Бебета родени в чужбина - тема 13

  • 27 914
  • 712
  •   1
Отговори
# 15
  • Plovdiv - Thessaloniki
  • Мнения: 32
Ели - честит рожден ден, желая ти здраве, щастие и много детски усмивки!  Hug
Честита месечинка на Давид на мимкис !   bouquet

# 16
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Еличка, честит рожден ден и от мен Heart Eyes - подаръците са излишни - до тебе е най-големия както сама каза Heart Eyes
Мимкис, айде ще започваме обратното броене HugКак сте с Давид?
Ние днес бяхме на консултация...само 600гр за близо 3мес...ама пак сме в граница, но ми казаха да въведа йогурт и на теглилки след месец... Thinking иначе е пораснал с 4см...и вече е 71см/ 7,980гр.

Това е от нас за сега...до после момичета Hug

# 17
  • Мнения: 4
Ели,честит рожден ден! bdbaloni  bouquet Да си жива,здрава и много щастлива!Весел празник!
Мимкис,честита месечинка и на вас Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 13
 nbirthday
И от мен

# 19
  • Мнения: 660
Ели, честит ти празник! Много здраве, усмивки и щастливи дни, изпълнени с детски смях и доброта!  bouquet 

Мимкис, честита месечинка!  Heart Eyes Wink

# 20
# 21
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 768
Хайде и от мен-Честита тема,чужбински мами  Hug
Ели,честит рожден ден,да си жива и здрава,за да се грижиш за малката ти рожба,а той да те радва всеки ден-от това по-хубаво няма  Hug  bouquet
Честита,месечинка и на Мимикс   bouquet

# 22
  • Мнения: 170
Ели, ЧРД! Пожелавам ти още много прекрасни мигове с любимите ти хора! newsm51
Мимкис, честита месечинка на Давид! Да ти е много здравичък!

Последна редакция: вт, 06 сеп 2011, 21:59 от flufffy

# 23
  • Мнения: 686
 Честит рожден ден, Ели! Много щастие, здраве и послушни мъже!
  Честита месечинка и на Давид  Hug
  При нас нищо ново. Днес ходих на генеколог, нищо ми няма. Само пих едни хапчета, още ми е лошо  Sick Малката пак не спа, едвам гледам вече.
 

# 24
  • Мнения: 79
Ето ме и мееен  wavey

Ох, колкото и да се опитвам да пиша по-често все не ми се получава... И се насъбира толкова много за писане, че няма смогване после  ooooh!   smihesorry Ще карам каквото се сетя, пък ако/когато мога ще дописвам...

Честита 10-а Месечинка на Давид  Heart Eyes И честит рожден ден на Ели   bouquet
Честита годишнина на Руми - страхотна изненада ти е спретнал мъж ти, браво   loveuuu
Честито и на всички с месечинки и други поводи, които съм изпуснала    bouquet

Болните да се оправят бързо  babydust7

Цвети, страхотна е темичката, браво!!! Благодаря за труда, който си положила  smile3501

Момичета, благодаря ви за честитките за нашия половин рожден ден  Hug Hug Hug

Ето я моята прелест на 6 месеца Heart Eyes  (че не съм я показвала отдавна  Mr. Green)





Да ви кажа, че и аз се зарибих с тая програмка за видео/слайд шоу и съм започнала едно видео, което обаче не съм намерила време да завърша още. Като е готово ще го покажа  Wink Да кажа, че много ми харесаха клипчетата, които показахте до момента; погледнах и снимките в албумчето - най-красивите бебета са в тази тема, нали знаете  Wink Heart Eyes 

Мимкис, Фльор - мерси за инфото за хранителните алергии  Hug  bouquet Нашите пъпчици май са били от жегата. Иначе аз започнах лекичко да захранвам по BLW - давала съм круша, диня, авокадо, пащърнак, краставица - май това е общо взето. И не съм давала всеки ден, а от време на време да видя до къде е стигнала с координацията и преглъщането. Сега май ще започвам малко по-сериозно. Иначе от две седмици и давам вода (беше се запекла и само това помогна), която се оказа, че много и харесва. Сега съм и взела sippy cup (не знам как се води на БГ) и ще се учим да пием от нея  Sunglasses

Да ви кажа и че днес бяхме на консултация    costumed050 - Кими е станала 7.400кг и 69см, а главичката е 45см. За изминалите два месеца е качила 1.200кг и 4см. Теглото и е в 50-ти процентил, ръст - 87-ми процентил, главичка - 98-ми процентил  Laughing Умницата на мама  Heart Eyes Много мозък, много нещо  Laughing

Флъфи, Руми - това за градините звучи ужасно  Cry Дано намерите по-добър вариант  Hug Аз се оглеждам и разпитвам за варианти, но все още не съм решила какво ще правим, защото има много въпросителни (дали ще си намеря работа; дали ще живеем в този квартал и догодина)... Мимкис, успех с търсенето на работа  fingerscrossed    Ти май беше казала, но съм забравила  Blush - кой ще гледа Давид като намериш работа?

Winy, добре завърнала се  Hug Браво на малката голяма Рори  - добре расте (тя е почти колкото Кими в момента  Laughing)

Интересно ми беше да прочета за запознанствата ви с половинките. Ние се запознахме в радиото, в което работех. Той дойде да рекламира при нас и аз му звънях няколко пъти с оферти (за реклама, да не си помислите нещо друго  Mr. Green) - бяхме доста зле финансово тогава и всеки потенциален клиент се гонеше до дупка  Laughing Една привечер аз се прибирах от работа пеша и се разминахме на два срещуположни тротоара. Той ме поздрави и каза, че отивал на бирен фест и ме покани да отида с него - щял да ме запознае със собственика на една бирена борса, който можело да рекламира при нас. Аз бях супер изморена и хич не ми се ходеше, опитах се да му откажа, но като ми се усмихна нещо ми трепна  Heart Eyes Blush и се премислих... И така... Нещата се развиха доста бързо и вече 9 години сме заедно. Heart Eyes

Еййй, аз даже успях да скалъпя приличен пост точно преди Кими да се събуди.   

