А Вие хапвате ли....делфини?

  • 9 834
  • 176
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 119
всъщност не, защо да се занимавам!? айде точка

# 16
  • Мнения: 4
Ама защо да съм изрод..като ям месо?
Авторката тва твърди
Храната на човек се определя от живота му и вкусовете
Делфин не съм яла..а и не искам..има и друго месо
Сега ме съдете за свини,говеда ,овце,риба Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 3 990
Трейлър: http://www.youtube.com/watch?v=4KRD8e20fBo
Mоже да се свали от тук, има и субтитри:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=208858&hit=1

Аз няма да мога да го гледам.... Cry

# 18
  • Мнения: 4
Рима..хубав филм Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 3 990
Ама защо да съм изрод..като ям месо?
Авторката тва твърди
Храната на човек се определя от живота му и вкусовете
Делфин не съм яла..а и не искам..има и друго месо
Сега ме съдете за свини,говеда ,овце,риба Simple Smile

Яж, каквото искаш. Не ни занимавай, темата не е за това.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 099
Месо е, вярно, но и на мен ми се повдигна от идеята...

# 21
  • Мнения: 4
наистина темата не е за нищо Simple Smile наклон по хранителен режим..кво се яде и дали трябва Laughing

# 22
  • Мнения: 6
Статията в днес.бг е пълна глупост. Телата на мъртвите делфини са изхвърлени на брега без от тях да е рязано месо или каквото и да е. Кой рибар ще убие делфин за месо и после ще го остави в морето без да му вземе месото. Това е просто глупаво да се предположи. Ако делфините бяха убивани за месо, то те изобщо нямаше да бъдат изхвърлени мъртви на брега - щяха да бъдат разфасовани и изобщо нямаше да се разбере че има убит делфин. Не е вярно че са убити за месо - просто месото не е взето от тях.

# 23
  • Мнения: 121
Месо е, вярно, но и на мен ми се повдигна от идеята...
А на мен от заглавието на темата даже...Делфините са ми много любими.

# 24
  • Мнения: 4 404
 niksana2 ,дали имаш информация за смъртта на делфините?Това  ,тялото с дупките което показаха по ТВ  си беше шокиращо.
Като гледам позицията на някои потребители ....Май полека лека загубваме човешкото и преставаме да бъдем хора.Като прочетох статията първата ми мисъл бе ,че е невъзможно да се появи желаещ да опита подобно ястие.Сега обаче не съм толкова сигурна...

# 25
  • Мнения: 3 621
Като гледам позицията на някои потребители ....Май полека лека загубваме човешкото и преставаме да бъдем хора.

Ей това хората сме страшни изроди.Ненаяли се и ненапечелили се.
Ама и който си е затворил очите е същия като тоя дето готви и тоя дето яде.
Да им преседне дано и да се затрият всичките!

В първия ти пост в тази тема, не прочетох нищо човешко... ама нали тук всички сме идеални.
Не оправдавам избиването на делфините, защото са защитени животни.
Е да ама от друга страна ние хората ядем прасета, пилета, зайци... интересно ми е кой и кога е решил, че делфина има повече право да живее от един заек, или от едно кенгуру...
Ей такива въпроси си задавам, ама аз съм от онези неидеалните, които никога няма да си позволят за кажат за някой друг дано му преседне и дано се затрие...

# 26
  • Мнения: 8
Гледах филма The Cove.Бях потресена! ShockedДелфините са най-интелигентните обитатели във водата.Те осъзнават,когато убиват децата им.Месото им е с висок процент олово.Не са добра храна. NaughtyИзбиват ги жестоко в Япония.Следя събитията много подробно.На 1-ви септември пак имаше протести из целия свят.Делфините носят милиарди и са лесна плячка.А хората сме все по-алчни и се възползваме от това.Препоръчвам филма,въпреки,че е доста тежък.На подобни зверства,само хората сме способни.Делфините не са просто някакви риби.Те са умни животни,които много пъти са спасявали хора.Да се избиват е престъпление!

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Като гледам позицията на някои потребители ....Май полека лека загубваме човешкото и преставаме да бъдем хора.
Успокой се Simple Smile Едва ли има 4овек у нас, който да си умира от мерак да хапне делфин. Да ре4ем, 4е не ни е в традициите, а и делфините наистина са уникално интелигентни същества и вероятно бих се 4увствала все едно ям себеподобно, не знам.
Но ти свинско ядеш предполагам. Прасетата също са доста интелигентни създания. Когато гонят грух4о по двора с нож, забит в него, съратникът му по ко4ина също по4ва да кви4и истери4но, даже има слу4аи на прасета, умрели от инфаркт при писъците на друго прасе. От ужас. Те също разбират какво се слу4ва.
Та, не 4е не сме хора. Просто сме лицемери и ни е срам от срама ни, затова ритаме така ожесто4ено, когато осъзнаем, 4е изродите, ядящи делфини всъщност не са кой знае колко разли4ни от дядо ни на село. Съжалявам, 4е съм толкова директна, сигурно не е приятно за 4етене, но това е истината.

# 28
  • Мнения: 81
Като гледам позицията на някои потребители ....Май полека лека загубваме човешкото и преставаме да бъдем хора.
Успокой се Simple Smile Едва ли има 4овек у нас, който да си умира от мерак да хапне делфин. Да ре4ем, 4е не ни е в традициите, а и делфините наистина са уникално интелигентни същества и вероятно бих се 4увствала все едно ям себеподобно, не знам.
Но ти свинско ядеш предполагам. Прасетата също са доста интелигентни създания. Когато гонят грух4о по двора с нож, забит в него, съратникът му по ко4ина също по4ва да кви4и истери4но, даже има слу4аи на прасета, умрели от инфаркт при писъците на друго прасе. От ужас. Те също разбират какво се слу4ва.
Та, не 4е не сме хора. Просто сме лицемери и ни е срам от срама ни, затова ритаме така ожесто4ено, когато осъзнаем, 4е изродите, ядящи делфини всъщност не са кой знае колко разли4ни от дядо ни на село. Съжалявам, 4е съм толкова директна, сигурно не е приятно за 4етене, но това е истината.
ОО аз искам да опитам делфини.Чудя се какъв ми е вкуса.И наистина ЗАЩО ОБЕЗЦЕНЯВАТЕ ЧОВЕШКИЯТ ЖИВОТ?Да не би рибарите не са живи същества и трябва да се отнасяме към тях като с парцалени кукли.Или хората и без това са много защо да не започнем да ги обезценяваме.Извинявайте ама вие действате в стил "Хитлер беше прав!".Така си е.Сега ако едно куче ме нахапе и аз го убия в самозащита ще ми се струпат хиляди хора от "правозащитни огранизаци " да ми хулят ,че съм се защитил живота.Помислете малко над това.

# 29
  • Мнения: 235
Свинско, пилешко,...............то всичко си има граници!
Няма какво да ядем, че и на делфинско налетяхме!

Общи условия

Активация на акаунт