САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛА РЕДУТ 70

  • 55 650
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравейте. При мен  това , което  вкарвам в кошницата   от сайта не се  лови  от кодове, въпреки, че на този  акаунт не съм използвала никакви- дава , че  артикулите ми в  кошницата не са подходящи за кода. Всичко, което съм пробвала  до момента  и съм вкарала по  референтен  номер  от  книжния  каталог обаче се  лови  от всички видове  кодове.

# 31
  • Русе
  • Мнения: 626
момичета, днес кодовете ми изписват че артикулите не отговарят на условията, вчера всичко беше наред при вас така ли е

Да, и при мен е така...И с буквените, и с цифровите кодове.....

сега проверих - и при мен е същата ситуация  Tired явно променят нещо по сайта, артикулите, както писа в другата тема влизат на различни цени в кошницата  Tired готвят ни изненада, дано само да е приятна  Rolling Eyes
сега остава да се самосъжалявам, че не пуснах снощи филтрите за кана брита  ooooh!

Ева, мерсаж голям за всичко, което правиш   bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 1 018
   На единия от акаунтите ми не хваща нито един код и той е този, от който най - много съм поръчвала до сега, а на другите ми хващат всичките. Разбра ли се този за кабана дали намалява нещо, че аз не успях, а имам 2 които ми хващат?..
   Благодаря за темата!   bouquet

# 33
  • Мнения: 1 666
Ох, затова ли от два часа не мога да налучкам действащ код!!!! ooooh!
Да спра да се мъча поне....

# 34
  • Мнения: 4 447
Привет!
Ева, благодарности за неуморния труд, благодаря!

Кодовете ми работят на мен.
Снощи обаче нещо с плащането имах проблем , пробвах 4-5 пъти (една и съща поръчка).
После видях , че всичките оторизаци (5 бр) са отразени в пейпал, а нямах нищо в суивито, коша си седеше пълен. Днес (изненада!) две от поръчките са регистрирани (те са еднакви) а коша пак си е пълен. Това даже с един и същи код....
Ще имам дубъл в най-добрия случай на детски анцуг в лила р-р 126 и поларени блузки 126 и 86.....А може и да станат по 4  Rolling Eyes
-25/39 - 7BNBN (без подарък)
-25/39 - BNB6N ( ORANGE ROSE GRIS)

# 35
  • Мнения: 11 607
Кодовете ми работят на мен.

И при мен работят вече! Peace

И цените се оправиха.....

# 36
  • София
  • Мнения: 2 296
Кодовете ми работят на мен.

И при мен работят вече! Peace

И цените се оправиха.....
Това е щото аз си легнах в 11 ч. снощи, като никога... Mr. Green
Взе, че се бъгна сайта! Joy

# 37
  • Мнения: 43
 И при мен работят  Peace Сега видях,че и другите цветове от момичешките анцузи р114 са налични и пуснах още една поръчка Mr. Green
п.п.вече стриктно следя за колисимо...

# 38
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
За тези,които искат да пуснат юношеския анцунг с нещо от сектора за големи.
Tunique forme débardeur 7 col...
ELLOS
34/36
Ref:4477332

Survêtement ado garçon
ADIDAS
16 ans - 174 cm
Ref:7065558

# 39
  • Мнения: 1
За тези,които искат да пуснат юношеския анцунг с нещо от сектора за големи.
Tunique forme débardeur 7 col...
ELLOS
34/36
Ref:4477332

Survêtement ado garçon
ADIDAS
16 ans - 174 cm
Ref:7065558
а реф ном. за момичешкия имате ли?

# 40
  • Варна
  • Мнения: 187
Имам едно тъпо въпросче за този код

66168, 66184, 66192  -40% от к-я  Blanc; -25% от Е/З 2001/12. Подарък - ENSEMBLE 2 PIECES ORANGE ROSE. Само 66192 дава БД!

Коя е тази к-я  Blanc ?

# 41
  • София
  • Мнения: 2 296
Имам едно тъпо въпросче за този код

66168, 66184, 66192  -40% от к-я  Blanc; -25% от Е/З 2001/12. Подарък - ENSEMBLE 2 PIECES ORANGE ROSE. Само 66192 дава БД!

Коя е тази к-я  Blanc ?


Ето тази - http://www.laredoute.fr/achat-linge-de-maison.aspx?categoryid=22890817
Но тя и сега в сайта е намалена с 40%. Кодът би намалил 40% от артикули, вкарани по реф.№ от каталога.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 187
Благодаря, Евка! Винаги си много отзивчива!!

Искам да намаля тези маратонки с поне 20% и БД, но тъй като не са налични, трябва да добавя още нещо нали? Няма начин да намаля само тях и да има БД??
Знам че няма изгоден код, но като ги е харесал мъжо, ще ме подлуди, всеки ден ме пита поръча ли ги, поръча ли ги....

# 43
  • София
  • Мнения: 1 209
Благодаря, Евка! Винаги си много отзивчива!!

Искам да намаля тези маратонки с поне 20% и БД, но тъй като не са налични, трябва да добавя още нещо нали? Няма начин да намаля само тях и да има БД??
Знам че няма изгоден код, но като ги е харесал мъжо, ще ме подлуди, всеки ден ме пита поръча ли ги, поръча ли ги....

Има начин ,но ти си прецени дали е изгоден .Слагаш 2 комплекта тривки + код с подарък /пробвах 25/39 и 30/45 Е/ и цената става 51.54 Е.

Gants de toilette 420 g/m² (lo...

Ref :3942171

# 44
  • Мнения: 4
http://www.laredoute.fr/vente-chaussure-varial-street.aspx?produ … documentid=201211
Може ли тия малатонки да бъдат намалени с повече от 20%
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт