спазваме. Затова и удавените хора в язовири са много повече, от тези в морето....

# 17
  • Троян
  • Мнения: 142
Да побутна темата,че ми е на дневен ред за една пролетно-лятна разходка.Има ли желаещи да споделят впечатления от комплекса и базата през последната година?Интересува ме най-вече състояние на материалната база и храненето в комплекса.Виждам,че имат и басейн-как е температурата на водата?

Общи условия

Активация на акаунт