А, между другото, нас пак ни мъчат зъби - тъкмо мине едно друго се почва... Празно няма, трябва да е весело  Laughing

 Hug Hug Hug

# 25
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
ето ме и мен

Цвети - мерси за новата темичка - пратете и на мен на лични паролата... нещо ми е изчезнала.....
ММ беше няколко дена отпуска та нямах почти време за форума и сега наваксвам ... почти всички теми обаче ми изчезнаха от главата ....
на всички болни - бързо оздравяване
честити месечинки на тези които съм пропуснала...

за темата с градините ... направо не ми се мисли...... на мен ми беше трудно баткото да го дам на 18м камо ли като по малки .... сега нали чакам отговор от работата дали ще ми отпуснат заветната неплатена отпуска или не ... и ако е  не ... май ще трябва да напускам работата... то не че много ми харесва там ама вече 10 години съм на същото място и ще ми е много терсене ако трябва догодина да търся нещо ново... но ще видим ....

руми - честита годишнина на патерица
флъфи - много  Hug Hug Hug
друго май не се сещам в момента и много забравям но ще гледам да се реванширам  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 106
Момичета, един пост го мъча от 3 дни и все не ми остава време  ooooh! Ще се опитам по-късно да го пусна...  Цунки на всички Simple Smile

# 27
  • Мнения: 628
Малееее, аз докато се наконтя да ви разкажа нашата история - нова тема! Въх, муш, уби мА!
Ама и аз съм една терца Joy
Та ето моля история Wink една тежка и дълга връзка, завършила на 22.2.2002 след 8 години съвместен живот, после лежерно рандеву с един младеж, около 6 месеца, само за гушене, а той - оп, хвАнАхме риба Joy и отивам аз на един Хелуин, ама с перука, костюм! Ме мож позна какво има отдолЕ! И влизам на парти-то, имаше един само без костюм - и ме удари в сърцето - никога не съм вярвала на историята за "лИбоФ от пръв поглед"... Е, падна ми се! И аз го гледам, и той ме гледа, и бАрборихме, и така...покани ме на обяд, даде мибедно листче с телефон, аз му дадох телефон Wink от обяд, на вечеря, след 3 дни решихме на Рилския манастир да го водя, там пък ме покани да ходя с него до Франция, и така ... техните видяха "дзверо" 6 седмици, след запоНанството, когато той ме знаеше какво има под перуката, после след 5 години се оженихме (пресложи ми в Тайланд и си скъса ахилесовото сухожилие, та на средата на пътя го оперираха, в Мюнхен, а майка му ме пита по телефона "какъв цвят ще ти е роклята, та да подготвя сватбената украса?"....и аз викам "зелена!" ми каква да е - в болницата само зелено виждах....шегичка, ама тя и до ден днешен не стопля!)
Та така с моят единствен и ненагледен Wink роклята беше бордо и екрю, като за 36-годишна булка хахахха
Чакаме още истории!!!

# 28
  • Мнения: 154
Здравейте, аз време нямам да ви изчета, Боби е станал супер подвижен, не го свърта на едно място и аз само тичам след него и време за форум-нъц!
Честит рожден ден на Ели, малко на патерички   bouquet
Честита месечинка на Давид, хайде още малко и годинка Simple Smile
Да се включа и аз с историите, аз прочетох няколко, но ще се връщам в старата тема да чета още, че е интересно Simple Smile Та моята история: Десетгодишна връзка с един доста несериозен младеж, добро момче, много си го обичах, но нещата просто не вървяха, аз дърпах на една страна, той на друга...абе тегава работа, вече се бях прежалила, че вероятно ще се женим, но започна зверски да ме ядосва в продължение на няколко месеца, лъжеше ме за разни работи и ей такива, та най-добрата ми приятелка ми разказва историята на една нейна приятелка, как щяла да се жени за един младеж, пък той се върнал при бившата си, пък после пак при другата, цъкаме и ахкаме и двете Simple Smile В крайна сметка се разделиха, и моята приятелка ми казва "абе що не го "пробваш" той така и така си заминава скоро, няма ангажименти, главоболия"....и аз си викам, ами що пък наистина не изляза с него, така или иначе е явно, че не е в ред, поне няма да хлътна Grinning Ами излязохме, той си замина два месеца по-късно, после скайп всеки ден по 4 часа минимум, борих се с още две за него, накрая си го спечелих и сега си го "ползвам" със здраве Grinning

# 29
  • Мнения: 490
   Да драсна и аз набързо нашата история. Подобно на Терминатор имах 3 годишна връзка, която креташе към своя край, по подобни причини. По времето когато се запознахме с ММ бях студентка и майка ми беше уредила да работя за банкети около празниците в ресторанта, в който работеше. Ресторанта беше на брат му, и с влизането се загледахме и не спряхме да се гледаме Laughing Аз обаче нищо нали сериозна връзка имах и т.н., а той само ми се усмихва и той нищо,защото имам сериозна връзка Mr. Green След седмица вече нямах сериозна връзка Mr. Green Започнахме да излизаме, след 2 месеца заживяхме заедно в БГ, след година се оженихме, а малкия се появи след 5 години Grinning
     И да ви почерпя, че днес пък аз остарявам Laughing

Общи условия

Активация на акаунт