SAMANYOLU (МЛЕЧНИЯТ ПЪТ) по Нова Тв

  • 109 552
  • 751
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 296
Лепка.
На мен пък са ми чудни този тип мъже, които не се усещат, че щом една жена те гледа с кравешки поглед и все в краката им се вре, значи, че е влюбена. Как не го разбират?

# 106
  • Мнения: 14 830
На мен пък ми направи впечатление когато намушкаха Фериде вместо да викат помощ  бащата на Мелек тръгна да гони крадеца

# 107
  • Мнения: 1 296
Да бе, вярно, и то по пижама hahaha Много недомислена сцена.
Между другото в нета четох, че този филм нямал кой знае колко почитатели, поради това, че между главните актьори Вилда и Йозджан зрителите не усещали ,,химия,,. Принципно Туба Буюкюстюн е трябвало да участва в тази роля, но впоследствие я отказала заради друг проект. Вероятно феновене правят асоциация м/у нея и малката Вилда.

# 108
  • Мнения: 14 830
Да бе, вярно, и то по пижама hahaha Много недомислена сцена.
Между другото в нета четох, че този филм нямал кой знае колко почитатели, поради това, че между главните актьори Вилда и Йозджан зрителите не усещали ,,химия,,. Принципно Туба Буюкюстюн е трябвало да участва в тази роля, но впоследствие я отказала заради друг проект. Вероятно феновене правят асоциация м/у нея и малката Вилда.
Туба има доста опит и е нормално да се справи по дбре но всеки трябва да започне отнякъде

# 109
  • София
  • Мнения: 1 433
и аз успях накъсано да гледам днешната серия
само не разбрах-лелята знае ми че между щерката и племенника й има нещо newsm78
че са влюбени един в друг
и друго, в Турция бракове между първи братовчеди забранени ли са
в Англия нямат такъв проблем, че и в арабския свят доколкото знам newsm78

# 110
  • Мнения: 1 296
Знае, че се обичат и двамата. Ама те не са братовчеди истински, затова няма проблеми за връзка м/у тях.

# 111
  • София
  • Мнения: 1 433
аха, мерси
разбрах че не са братовчеди, просто се чудех и при турците ли не е разрешено като у нас бракове между първи братовчеди

# 112
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 113
  • Мнения: 1 296
В днешната серия
*Намък  закарва Нукхет с колата си до тях. Целуват се за миг, а в това време майка й я вижда от прозореца си. Вътре вече я пита кой е този и Нукхет му казва името и фамилията, което впечатлява Белкаш.
В болницата са Нежат, Зулял, Мелек и Ефсет, чакат пред операционната. В това време Еда звъни по телефона на Нежат, който и казва какво се е случило, а Зизка мята едни сърдити погледи...Доктора излиза и съобщава добри новини.

Останалите си тръгват, а Зулял и Нежат остават в болницата. Тръгват по коридора и той я хваща за ръка и се прегръщат. Тя се разплаква. Той я загръща с якето си, изтрива сълзите й, милва я и едва се сдържа да не я целуне.

По пътя Ефсет си спомня срещата м/у нея и Фериде и мъжа й на брега и какво се договарят. Тя вече е в напреднала бременност. Разплаква се от спомена, а Мелек я успокоява.
На сутринта на закуска Белкаш разпитва сънената Нукхет за партито, колко хора е имало и прочие.
Ефсет слага Зулял да спи в наета стая в болницата. На чаша кафе разговарят с Нежат, който споделя нещо за Зулял. Медицинската сестра ги извиква, защото Фериде се е събудила. Ефсет отива при нея, а Нежат отива да събуди Зулял, за да я заведе при Фериде.


# 114
# 115
  • София
  • Мнения: 627
Песничката от момента в болницата
Ееехххх този Toygar ....  Heart Eyes Heart Eyes Crazy



tzarina - Благодаря за резюмето

# 116
  • Мнения: 1 296
*Белкаш отива в компанията на мъжа си и иска да се заеме с фирмените дела, но адвоката не е съгласен. Казва, че Нежат трябва да знае за това. Обажда му се по телефона и го уведомява. В това време идва Намък, който носи цветя и вижда Зулял в коридора. Разцелува я. Докато я успокоява, проявява нежност и Нежат се чувства много кофти.
Лепката Мелек е в стаята на нежат и му докосва дрехите с любов. Вижда лаптопа му включен. Поглежда какво е отворено на монитора и прочита написаното от Нежат относно спомена му за онази вечер в която се целуват с Зулял преди години. И, горката, разбира се, че тя въобще не е обект на чувствата му. Остава много разочарована.

# 117
  • Мнения: 1 296
Песничката от момента в болницата
Ееехххх този Toygar ....  Heart Eyes Heart Eyes Crazy
...tzarina - Благодаря за резюмето
Да бе как ги усеща тези нежни моменти този човек, та създава такива мелодии.
Нямам представа нашите докъде са ,,разкъсали,, серията.

# 118
  • Мнения: 188
Имам чувство че Нежат ще се досети че Ефсет е майката на Зузи.
А тази Белкаш ли е каква е-голяма кучка/без извинение/.

# 119
  • Мнения: 1 296
Да, на нея повечето й роли са все такива.
Ще се досети интуитивно Peace

Общи условия

Активация на акаунт